Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2011 o 13:44, LK30 napisał:

A teraz jeszcze Irina przestała chodzić po wodzie

Przyczyną tego może być to, że tylko jednostki świątyni potrafią przemieszczać się po wodzie. Jeżeli bohater ma w oddziałach stwory z innej frakcji to bez łodzi się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie są zapisy z gry? Widzę w moich dokumentach folder z imieniem. Czy to starczy? Bo muszę zrobić format. Myślałem, że usługa Conflux zapisuje u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 14:58, Horgrawl napisał:

> A teraz jeszcze Irina przestała chodzić po wodzie
Przyczyną tego może być to, że tylko jednostki świątyni potrafią przemieszczać się po
wodzie. Jeżeli bohater ma w oddziałach stwory z innej frakcji to bez łodzi się nie obejdzie.

Jejku, już mam tak dość bugów że nawet logika mi wysiadła...
Dzięki za pomoc :) Tak jak pisałeś - za trzecim razem uruchomienie mapy z poziomu głównego wyboru spowodowało cudowne pojawienie się fortu na wschodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 16:11, Azazell napisał:

Panowie gdzie są zapisy z gry? Widzę w moich dokumentach folder z imieniem. Czy to starczy?
Bo muszę zrobić format. Myślałem, że usługa Conflux zapisuje u siebie.


Zapisy z gry są na serwerach UBI - w "chmurce". Na swoim kompie ich nie masz. Po ponownym zainstalowaniu gry będziesz miał je "zainstalowane" od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli męczy kogoś przydługie uruchamianie się gry (kolejne filmiki, konieczność wciskania esc) to można temu zaradzić. Wystarczy usunąć zawartość katalogu Movie (ew. zostawić samo intro, według uznania). Gra od razu przejdzie do ładowania głównej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś instalkę do Ubisoft game launcher? działającą? i czy mogę się domagać ewentualnej reklamacji i zwrotu kosztów jeśli już zainstalowałem, ale nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie oczekiwanego patcha:
"we''d like to reassure you that we are working on Heroes VI and a new patch will be released soon. We will let you know as soon as we have more details!"
("Chcielibyśmy uspokoić, że pracujemy nad Heroes VI i nowy patch będzie wydany wkrótce. Poinformujemy gdy tylko będziemy mieć więcej szczegółów" - tłumaczone na tyle, na ile pozwala mój nieudolny ang^^)
Newsa podaję za jednym z userów forum Ubi, cytującym growego facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 12:41, ChrisBgnr napisał:

W sprawie oczekiwanego patcha:
"we''d like to reassure you that we are working on Heroes VI and a new patch will be
released soon. We will let you know as soon as we have more details!"
("Chcielibyśmy uspokoić, że pracujemy nad Heroes VI i nowy patch będzie wydany wkrótce.
Poinformujemy gdy tylko będziemy mieć więcej szczegółów" - tłumaczone na tyle, na ile
pozwala mój nieudolny ang^^)
Newsa podaję za jednym z userów forum Ubi, cytującym growego facebooka.


na Święta mogliby zrobić UPDATE a nie tylko patch ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:17, In_The_End napisał:

Poszukaj odp w internecie, ale wtedy musiałbyś chyba grac offline co tez ma swoje plusy
:P

Coś mi w komputerze blokuje, że nie mogę zainstalować Ubisoft game launcher. Macie jakieś pomysły co jest przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już masz go zainstalowanego? Nie pamiętam, ale odinstalowanie tego programu[co chyba zrobiłeś] nic nie pomoże.
Jeśli nie instaluje cie się np. na c to spróbuj na innym dysku. Jeśli i to nie działa to poszukaj w internecie info o tym error code 2, znajdziesz plik, ktory trzeba podmienić, ale będziesz tez musiał zmieni cos w skrócie do gry przez co będziesz mógł grac tylko offlina a to znaczy bez multi i kilku jeszcze rzeczy... a może znajdziesz coś innego;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usuń z poziomu windy(game launcher) w panelu sterowani potem usuń katalog ubisoft z program files odpal jakiś reg kliner i zainstaluj
ponownie nie zaszkodzi a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 08:30, Carter napisał:

usuń z poziomu windy(game launcher) w panelu sterowani potem usuń katalog ubisoft z program
files odpal jakiś reg kliner i zainstaluj
ponownie nie zaszkodzi a może pomoże.

Dzięki teraz jest o tyle dobrze że włącza mi się ubisoft game launcher. Ale tu kolejny problem: próba uruchomienia gry kończy się następującym błędem:
Problem z połączeniem sieciowym
Nie można ustanowić połączenia z internetem. Sprawdź poprawność połączenia. W oknie ustawień możesz dokonać zmiany w ustawieniach sieciowych.

Co zrobić w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 misja kampanii Przystani:
na mapie został tylko Djordje w ostatnim mieście ze sporą armią. W ogóle się stamtąd nie rusza. On tak ma? Mogę sobie bezkarnie czyścić mapkę bez obawy, że Djordje wyruszy na podbój?


Bohaterowie rodowi mają max 30 lvl (z tego co wstępnie się zorientowałem). I teraz wiem, że jak już mam ich w swoim rodzie to mają talenty rozdane tak jak rozdawałem podczas kampanii (można to zresetować). Ale czy zachowują bonusy "stałe" tzn. jeśli odwiedzam miejsca typu +2 do ataku lub obrony to czy to też jest pamiętane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować