Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

W profilu bohatera masz dokładnie opisane co daje wejście na każdą ze ścieżek. Czasami są to bonusy pasywne, czasami potężne zaklęcie. Oczywiście wymaga to, po uzbieraniu odpowiednio 250 i 1000 punktów danej ścieżki, kliknięcia w profilu aby te bonusy odblokować.

Nie wspominając o tym, ażeby odblokować obydwa zakończenia trzeba mieć minimum jednego bohatera na ścieżce krwi i jednego na ścieżce łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów ma aktualnie możliwość gry przez Conflux, tzn. czy Conflux łączy się wam przy włączeniu gry? Kupiłem M&MH6 na początku lutego i pograłem 3 dni. Najpierw migracja serwerów, a teraz problem z Confluxem. Gdybym wiedział, że będą takie niespodzianki to grałbym w trybie offline, a teraz nie mam moich save''ów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem w czym te problemy z Conflux`em. Z 2-3 dni max były problemy przez ostatni miesiąc. A tak w każde dni gram bez problemów. Może jak gracie całymi dniami to tak jest.. Ja poświęcam grze 2-3h dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem dłużej niż 1,5 godziny dziennie.

No nic, będę się musiał zwrócić do pomocy technicznej. Mam nadzieję, że nie działa ona tak "sprawnie" jak sama gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś miał problem z tym, że jego key został już... użyty? Kiedy wpisuję key do aktywacji pojawia się właśnie taki komunikat - "Klucz został już użyty". Na stronie ubi nie znalazłem rozwiązania, a pomoc na razie milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Podejrzewam, że całkiem niedługo, np. w wakacje :)

Btw. to macie teraz problem z confluxem ? Grałem sobie do 21 normalnie, wyszedłem na 30 minut z gry, po 30 minutach wracam i nie mogę się połączyć...Jeżeli ktoś wie, co jest grane, proszę o odzew i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 22:46, Wladca_Cieni1 napisał:

@up Podejrzewam, że całkiem niedługo, np. w wakacje :)

Btw. to macie teraz problem z confluxem ? Grałem sobie do 21 normalnie, wyszedłem na
30 minut z gry, po 30 minutach wracam i nie mogę się połączyć...Jeżeli ktoś wie, co jest
grane, proszę o odzew i z góry dziękuję.


Była informacja ze miały być trzy godzinne konserwacje …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1. Czy zdolność "pikowanie" Gryfa Królewskiego jest zabugowana? Bo pomimo tego że na trasie przelotu tej jednostki stali przeciwnicy nigdy nie udało mi się im zadać w ten sposób obrażeń.
2. W 2 misji Przystani wyprzedałem wszystkie jednostki kryształu (było mi na gwałt potrzebne złoto) i teraz w ogóle mi nie przybywa tego surowca pomimo tego że kontroluję 3 kopalnie z nim. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? I czy jest na to jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patche masz ściągnięte? Bo pikowanie rzeczywiście było zabugowane. Ale ponoć już nie jest.

Zajrzyj do katalogu z grą i odpal gu.exe by mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 17:47, luzac napisał:

A patche masz ściągnięte? Bo pikowanie rzeczywiście było zabugowane. Ale ponoć już nie jest.

Zajrzyj do katalogu z grą i odpal gu.exe by mieć pewność.

Dzięki, patch(e) właśnie się ściąga(ją). Przy co poniektórych odpaleniach launchera ten tak długo mi wyświetlał informacje że ściąga jakieś uaktualnienia że byłem przekonany iż zajmuje się właśnie patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To uaktualnienia do samego UbiLaunchera. Sam się połapałem gdy już miałem połowę kampanii za sobą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest naprawdę fajowa. Wciąga jak niegdyś H2 czy H3. Cudowny i wciągajacy klimat + bardzo ciekawe frakcje z różnorodnymi jednostkami.

Panowie od jakiegoś czasu mam jednak mały problem. I własnie ta rzecz mnie irytuje najbardziej. jak załaduje główną mapę (po wczytaniu gry), to nie wszystkie się elementy graficzne pojawiają. Np bohaterowie pojawiają się dopiero po parunastu sekundach. Też tak macie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, tylko że w moim przypadku nie mam czego wymagać od zintegrowanej karty graficznej.

Po prostu modele i tekstury potrzebują chwili żeby się załadować. Nie jest to aż tak rażący problem.

P.S. Ponoć za tydzień pojawią się jakieś szczątkowe informacje na temat następnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 09:00, luzac napisał:

Pewnie, tylko że w moim przypadku nie mam czego wymagać od zintegrowanej karty graficznej.

Po prostu modele i tekstury potrzebują chwili żeby się załadować. Nie jest to aż tak
rażący problem.


No ale w moim powinno śmigać ;>. No ale gierka fajowa. Ciągle gram i zjada H5 na śniadanie :). Na razie robie 3 misje dla umarlaków.

Kurcze teraz jest cięzko bo jest dużo frakcji na mapie. Dawno już nie grałem i nie wiem jak grać. Rozwijanie jednego bohatera chyba nie wchodzi w gre. Jak ide w doł to zaraz się pojawia jakis bohater z drugiej strony i zdobywa moje forty :D hmm,, W pierwsze misje łatwo się grało bo było mniej wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 09:08, Azazell napisał:

No ale w moim powinno śmigać ;>.

Mi niby też ale mam tak samo jak Ty więc moc karty graficznej nie ma tu chyba nic do rzeczy. Na szczęście problem jest naprawdę mały i te kilkanaście sekund opóźnienia raz na jakiś czas da się przeżyć (tym bardziej że bogatera możesz od razu ruszyć jeśli pamiętasz gdzie go skierować).

Dnia 21.02.2012 o 09:08, Azazell napisał:

Kurcze teraz jest cięzko bo jest dużo frakcji na mapie. Dawno już nie grałem i nie wiem jak grać. Rozwijanie jednego bohatera chyba nie wchodzi w gre. Jak ide w doł to zaraz się pojawia jakis bohater z drugiej strony i zdobywa moje forty :D

Twoja główna postać jak zawsze jest Twoją podstawową siłą ofensywną na większych mapach warto wyszkolić sobie dodatkowego bohatera do obrony i przemieszczać go na zagrożone pozycje portalami miejskimi, dzięki temu że tutaj nie musisz się przejmować obroną kopalni jest to dużo prostsze niż w poprzednich Herosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy można już grać w grą online. Nosiłem się z zakupem tej gierki, ale jak poczytałem na początku lutego o przenoszeniach serwerów, bez podania daty kiedy te przenosiny się skończą, to się trochę zniechęciłem. Napiszcie mi jak sprawa wygląda. Z góry dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowanie patcha rozwiązało zarówno problem Gryfów Cesarskich jak i nie działających kopalni kryształu, pojawiło się jednak nowe dziwactwo - w każdej bitwie na początku każdej tury jednostki przeciwnika otrzymują obrażenia od umiejętności "Mistrz Oblężeń II", w sumie jest to nieistotne bo obrażenia są tak małe że nawet przemnożone przez 7 oddziałów nie mają znaczenia ale sam fakt istnienia błędu denerwuje (chyba że to zamierzona zmiana w balansie umiejętności). Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować