Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2012 o 21:59, windows00 napisał:

Poza tym to na razie 2 dodatki, ten hejt jest niepotrzebny ;>


Windows, skoro wydają Złotą Edycję, to znaczy że już więcej dodatków nie będzie.
A szkoda, bo zapowiadał się Loch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 23:58, Grzech napisał:

Windows, skoro wydają Złotą Edycję, to znaczy że już więcej dodatków nie będzie.
A szkoda, bo zapowiadał się Loch :/

Bez znaczenia dla tego co chciałem tym zdaniem powiedzieć/podkreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 23:58, Grzech napisał:

Windows, skoro wydają Złotą Edycję, to znaczy że już więcej dodatków nie będzie.
A szkoda, bo zapowiadał się Loch :/


A gdzie tam, zawsze jest jeszcze platynowa, complete, platynowa complete, platynowa complete deluxe. Jak się chce to zawsze znajdziesz sposób żeby zrobić kompilację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 23:58, Grzech napisał:

Windows, skoro wydają Złotą Edycję, to znaczy że już więcej dodatków nie będzie.
A szkoda, bo zapowiadał się Loch :/

Się zapowiadał, ale nikt nie napisał, że się już nie zapowiada. Fabuła z 6 nie została zakończona więc jej zakończenie w przyszłości jest na 99% pewne.
Spójrz na obrazek, który dołączyłem do postu. Widząc te ich zmiany w układzie przycisków doszedłem do wniosku, że jeszcze przed betą Ubi wycięło zakończenie by wydać je jako osobny dodatek. Dodatek z nowym zamkiem, nowymi bohaterami, nowymi przeciwnikami i artefaktami oraz ceną w wysokości 80% ceny podstawki.

20120824175755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po zakończeniu wszystich kampani nie mogę uruchomić żadnej z kampani 1) Łzy jakimi płaczą aniołowie 2) Ciemno od nadmiaru światłości. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 3 misja kampanii przystan. Nie moge przebudowac miasta nekromantow i nie moge dostac sie na ta wyspe z siedziba nekromantow bo droge blokuje mi flota statkow. Co moge zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 15:10, Azazell napisał:

Warto przechodzić kampanie? Bo kurcze trochę mnie ona nudzi :) Chyba 4-5 mape robię w
niej.

No w trakcie zarobisz trochę punktów za acziki do odblokowania bonusów z ołtarza życzeń i dostaniesz trochę rodowych broni. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z klientem M&MH 6. Gra zainstalowana jest na Windows 7 Ultimate 32-Bit. Na komputerze są dwa konta: Administratora (ukryte) z którego korzystam tylko ja raz na 1000 lat i drugie ograniczone z którego korzysta reszta domowników. I na tym ''domowym'' koncie grę uruchamia sobie mój brat, jednak raz na jakiś czas gra aktualizuje się i wymaga to uprawnień admina. Nie chcę podawać mu hasła ale też chcę aby mógł aktualizować sobie grę bez konieczności każdorazowego wpisywania przeze mnie hasła. Czy można nadać grze uprawnienia admina dla jakiegoś konta na stałe ? Komenda runas.exe szwankuje i nie wiem jak inaczej rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam do Was pytanie odnośnie stabilności gry i błędów w niej występujących. Przyznać muszę, że odpuściłem sobie zakup gry po premierze jak okazało się jak wiele jest niej błędów. Zatem - czy w chwili obecnej gra nie sprawia już problemów ? I czy są już widoki miast tak jak to było w poprzednich częściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy ? to zalezy czego oczekujesz od tej gry .Dla mnie jest ostatecznie przyswajalna choc czekam na tury i rmg , a ekrany miast jak za starej trójki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo prosze o pomoc. W ostatniej kampani przechodze 1 misje nastepuje filmik ale nie moge wlaczyc 2 ostatniej misji choć wszystkie kampanie przeszedłem a ta 1 misje w ostatniej kampani wszystkimi postaciami do wyboru i nadal nie moge. Ktoś moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 10:59, Bosper napisał:

Strasznie mały ruch na tym forum, o Herosach V to temat był zażarty a tutaj pustki, czy to oznaka pozytywna czy nie?

Raczej nie, HVI zdaje się robić mniejsze wrażenie na graczach niż HV (czy to wina samej gry czy też Uplay''a lub nie najszczęśliwszego podejścia Ubisoftu do tej produkcji to już osobna sprawa).
Choć porównywanie tego tematu z tym o HV jest trochę niesprawiedliwe bo tamten był przypięty a na forum ogólnie panował wtedy większy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 21:46, Karharot napisał:

Raczej nie, HVI zdaje się robić mniejsze wrażenie na graczach niż HV (czy to wina samej gry czy też Uplay''a lub nie najszczęśliwszego podejścia Ubisoftu do tej produkcji to już osobna sprawa).

Moim zdaniem jako całości.

Odejście od sprawdzonej i dobrej mechaniki, ograniczenie przypadkowości, potężne oskryptowanie na sztywno wszystkiego co tylko się dało, Conflux + UPlay + DRM, na prawdę niska optymalizacja, czekanie rok prawie na rzeczy, które powinny znaleźć się w pierwotnym wydaniu.

Także tak, nie dziwne, że nie ma tak dużego zainteresowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować