Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2011 o 00:03, Miniu napisał:

Tak w EK byly dodatkowe kody.Tak przynajmniej bylo dotychczas w grach Ubisoftu ale mam zwykle wersje herosow wiec nie wiem dokladnie.

Tak było i tym razem, w EK znajdował się kod na dodatkową misję, dwie bronie rodowe i 4 bohaterów rodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się pokrótce.
Pograłem w tą "grę" i zastanawiałem się czy to jest nowy HMM?
Szczerze to do dziś mam niesmak po tym co ujrzałem na moim zacnym monitorze.
Szczerze to nowi Hirosi to jakaś kpina i nieporozumienie :)
Panowie z UBI chyba zapomnieli jak powinien wyglądać HMM, dla przypomnienia niech sobie powrócą do czasów kiedy to H3 był i nadal jest najlepszym HMM. Ta 6 czy 7 może co najwyżej czyścić podkowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest nijaka, porównując z H3 to zdecydowanie w H3 była lepsza, za mało surowców, brak widoku w budowli w środku zamku(nie wiem czy to naprawili czy też nie bowiem nie grałem na swojej kopii) i nie wiem czy wyszedł jakieś UD...Sam fakt kiedy wszedłem bochaterem do zamku był on "pusty", kupowanie jednostek-szczerze to nie wiedziałem gdzie co jest.
H3 był tak przejrzysty i prosty że prostszy niż budowa cepa chyba być nie mógł :)
Wchodziłeś do zamku-kupowałeś kuźnie po sekundzie pojawiała się kuźnia, jechałeś zdobyć surowce, wracałeś kupowałeś dom łuczników, po sekundzie się pojawiał, wszystko tam było ładnie pokazane, wiedziałeś co gdzie jest. Tu natomiast w moim wypadku nie wiedziałem nawet gdzie kupić łuczników :\ Srryyy ale takie małe mankamenty obrzydziły mi tą serie na długo...Wróciłem do H3 która jest niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 01:04, Liptox napisał:

Grafika jest nijaka, porównując z H3 to zdecydowanie w H3 była lepsza, za mało surowców,
brak widoku w budowli w środku zamku(nie wiem czy to naprawili czy też nie bowiem nie
grałem na swojej kopii) i nie wiem czy wyszedł jakieś UD...Sam fakt kiedy wszedłem bochaterem
do zamku był on "pusty", kupowanie jednostek-szczerze to nie wiedziałem gdzie co jest.
H3 był tak przejrzysty i prosty że prostszy niż budowa cepa chyba być nie mógł :)
Wchodziłeś do zamku-kupowałeś kuźnie po sekundzie pojawiała się kuźnia, jechałeś zdobyć
surowce, wracałeś kupowałeś dom łuczników, po sekundzie się pojawiał, wszystko tam było
ładnie pokazane, wiedziałeś co gdzie jest. Tu natomiast w moim wypadku nie wiedziałem
nawet gdzie kupić łuczników :\ Srryyy ale takie małe mankamenty obrzydziły mi tą serie
na długo...Wróciłem do H3 która jest niezastąpiona.


Hehe a teraz to po ilu sekundach się budynek pojawia ? A może po kilku turach ? Bez przesady. Zero argumentów w twoim wywodzie. Widać albo nie grałeś za dużo albo po prostu lubisz pojechać po czymś innym niż H3.
Dla mnie też trójeczka jest jak dotąd niedościgniona (nie porównuję do H6 bo za wcześnie, chodzi przecież o grywalność) ale po kilku godzinach spędzonych nad grą widzę dużo pozytywów. Nie było tego w H4, nie było tego w H5 (jak dla mnie). W H6 czuję świeżość, coś co zaczyna przyciągać.

Piszesz, że trudno kupić jednostki, że coś wybudować, ok interfejs jest podzielony na zakładki, ale to moim zdaniem nie jest minus, jest to ciekawe. Na dodatek najważniejsze operacje, które się wykonuje są właśnie wyszczególnione w pasku zakładek, i jak u nekromanty wybudujesz wskrzeszanie po bitwie to też masz osobny przycisk i wiesz jak szybko to zrobić a nie szukasz budynku jak w np H5 i nie możesz go namierzyć.
Odnośnie tego Twoje argumenty pisane są "na kolanie" bo zdaje się że nie pograłeś za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WRESZCIE!

Głowiłem się nad tym jak zmienić wersję językową gry od premiery. Pomijając straszny Voice Acting w polskiej wersji, jest sporo błędów językowych i tłumaczeniowych, przez co opisy niektórych umiejętności wprowadzają w błąd - np umiejętność transformacji "tkaczki" u nekro. Próbowałem wspomniany tutaj wcześniej sposób ze zmianą nazwy pliku z pl-PL na pl-GB, gdzie pierwsza wartość odpowiada za napisy a druga za VA, bez skutku.

W każdym razie, wystarczy znaleźć klucz odpowiadający Heroes 6 w rejestrze systemu czyli Local Machine - Software - Wow6432node - Ubisoft - Might and Magic Heroes 6. Następnie wystarczy zmienić wartość Language z 415 (który odpowiada za polskie napisy i polski VA) na 409, czyli amerykański VA i tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 07:31, Nizzre napisał:

Hehe a teraz to po ilu sekundach się budynek pojawia ? A może po kilku turach ? Bez przesady.
Zero argumentów w twoim wywodzie. Widać albo nie grałeś za dużo


Nie grałem w to X godzin ponieważ nie było jak dla mnie najmniejszego sensu.
Po prostu spodziewałem się czegoś na wzór H3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 10:40, Liptox napisał:

Nie grałem w to X godzin ponieważ nie było jak dla mnie najmniejszego sensu.
Po prostu spodziewałem się czegoś na wzór H3 ;)


Wbrew Twoim obawom H6 jest na wzór H3, moim zdaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 11:12, mak_m napisał:

Omg czy ktoś jeszcze ma problem z wykupieniem czegoś ze srebrnego poziomu rodu ? ....
mam poziom mam monety a nie mogę nic kupić:<

Ja mam brązowy ale nie próbowałem kupić, czy warto na tym poziomie i innych niskich coś kupować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pie... wiecie dopiero przeczytałem na oficjalnym forum gry ze trzeba ręcznie włączyć patcha(500 MB) -.-
w katalogu gry >>plik o nazwie gu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 01:04, Liptox napisał:

Grafika jest nijaka, porównując z H3 to zdecydowanie w H3 była lepsza, za mało surowców,

chyba sobie jaja robisz XD z tym porównaniem grafiki XD
Lubie III i grałem sporo, ale bez kitu fanbojstwo Twoje sięgą już zenitu.
Grafika w 6 ma klimat, a animacje pola bitwy są świetnie zrobine - miasta owszem słabe - mają poprawić.
Styl grafiki jest bardzo dobry - a o technice to już nie piszę bo szkoda "sensu"

Dnia 18.10.2011 o 01:04, Liptox napisał:

brak widoku w budowli w środku zamku(nie wiem czy to naprawili czy też nie bowiem nie
grałem na swojej kopii) i nie wiem czy wyszedł jakieś UD...Sam fakt kiedy wszedłem bochaterem
do zamku był on "pusty", kupowanie jednostek-szczerze to nie wiedziałem gdzie co jest.

hym ja wiem, że trudno kliknąć w zakładkę ale bez przesady, ja rozumim, że człowiek się przyzwyczaja do czegoś co już zna, ale ja nie chciał bym H III w nowej szacie - bo to już było !! Pograłem w III kilka lat i mi to wystraczy

Dnia 18.10.2011 o 01:04, Liptox napisał:

H3 był tak przejrzysty i prosty że prostszy niż budowa cepa chyba być nie mógł :)

był ......

Dnia 18.10.2011 o 01:04, Liptox napisał:

Wchodziłeś do zamku-kupowałeś kuźnie po sekundzie pojawiała się kuźnia, jechałeś zdobyć
surowce, wracałeś kupowałeś dom łuczników, po sekundzie się pojawiał, wszystko tam było
ładnie pokazane, wiedziałeś co gdzie jest. Tu natomiast w moim wypadku nie wiedziałem
nawet gdzie kupić łuczników :\ Srryyy ale takie małe mankamenty obrzydziły mi tą serie

czy mankamentem gry jest to, że użytkownik nie potrafi sobie poradzić z jej obsługą ?

Dnia 18.10.2011 o 01:04, Liptox napisał:

na długo...Wróciłem do H3 która jest niezastąpiona.

Ok, III to świetna gra, w którą pewnie przegrałeś wiele godziń, jak sam pisze w 6 mało co i na tej podstawie oceniasz - naprawdę jest to miarodajne.
Nie bronie gry - każdy ma swoje słowo ale na litość - poznaj coś nim zaczniesz się wypowiadać (tymbardziej podając absurdalne argumenty).
H6 ma swoje wady - ale ma to coś w grywalności, że gra mi się w to przyjemniej niż w H5 - do III nie będę robił porównania bo to inne czasy - gra jest kultowa i tyle - ale jej czasy jak dla mnie przemineły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 11:12, mak_m napisał:

Omg czy ktoś jeszcze ma problem z wykupieniem czegoś ze srebrnego poziomu rodu ? ....
mam poziom mam monety a nie mogę nic kupić:<


w ogole jak zrobic zeby miec monety srbenre zlote platynowe? ja mam ciagle zelazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 12:07, davis87 napisał:

wiadomo cos o nowym patch?

zeby poprawiaj uciekajaca kamere albo bugi w misjac ktorych sie nie da wykonac typu wilcy
won stad
w 2 misji kampani swiatynii

wczoraj był mini patch 1.1.1, ale poprawił drobnostki -

migający kursor
problemy z aktywacją (cześć numerów - kodów)
i coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 12:09, davis87 napisał:

To sie powinno ci automatyczne wlaczac przy kazdym uruchomieniu gry.

Ale nie pobiera po wlaczeni pliku gu w katalogu pobralo mi 2 patche

Dnia 18.10.2011 o 12:09, davis87 napisał:

w ogole jak zrobic zeby miec monety srbenre zlote platynowe? ja mam ciagle zelazne


trzeba wbic wyzszy lvl rodu przez wykonywanie misji ,expa podczas gry itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak odinstaolwac patcha 1.1.1 co ostatnio wyszedl bo mi grafike zepsulo:( i mam ciemny ekran

edit

cholera musze za kazdym razem zmienic rozdzielczosc na mniejsza potem z powrotem na optymalna i mam normalnie.....

ekhm tak to jest jak wymuszaja instalowanie patcha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować