Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

dzięki!

jeszcze takie pytanka:
- te dodatkowe przedmioty oraz dodatkowi bohaterowie z EK oraz ES to gdzie się pojawiają? w kampanii czy pojedynczych scenariuszach lub multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 14:20, moonman napisał:

jeszcze nie ma.


W takim razie mniej więcej ile map gra zawiera? Bo jeśli mam kupić grę to nie dla kampanii bo w Herosach nigdy jej nie lubiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 13:53, moonman napisał:

jeszcze takie pytanka:
- te dodatkowe przedmioty oraz dodatkowi bohaterowie z EK oraz ES to gdzie się pojawiają? w kampanii czy pojedynczych scenariuszach lub multiplayer?

Bohaterowie chyba tylko w multiplayer lub w scenariuszach, w kampanii na pewno nie bo tam prowadzisz od początku bohatera fabularnego (choć możesz przed jej rozpoczęciem zmienić temu bohaterowi klasę i specjalizację). Bronie rodowe natomiast są dostępne dla wszystkich wliczając w to najmowanych bojaterów, w karcie postaci jest specjalne okno pozwalające włożyć jedną z tych broni do łapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie odnośnie grafiki w Heroes VI ,a konkretnie chodzi mi o to,że włączajac niektóre mapy w hotseat/potyczce są one przyciemnione.Czy ktoś z Was też coś takiego u siebie zauważył?Bo ie wiem czy zacząć kombinować ze sterownikami, czy może to wina gry.Karta grafiki to GF9800GT.Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2011 o 14:24, Isildur napisał:

W takim razie mniej więcej ile map gra zawiera? Bo jeśli mam kupić grę to nie dla kampanii
bo w Herosach nigdy jej nie lubiłem ;

]
Witam.Gra zawiera kilkanaście map ,nie liczyłem dokładnie ,ale w folderze gry jest dostępny edytor,uruchamiałem go, ale nie umiem go obsługiwać i dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 15:02, koko112 napisał:

Witam.Gra zawiera kilkanaście map ,nie liczyłem dokładnie ,ale w folderze gry jest dostępny
edytor,uruchamiałem go, ale nie umiem go obsługiwać i dałem sobie spokój.


Witaj.
Mam nadzieję, że będzie więcej map niż w podstawowej Heroes V, bo tam liczba mapek mnie dobiła ;)
Ja lubię grać na ogromnych mapach i mam nadzieję, że jakąś dużą dla siebie znajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 13:38, Chester001 napisał:

Grywałem też w Kings Bounty Legende i Księżniczke, księzniczke przeszedłem całą a ogólnie
to grę zaczynałem z 3-4 razy... tam jest jak wiesz zapewne grafika 3D... no i co ?
grało mi się wyśmienicie...


No to nie narzekaj na grafikę, bo ta nie jest najważniejsza ;) Pewnie gdybyś grał w pierwsze King''s Bounty, rimejk uważałbyś za żenujący. Tak już jest. Nie będę dalej się rozwodził, każdy może mieć swoje zdanie.

Mi się w nowe hirołsy gra bardzo dobrze, mam nadzieję, że jak najszybciej pudełko z grą znajdzie się u mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak można kupić więcej jakiś jednostek w mieście kosztem innych z tego samego poziomu? Zagrałem sobie z kuzynem tuż po zakupie tryb hot seat, minął tydzień w grze i lipa. A że o "instrukcji" już nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 17:06, Naymar napisał:

Niestety zawiedziesz się, bo właśnie przeliczyłem i jest 10 map. Bida.


Pewnie kilka wydadzą jako DLC, bo bez tego pewnie się nie obejdzie, a generator wydadzą dopiero jak zarobią na tychże DLC... ;/

Dnia 16.10.2011 o 17:06, Naymar napisał:

Aczkolwiek gra mi się dużo przyjemniej niż w piątkę.


Może i gra jest przyjemniejsza, ale ja chyba zostanę przy V, nie ma DLC wszystko działa i przynajmniej mam ten generator, który sprawia, że za każdym razem gram na innej mapce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 18:16, baflo78 napisał:


h5 przy nowej odsłonie wygląda słabiutko , takie jest moje zdanie
wartko zakupić najnowsze hirosy trzymaja mocno klimat !


Jeśli już chcesz mnie przekonać to proszę o fakty a nie "bo tak i już" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przekona ci to że grałem w h5 od wydania ( i uważam ją za bardzo dobra grę )...zakończyłem dopiero w tym roku podczas oczekiwania na najnowsza wersje .Jeżeli chodzi o kampanie również nigdy niebyłym aż tak zainteresowany tym trybem raczej randomy

może zbyt bardzo podniecam się najnowsza odsłona i faktycznie nie jest tak jak pisze ale ja wziąłem to w ciemno i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dorzucę moją opinię. Szóstka jest całkiem fajna, ale bardzo kłuje mnie w oczy estetyka... interfejsu miasta. Doprawdy, ciaśniej się nie dało? I jeszcze brak możliwości podziwiania miasta... może i jest ten 3D obraz miasta, ale skąd ja mam wiedzieć, co za co odpowiada? Tym bardziej, że "ikonki" siedlisk to tak naprawdę nie budynek, lecz jedynie ikona robionej jednostki.

Czasami odnoszę wrażenie, że twórcy myśleli tak: "Gracze nienawidzą zbędnego i wadzącego im miasta, traktując je tylko jako niemiłą konieczność i wadliwość w tym, co najważniejsze, czyli w epickich bitwach". Nie zrozumcie mnie źle, miasta są faktycznie bardzo rozbudowane pod względem technicznym i jest całe multum możliwości (genialny pomysł, że z 4 specjalnych budynków w jednym można zbudować tylko 2), jednakże sama interfejsyjna estetyka jest żałosna.

Co się zaś tyczy map wieloosobowych, w końcu się postarali. Piątka była fantastyczna, ale bardzo raziło w oczy... sztuczność i statyczność hot-seatowych map. Płaszczyzna, płaszczyzna i jeszcze raz płaszczyzna. Oczekując na szóstkę właśnie o czymś takim marzyłem: geograficzne zróżnicowanie i krajobrazowa unikalność wszystkich map, a nie tylko tych z kampanii. Góry, przesmyki, niesamowicie strome zbocza; przeciwnik tuż obok nas, ale mimo to niedostępny, bo my jesteśmy na dole, a on na szczycie mega stromej ściany skalnej... Coś pięknego. Jednak wciąż do ideału brakuje-jak oni mogli wyciąć swobodny obrót kamery?!?!?! I jak ti w pełnej krasie podziwiać te prawdziwe, autentyczne cuda?

Fantastyczny jest też rozwój postaci-w końcu to my decydujemy o wszystkim na tip top, a nie wybór z 4 losowych skillów i modlenie się, żeby wśród tych 4 był właśnie ten konkretny, który chcemy. Na początki trochę mnie odstraszał brak gildii magów, ale po głębszym zastanowieniu się osobiste uczenie się czarów jako talent to jednak strzał w dziesiątkę. Możliwość skupiania się tylko na jednych określonych czarach pomijając akurat na tej mapie nam zbędne to coś pięknego...

PS-zauważył ktoś też, że bohater może chodzić bez armii? xd. Zwiadowcy i przejmowacze kopalnii nie muszą już mieć przy sobie jednego impa tudzież chłopa. Genialne w swej prostocie.


PS. Ponawiam swe pytanie: jak rekrutować więcej kosztem innych z tego samego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka godzin dziś i w końcu zaczynam ją czuć.Nie powiem żeby mnie wciągnęła od razu ale na początku zawsze tak mam.
Za stary ze mnie wyga żeby rozkminiać się na grą jak jakiś dzieciak.
Nie powiem, większość zmian jest całkiem przyjemna.Nie odkryłem wszystkiego bo to trzeba pograć (zarwać kilka nocek) ale zmiany widzę bardziej na (+) niż na minus.
A tak apropos ... wie który jak się usuwa bohatera zakupionego w auli bohaterów?
Swoją drogą mogli by zrobić lepszą grafę.Liczyłem na coś ciekawszego a nie bardziej zróżnicowane textury,chodzi mi o sfere techniczną a nie artystyczną.
Jedno co mnie denerwuje to to że czasem nie widze obok leżącego stosu załota czy innej rudy ale to może trzeba się przyzwyczaić.
Generalnie warto było kupić kolekcjonerke.
PS:Wielki minus dla ubi za te ich techniczne pierdoły gdzie trzeba łączyć się z netem zeby np: uzywac rodowej broni itp.Lepiej żeby to w patchu zostało zlikwidowane a nie że mam byc połączony z ubi żeby sobie artefaktu używać, żenada.
Wielki plus za brak korzystania z płyty podczas gry.Po zainstalowaniu plytka do pudeleczka i hula :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 20:28, pvo napisał:

A tak apropos ... wie który jak się usuwa bohatera zakupionego w auli bohaterów?

Własnoręcznie stworzonego bohatera możesz usunąć przyciskiem który pojawi się na jego portrecie gdy najedziesz nań kursorem myszki, bohaterów dodanych kodem bonusowym oraz tych z kampani chyba się nie da usunąć.

Dnia 16.10.2011 o 20:28, pvo napisał:

Swoją drogą mogli by zrobić lepszą grafę.Liczyłem na coś ciekawszego a nie bardziej zróżnicowane textury,chodzi mi o sfere techniczną a nie artystyczną.

Mnie trochę zawiodły animacje zaklęć które jak dla mnie są krokiem wstecz w porównaniu z piątką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować