Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2012 o 08:54, Bosper napisał:

A mógłbyś powiedzieć w jakim numerze CDA jest zamieszczony ten wywiad? Może w internecie też coś jest na ten temat?


Sorry, że tak póxno, ale mnie nie było.
Pomyłka, nie CDA, tylko GOL:
"Podczas spotkania z przedstawicielami Ubisoftu mieliśmy okazję porozmawiać z Erwanem Le Bretonem, czyli głównym producentem marki Heroes. Zapytaliśmy go, czy w przyszłych rozszerzeniach możemy spodziewać się nowej frakcji, w postaci Mrocznych Elfów. Reakcją sympatycznego Francuza był szeroki uśmiech oraz dość jednoznaczna wypowiedź, potwierdzająca te domysły. Fani spiczastouchych mogą więc dziękować Mallasie – ich modły zostaną wysłuchane."

EDIT:

Dnia 04.07.2012 o 08:54, Bosper napisał:

Czy wy też tak macie że w Kampani Craga Haka zapisują się wam tylko save z pierwszej mapy a z drugiej już nie?


Po zakończeniu gry następuje synchronizacja zapisów w chmurze. Jeżeli zamykasz zaraz po zagraniu klienta Uplay, to nie będziesz miał zapisów. Ja np. muszę kilkukrotnie synchronizować zapisy, bo co chwilę wywala mi błąd synchronizacji. Dopiero za 3-4 razem się udaje. Patch 1.5 miał rozwiązać problemy z zapisami, ale jak wiadomo, nawet łatka 1.5.1 i 1.5.2 tego nie rozwiązały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 16:49, Carter napisał:

PO zainstalowania pacza nowego próbuje uruchomiś grę i czarny ekran ma ktoś tak a może
wie jak ztym walczyć


Jak włączasz Uplay to po prawej stronie masz ostatnie wpisy z forum Ubi. Jest tam link do wątku > black screen.

A tutaj masz link http://forums.ubi.com/showthread.php/692275-Patch-1-5-2-and-the-quot-Black-screen-quot-solution-Forums

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki poczytałem tylko że ja mam jedną kartę nie dwie (znaczy jedna onboard ale wyłączona w biosie)a tego to dotyczy jeśli dobrze sobie potłumaczyłem.
Zauważyłem jedno w prawym dolnym rogu nowy upley loguje się do znajomych i jak stan jest że się loguje to będzie czarny ekran jak upley jest zalogowany to się odpala może to to? A może trzeba czekac na nowy pacz bo nie wiem czy problem leży po stronie pacza czy nowego upley launcher ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Mianowicie od jakichś 2 miesięcy nie wiem dlaczego nie mogę się połączyć z Concluxem. Jestem zalogowany na Uplayu, a jak chcę się z Conxluxem połączyć to się nie da. Wie ktoś co na to poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 17:41, Nordgod13 napisał:

Mam pewien problem. Mianowicie od jakichś 2 miesięcy nie wiem dlaczego nie mogę się połączyć
z Concluxem. Jestem zalogowany na Uplayu, a jak chcę się z Conxluxem połączyć to się
nie da. Wie ktoś co na to poradzić?


Może masz jakieś porty poblokowane? Albo coś w opcjach Uplaya? Lub jakiś antywirus blokuje połączenia? Poszperaj w necie, może ktoś miał identyczny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2012 o 17:58, Sad_Statue napisał:

Może masz jakieś porty poblokowane? Albo coś w opcjach Uplaya? Lub jakiś antywirus blokuje
połączenia? Poszperaj w necie, może ktoś miał identyczny problem.


Nie po prostu nie miałem tego najnowszego pacha i to mi blokowało, wiem głupi błąd sory za problem i niemniej dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mam dziwne pytanie i pakuję je nie w to miejsce gdzie trzeba... Sprawa dotyczy konta w UPlay na którym kiedyś zarejestrowałem grę Heroes VI. zmieniłem adres mailowy i zamiast zmienić adres w ustawieniach, to założyłem nowe konto. Na nowym koncie zarejestrowałem inną grę Ubisoftu. Czy Heroesów VI można jakoś przenieść na nowe konto? Czy stare konto mozna usunąć i wtedy zarejestrować Heroesów na nowym koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 19:37, marekl1975 napisał:

Może mam dziwne pytanie i pakuję je nie w to miejsce gdzie trzeba... Sprawa dotyczy konta
w UPlay na którym kiedyś zarejestrowałem grę Heroes VI. zmieniłem adres mailowy i zamiast
zmienić adres w ustawieniach, to założyłem nowe konto. Na nowym koncie zarejestrowałem
inną grę Ubisoftu. Czy Heroesów VI można jakoś przenieść na nowe konto? Czy stare konto
mozna usunąć i wtedy zarejestrować Heroesów na nowym koncie?


a zmieniałeś użytkownika ? wpisz w miejsce emaila nazwę użytkowania i spróbuj się zalogować mi się tak udaje na różnych kontach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To smutne, ale ta gra NADAL MA BUGI. Znalazłem dwa drobne-drobne, ale jednak. Gdy przeglądając bohaterów do wynajęcia w karczmach i włączysz ich biografie, to na mapie przygody kamera stanie ci w miejscu. Nie będziesz mógł jej ręcznie (tj. myszką na krawędź ekranu) przesuwać. Gdy zaś wynajmiesz bohatera z karczmy i klikniesz na jego ikonkę, to obok jego postaci z artefaktami będą tylko statysyki jednostek. Normalnie można swobobnie przełączać się między umiejętnościami rasowymi bohatera, a statami jednostek. W przypadku zaś herosów wynajętych nie ma przęłącznika. Są tylko staty jednostkek.

Jestem rozczarowany, po szumnie tak reklamowanym i tak zapowiadanym patchu 1.5 nadal są jakieś pojedyncze błędy? Ja wiem, że to drobne, ale mimo wszystko niesmak pozostał. Co się dzieje z Homm? Tak marzyłem, że w końcu twócy pójdą w dodatku na całość... Jak już pojawia sie jakaś nowa frakcja, to zawsze tylko jedna. Ja już knuję teorie spiskowe, iż twórcy specjalnie dali tylko 5 frakcji, aby więcej zarobić na dodatkach. A tu pierwszy dodatek i nadal tylko 5 frakcji. A tak marzyłem, że twórcy nas zaskoczą! Że upakują choćby i 3 nowe frakcje naraz. Ale nieeee..... Przecież wtedy nie byłoby już nowych dodatków, a tym samym kasy... Efekt? Mamy płacić prawie 40 złotych. Za co? Za jednego, przereklamowanego wikinga (wszędzie widzę tą jego wstrętną sweetfocię jak z facebooka...) i za zaledwie jedną jednostkę, w dodatku neutralną.

Szóstka jest przepiękna geograficznie. Jak już tu kiedyś pisałem, piątka to "płaszczyzna to potęgi n-tej". Tu zaś mamy kaniony, wodospady, góry po których można chodzić (a nie tylko ozdobne jak w płaskiej piątce), drobne wzniesienia bez sztywno pionowych platform ala piątka... Krótko mówiąć estetyką map szóstka bije piątkę na głowę. No ale co ztego, jak NADAL są drobne bugi (a DLC bezczelnie sobie tworzą), a-mimo szybkiego neta- Uplay tak mi wszystko spowalnia, że odechciewa się grać? Gdy dziś włączyłem sobie z sentymentu Dzikie Hordy, to ich "szybkość śmigania" w porównaniu z szóstką powaliła mnie z nóg.

Tak liczyłem na patch 1.5, a nadal jest, jak jest. I w co tu grać? Bezproblemowo śmigającą i niesamowicie rozbudowaną, ale trochę brzydką piątkę; czy w przepiekną mapowo i graficznie, ale prostszą, odrobinkę niedopracowaną i lagującą (Uplaaaaay!!!!) szóstkę? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzućmy do tego, iż nadal nie ma opisów artefaktów jeszcze nie wziętych (tj. leżących na ziemi, będąc strzeżonym przez potwory). Skąd ja mam u licha wiedzieć, czy warto walczyć o strzeżony artefakt i czy mi się przyda, skoro jego właściwości poznam dopiero po jego zdobyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELP! Mam ogormny problem z tym dodatkiem więc bardzo prosze o pomoc, gdyż to co widze jest cholernie niemożliwe :D wczoraj kupiłam dodatek Pirates if the savage sea i wkładam sobei płyte do laptopa (dodam że oczywiście mam zainstalowane heroes VI i wszystkie patche) a tam na płycie tylko obrazki i filmiki do odtworzenia. żadnego pliku exe, nic co można by zainstalować.. oddałam gre do reklamacji i kupiłam nową, a tu.. to samo ! ktoś wie o co chodzi ? jak to zainstalować, ktoś ma ten dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:43, esencjaa napisał:

HELP! Mam ogormny problem z tym dodatkiem więc bardzo prosze o pomoc, gdyż to co widze
jest cholernie niemożliwe :D wczoraj kupiłam dodatek Pirates if the savage sea i wkładam
sobei płyte do laptopa (dodam że oczywiście mam zainstalowane heroes VI i wszystkie patche)
a tam na płycie tylko obrazki i filmiki do odtworzenia. żadnego pliku exe, nic co można
by zainstalować.. oddałam gre do reklamacji i kupiłam nową, a tu.. to samo ! ktoś wie
o co chodzi ? jak to zainstalować, ktoś ma ten dodatek?



Wystarczy tylko wpisac kod i odblokowac DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 14:43, esencjaa napisał:

HELP! Mam ogormny problem z tym dodatkiem więc bardzo prosze o pomoc, gdyż to co widze
jest cholernie niemożliwe :D wczoraj kupiłam dodatek Pirates if the savage sea i wkładam
sobei płyte do laptopa (dodam że oczywiście mam zainstalowane heroes VI i wszystkie patche)
a tam na płycie tylko obrazki i filmiki do odtworzenia. żadnego pliku exe, nic co można
by zainstalować.. oddałam gre do reklamacji i kupiłam nową, a tu.. to samo ! ktoś wie
o co chodzi ? jak to zainstalować, ktoś ma ten dodatek?



Gre masz zainstalowaną po ściągnięciu patcha 1.5, jednak aby ona działała potrzebny jest kod odblokowujący, który masz w pudełku z Piratami, na płycie z piratami są tylko obrazki i filmiki(bo to jest tylko DLC a nie zwykły dodatek). Kod wpisujesz w menu głównym H6 w zakładce "odblokuj zawartość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Trzy dni temu kupiłem sobie Herosy VI i mam dwa pytanka:
1. Czy kampanie są ze sobą jakoś powiązane poza tym, że głównymi bohaterami są dzieci Slavy? Głównie chodzi mi o to czy historia np Anastazji jest kontynuowana w kampanii Haven?
2. Czy poziomy dynastii coś dają? Wiem, że co dziesięć zmienia się rank dynastii, ale bardziej mi chodzi o levele pośrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 15:03, Rizzan napisał:

1. Czy kampanie są ze sobą jakoś powiązane poza tym, że głównymi bohaterami są dzieci Slavy? Głównie chodzi mi o to czy historia np Anastazji jest kontynuowana w kampanii Haven?

Tak. Wydarzenia z jednej kampanii mają czasem wpływ na wydarzenia z innej kampanii, nie jest tego dużo ale da się to wyłapać.

Dnia 22.08.2012 o 15:03, Rizzan napisał:

2. Czy poziomy dynastii coś dają? Wiem, że co dziesięć zmienia się rank dynastii, ale bardziej mi chodzi o levele pośrednie.

Nie ;pamiętam już dokładnie ale levele pośrednie liczą się chyba tylko do achievementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes VI Złota Edycja 27 wrzesień - 2 "dodatki" Crag Hack i Sandro :/ Czyli co? Jednak nie będzie prawdziwego dodatku? Ubi poraz kolejny zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 19:28, Grzech napisał:

Heroes VI Złota Edycja 27 wrzesień - 2 "dodatki" Crag Hack i Sandro :/ Czyli co? Jednak
nie będzie prawdziwego dodatku? Ubi poraz kolejny zawodzi.

Zapowiada się edycja tak samo złota jak złoto Amber Gold :) Jak tak dalej pójdzie to mogą pobić rekord w ilości addonów do jednej gry - imion bohaterów z poprzednich części serii jest naprawdę sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:59, windows00 napisał:

Nope.
Po restarcie serii z tego co pamiętam wspominali tylko o Sandro i Crag Hacku.
Poza tym to na razie 2 dodatki, ten hejt jest niepotrzebny ;>

Nie hejt a b.delikatna satyra w porównaniu z tym co robi Ubi. A Ubi niszczy rynek twórców gier i robi sobie jaja z graczy w żywe oczy - to studio *Limbic Entertainment* zna się na prostych gierkach internetowych, więc ani dziś ani za pól roku nie zrobi żadnego dodatku z prawdziwego zdarzenia. Ale przecież o to własnie chodzi Ubi, bo:
Cena DLC Crag Hack + cena DLC Sandro = 20 EUR, czyli mniej wiecej tyle ile kosztowałby normalny dodatek.
Koszty wykonania obu DLC przez żółtodziobów = grosze.
Nawet jesli tylko część graczy to łyknie, to Ubi zrobi swoją marżę, sprzedając graczom sam marketing praktycznie.

PS. Tak więc rzeczywiście, "tylko" Sandro i CragHack. Nawet Ubi nie zakłada, że ktoś mógłby kupić 3-ci raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować