Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Witam mam pytanie czy mieliscie taki problem:
przez 2 tyg gralem normalnie online, przeszedlem 1 kampanie, gdy dzisiaj chcialem sobie pograc gra poprosila mnie o ponowne wpisanie klucza tzn o ponowne przypisanie klucza do konta, niestety juz klucza nie posiadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:01, dadalive napisał:

Witam mam pytanie czy mieliscie taki problem:
przez 2 tyg gralem normalnie online, przeszedlem 1 kampanie, gdy dzisiaj chcialem sobie
pograc gra poprosila mnie o ponowne wpisanie klucza tzn o ponowne przypisanie klucza
do konta, niestety juz klucza nie posiadam....


Masz na pudełku lub w mejlu. Zależy jak kupowałeś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klucz kupilem na allegro przyszedl mi na maila, chodzi mi o to czy to normalne ze co jakis czas trzeba wpisywac klucz..... wydawalo mi sie ze klucz do gier sie wpisuje raz i jest on przypisany do konto juz na zawsze a nie ze co jakis czas trzeba go wpisywac,podejrzewam ze jak bym go mial i wpisal go to musial bym od nowa grac kampanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:01, dadalive napisał:

,,, niestety juz klucza nie posiadam....


Tzn., grałeś na pożyczonym? To może wywaliło Ci klucz bo właściciel gry, od którego wziąłeś klucz zarejestrował swoje konto z tym właśnie kluczem - pewnie Ubi sprawdza w ten sposób czy na przykład 10 się nie zrzuciło na grę i zakładają 10 kont na jednym kluczu....Miało by to sens, aczkolwiek nie znam się na zabezpieczeniach i innych takich ale tak na logikę podpowiadam...

Pytanie: gram Irina kampanię Świątyni - dlaczego nie mam jej w opisie rodu i cały mój ród składa się ze Sławoja z Prologu? Dzieci Sławoja nie są członkami rodu? To jakaś logiczna kicha ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur... Mam ten sam problem co Dadalive, z tą różnicą, że ja klucz kupiony na allegro zachowałem. Tyle, że przy próbie ponownego wpisania mam wiadomość:
"Przypisanie nie powiodło się! Klucz został unieważniony".
Podejrzewam, że gdybyś Dadalive spróbował wpisać swój klucz miałbyś ten sam komunikat.

Trza będzie pisać do Ubi i się pytać "o co kaman ?". Gra się świetnie a tu taka kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft Wam odpisze tyle, co mi. Na dodatek po kilku dniach i kilkunastu mailach.

"Proszę skontaktować się ze sprzedawcą. Firma Ubisoft nie dostarczała w żaden sposób kluczy w tej formie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:11, Schmidtek napisał:

Co zrobić w tym przypadku?

Zobacz ustawienia proxy w launcher na stronie ubi jest to opisane u mnie nie ma problemu więc nie wiem zobacz czy router nie ma firewall a może anty wir ci blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:11, Schmidtek napisał:

Co zrobić w tym przypadku?

Wiem, że tego typu problem może wystąpić jeżeli miałeś jakąś grę Ubi ze źródła alternatywnego do oryginału. Na jednym forum kilku ludzi też się (przy okazji innego ich tytułu) na to skarżyło, potem wyszło szydło z worka :P
Jeżeli masz tego typu zabawę na sumieniu - pocieszę Cię, że całą sprawę da się odkręcić, aczkolwiek ani mi się szukać rozwiązania nie chce, ani nawet nie powinienem go podawać z oczywistych względów.
Jeżeli natomiast masz i miałeś wszystko (z naciskiem na nowsze gry Ubi) na legalu to pozostają lakoniczne teksty o poblokownych portach, sprawdzaniu czy antywirus czegoś nie blokuje i sugestia zgłoszenia się do pomocy technicznej Ubi - bez żadnych konkretów - niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś dziwnego.. przeszedłem tylko kawałek prologu tzn 1 misje całą i mam 1300 złota na wydatki w sklepie. Wszystko tam kosztuje z 20,100 max. Więc mogę wsio zakupić?:P Czy t onormalne? Czy później przybywają nowe rzeczy droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, ale zważ, że ta taniocha to poziom rodu - żelazny (zakładka rozwijana). Kolejne poziomy to z czasem awans do bardziej szlachetnych metali, a co za tym idzie kolejnych bonusów do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 23:21, Azazell napisał:

A ja mam coś dziwnego.. przeszedłem tylko kawałek prologu tzn 1 misje całą i mam 1300 złota na wydatki w sklepie. Wszystko tam kosztuje z 20,100 max. Więc mogę wsio zakupić?:P Czy t onormalne? Czy później przybywają nowe rzeczy droższe?

Do tego co napisał ChrisBgnr dodam jeszcze że żetony dostajesz za osiągnięcia więc najlepiej przejrzyj sobie listę wszystkich możliwych osiągnięć a da Ci to pewne pojęcie o tym jak łatwo będzie Ci zarobić na późniejsze wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzucam Heroes VI.
Gra nie spełniła moich wymagań, które po tylu granych grach wciąż rosną. Nie mam też czasu na granie, czy czytanie byle czego. Kupując książkę nie wybieram na ślepo, a idę z konkretnym tytułem. Sprawdzonym dzięki recenzjom, rankingom etc.
Gry z żalem nie opuszczam bo i tak nie jest moja, ale nie radze kupować za taką cenę.
Zacząłem tylko kampanię nekromantów i kończę ją na ostatniej mapie, do której nie miałem już siły. Nudna to mało powiedziane. Męcząca, monotonna... Mam w zwyczaju czyścić całą mapę, ale o ile w Heroes V nigdy nie było to dla mnie uciążliwe(a wręcz przeciwnie) to już w VI karkołomne... Ostatnia mapa kompani nekromantów jest bardzo duża, pojedyncze wrogie jednostki tak gęsto rozproszone, że czyszczenie połowy środka zajęło mi z ponad tydzień jeśli nie dwa. Tydzień głupich walk, gdzie rozwalałem wszystko zanim do mnie doszło. Główny przeciwnik niewiele lepszy. Prawie od razu zająłem zamek na górze mapy, a każda potyczka z wrogiem była banalna. Banalna tym bardziej, że mogę sobie wskrzesić jednostki. Zaczęło mnie to strasznie wnerwiać bo po kiego mam się starać wygrywać z jak najmniejszymi stratami skoro nie ma to żadnego znaczenia? Główny sens w tą gra, a jest nim walka, znikną.
Grafiki nie będę się czepiał bo jest przyzwoita.
Muzyka również.
Głosy postaci słabe, spodziewałbym się lepszych po takiej grze.
Nowe jednostki... dziwne. Ostatnia 7 jednostka nekro to jakieś nieporozumienie. Mantikora jest słabsza chyba nawet i od szkieletów -.- Lich i pająk zarąbiście mocne natomiast dystansowe choćby w inferno są słabeuszami(takie odniosłem wrażenie). Nowa frakcja choruje jak wiele oklepanych pomysłów i ludzi chcących pójść na łatwiznę na syndrom chińsko - japoński. Nawet Blizzard go ostatnio ma. Ja takich nawiązań jakoś nie trawie ;s (chyba, że lepiej zrobione)

chyba pogram sobie w GTA:SA, które kupiłem na steam za kilka euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, gram sobie spokojnie ,a tu nagle komunikat - przerwało połączenie z serwerem i gra wychodzi do menu głównego. Akurat w trakcie ostatniej finałowej walki którą notabene wygrywałem ^^
Czy granie offline ma jakieś minusy ? Po kiego grzyba gra cały czas musi mieć łącznośc z serwerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części się zgadzam jeśli chodzi o czyszczenie mapy. Jest sporo różnych miejsc i artefaktów a nie ma na to czasu bo komputer naciska. Czyszczenie mapy na kampaniach jest nudne - to fakt. Walki są długie, nawet jak kończy się je bez strat czy z małą ilością to trwają długo. Nie wiem czy to przemawia przeciw grze czy raczej jest na plus bo same walki są fajne, a że długie to inna bajka.

Kampanie ogólnie są ciekawe i potrafią zaskoczyć (np pomagamy barbarzyńcom uwalniając ich z więzienia, odbijają za nas silnie bronione miasta po czym jak je konwertujemy to barbarzyńcy nas atakują całkiem mocną armią. Jak się nie znajdziemy tam najlepszym bohaterem to pozamiatane.

Na plus na pewno stworzenia w zamkach. Nie ma czegoś w rodzaju impów z trójki czy innych tego typu pokrak tylko każda jednostka jest na swój sposób dobra, w zależności od taktyki.

Nadal uważam, że H6 jest lepsza od H5. Ale jak daleko zajdzie H6 to się zobaczy jak poprzechodzimy kampanie i będziemy umieli grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 11:19, In_The_End napisał:

Zacząłem tylko kampanię nekromantów (...)
Nudna to mało powiedziane. Męcząca, monotonna...

A kampania z których Herosów taka niby nie była? Jak dla mnie ta gra to do zawsze były skirmishe (lub zabawa z innymi graczami) i teraz, gdyby nie chęć zdobycia rodowych bonusów pewnie dałbym sobie z nią spokój.

Dnia 03.11.2011 o 11:19, In_The_End napisał:

Mam w zwyczaju czyścić całą
mapę, ale o ile w Heroes V nigdy nie było to dla mnie uciążliwe(a wręcz przeciwnie) to
już w VI karkołomne...

W kampanii chodzi o fabułę (tak wiem , tu się zgadzamy, kiepksą) a nie farmienie na mapie. Raz masz i tak limit levelu na dany poziom, który szybko się nabija, dwa, warto walczyć tylko o itemy z zestawów (bo i tylko one przechodzą na kolejną mapę). Mapy da się wyczyścić tylko gra, (słusznie imo) kładzie nacisk na dynamikę. Przyrost mobków sprawia, że kampanie w zamku sprawdza się dużo gorzej niż szybkie rajdy po skarby od samego początku gry. Tak więc niespecjalnie rozumiem czemu to ma być wada?

Dnia 03.11.2011 o 11:19, In_The_End napisał:

Tydzień głupich walk, gdzie rozwalałem wszystko (...) a każda potyczka z wrogiem była banalna.

Po to też masz opcję autorozstrzygania żeby oszczędzić czas i rozgrywać tylko te bitwy, które są tego warte.

Dnia 03.11.2011 o 11:19, In_The_End napisał:

Banalna tym bardziej, że mogę sobie wskrzesić
jednostki. Zaczęło mnie to strasznie wnerwiać bo po kiego mam się starać wygrywać z jak
najmniejszymi stratami skoro nie ma to żadnego znaczenia?

Temat wskrzeszania już poruszałem. Też w obecnej formie uważam to za średni pomysł. Fakt, są limity na te spelle, ale...

Dnia 03.11.2011 o 11:19, In_The_End napisał:

Głosy postaci słabe, spodziewałbym się lepszych po takiej grze.

Mówisz o PL wersji czy oryginalnej. Ja po pani Foremniak z HV mam taki uraz do dubbingu, że czym prędzej zmieniłem na kinówkę i tak źle nie ma. Bez szału ale też zgrzytania zębami. Poza tym, wracamy znowu do teamtu - kampania. Przejść, odblokować co odblokować i zapomnieć poświęcając się multi zabawie lub skirmishom a tam głosami postaci już się przejmować nie trzeba. Bardziej jestem ciekaw kwestii głosów jednostek, bo z tymi za sprawą wiewiórczego buga nie byłem w stanie się zapoznać :P

Dnia 03.11.2011 o 11:19, In_The_End napisał:

Nowa frakcja choruje

Design ok, z oceną wstrzymam się zanim pogram coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co może byc jak chcę zagrac multi po necie to pisze że oczekiwanie zbyt długie sprawdź połączenie internetowe a do pojedynków mogę wejśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować