Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

co daje odblokowanie na ołtarzu życzeń np na poziomie srebrnym jakiejś jednostki?nie są one później widoczne do wyboru przy rozpoczęciu misji więc zastanawiam się do czego to służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 21:03, Pitfriend napisał:

co daje odblokowanie na ołtarzu życzeń np na poziomie srebrnym jakiejś jednostki?nie
są one później widoczne do wyboru przy rozpoczęciu misji więc zastanawiam się do czego
to służy

A to nie jest przypadkiem tylko portret jaki będziesz miał online w rodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 21:03, Pitfriend napisał:

co daje odblokowanie na ołtarzu życzeń np na poziomie srebrnym jakiejś jednostki?nie
są one później widoczne do wyboru przy rozpoczęciu misji więc zastanawiam się do czego
to służy


wedlug mnie daje ci to awatara takiej jednostki oraz wpis w bestiariuszu rodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ukończyłem prolog (2 mapki) oraz kampanię Nekropolii (4 mapki) i jak dotąd nie udało mi się skompletować ani jednego zestawu artefaktów - a staram się "czyścić" mapki w stu procentach.
coś przeoczyłem? komuś udało się zebrać zestaw?


edit
przy okazji:
- gra wiesza się przy czarze ZAWŁADNIĘCIE (dawna Hipnoza)
- w fazie taktycznej nie można rozdzielać jednostek :(
- coś nie halo jest ze szczęściem - czy też przeznaczeniem
niech to szybciutko patchują, bo h6 jest boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 08:18, moonman napisał:

ukończyłem prolog (2 mapki) oraz kampanię Nekropolii (4 mapki) i jak dotąd nie udało
mi się skompletować ani jednego zestawu artefaktów - a staram się "czyścić" mapki w stu
procentach.
coś przeoczyłem? komuś udało się zebrać zestaw?

chyba tak - bo ja mam za soba dopiero kampanie Nekro i w ostaniej misji dostałem za quest ostatnią część zestawu Bakał.. coś tam - cały set jest chyba za questy - więc może coś pominięte masz.

Dnia 04.11.2011 o 08:18, moonman napisał:


edit
przy okazji:
- gra wiesza się przy czarze ZAWŁADNIĘCIE (dawna Hipnoza)

nie mam problemu

Dnia 04.11.2011 o 08:18, moonman napisał:

- w fazie taktycznej nie można rozdzielać jednostek :(
- coś nie halo jest ze szczęściem - czy też przeznaczeniem

nie ogarniam tych nowych cech narazie xd więc nic nie powiem

Dnia 04.11.2011 o 08:18, moonman napisał:

niech to szybciutko patchują, bo h6 jest boskie :D


Poprawek jest potrzeba masa - bo bug buga pogania - ale gra zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 08:18, moonman napisał:

(...)
coś przeoczyłem? komuś udało się zebrać zestaw?


Ja zebrałem dwa sety - zarówno podczas kampanii Przystani, jak i Nekromantów. Teraz jestem w trakcie kampanii Świątyni i mam nadzieję też coś ugrać na tym poletku. Dodam, że ze skompletowaniem danego zestawu wiąże się konkretny aczik, a co za tym idzie troszkę punktów na rodowe gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki gra już działa.. i tu kolejne problemy. Po pierwsze dość często mnie wywala do pulpitu, po drugie woda jest strasznie jasna i razi po oczach. Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam u was z multi? U mnie wywala na 9/10 gier - przekroczono czas połączenia ( od jakiś 2-3 tygodni ) , jakaś porada odnośnie naprawy tego, czy to wina ubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 18:26, Neleron napisał:

A jak tam u was z multi? U mnie wywala na 9/10 gier - przekroczono czas połączenia (
od jakiś 2-3 tygodni ) , jakaś porada odnośnie naprawy tego, czy to wina ubi?

Z tego co pobieżnie widziałem na forach Ubi - kolejna rzecz do naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o kolejnym patchu? Planuję zakupić wreszcie Heroes VI, ale czekam na tego cholernego patcha poprawiającego bugi. A może i widoki miast dodadzą. Przydałoby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:43, HumanGhost napisał:

Wiadomo coś o kolejnym patchu? Planuję zakupić wreszcie Heroes VI, ale czekam na tego
cholernego patcha poprawiającego bugi. A może i widoki miast dodadzą. Przydałoby się.

Przyznam, że mimo mojego biednego angielskiego ostatnimi czasy często zaglądam na forum Ubi w poszukiwaniu wszelkich informacji na temat tego patcha. Niestety wygląda to tak, że zarówno Ubi jak i Black Hole nabrali wody w usta. Gdzieś tam mignęły jakieś mgliste zapewnienia, że ekipa ciężko nad nim pracuje, że niedługo coś tam zostanie zapowiedziane i... No właśnie. Dalej nic. Za kilka dni minie miesiąc od wydania gry i staje się to troszkę przerażające, bo jak się bliżej przyjrzeć tytułowi to naprawdę jest co naprawiać i bynajmniej nie chodzi tu tylko o ekrany miast.
Na pocieszenie pozostaje logika polityki dzisiejszych czasów, a ta mówi, że NA PEWNO powstaną jakieś dlc do H6. Jeżeli więc chcą zacząć odcinać kupony od swojego nowego dziecka to muszą go najpierw załatać w stopniu co najmniej zadowalającym. Inaczej fani pożrą ich żywcem i (co dla nich gorsze) przełoży się to na sprzedaż.
Pozostaje zacisnąć zęby i dalej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 23:48, ChrisBgnr napisał:

Na pocieszenie pozostaje logika polityki dzisiejszych czasów, a ta mówi, że NA PEWNO
powstaną jakieś dlc do H6.


Albo i patch powstanie jako płatny dlc ;) Nie chcę być złym prorokiem, ale moim zdaniem w ciągu najbliższych dwóch lat kolejne łatki do gier staną się płatne i support techniczny (lub jego brak) będzie zależał od tego, czy masz najnowszą wersję, czy nie. Wydawcy już dawno musieli zauważyć, że praca nad jakością gry po premierze się nie opłaca. I tylko kwestią czasu jest, moim zdaniem, kiedy znajdą PR-owy sposób na przekonanie graczy, że aktualizacje, żeby były skuteczne, to muszą być płatne.

Ewentualnie wszystkie topowe gry przejdą na model abonamentowy. Co by było chyba jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szedlem droga lez w kampanii twierdzy i mam buga w drugiej misji bo sie nie da zamknac komunikatu i pewnie trzeba zaczac od nowa pierwsza misje:( czy sa kody na przejscie misji bo mi sie nie chce grac od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:10, HumanGhost napisał:

Zgiń przepadnij trollu nieczysty. ;D

Popieram. Dadzą ją w pełnym drugim dodatku. W pierwszym będzie patch 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 13:22, Vilmar napisał:

I tylko
kwestią czasu jest, moim zdaniem, kiedy znajdą PR-owy sposób na przekonanie graczy, że
aktualizacje, żeby były skuteczne, to muszą być płatne.


Po co PR, patrząc na to jak wiele osób z uśmiechem przyjmuje online passy i broni ich na forach to nawet nie trzeba będzie PR: odpowiednia grupa klientów już została wyhodowana do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 11:20, Schmidtek napisał:

A bohaterowie nie powinni atakować tak jak w h5 tylko używają swoich pseudo ataków mieczem?
gdzieś chyba były filmiki z animacjami odpowiednimi.

Tak było w becie i chyba usunęli ten element zastępując to krótką animacje.
Właściwie to się nie dziwię bo częściej oglądałem kamienie i krzaki niż szarże bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować