Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Tylko gra ma duży potencjał, grafikę która nie jest kolorowa(momentami nawet ma straszniejszy klimat), fajnie zrobione jednostki(wreszcie jakieś zmiany u ludzi,demonów,nieumarłych-wyleciał ten słaby smok cienia), nowa rasa. Wszystko super, jedynie brakuje kilku armii(a brak losowości jest akurat fajny bo nawet w H3 człowiek tak dobierał te losowe zdolności żeby mieć dobrego "bilda"-jedynie było to uporczywe.
Chciałbym aby w H 6 dodali(oprócz mrocznych elfów-które będę na pewno)zwykłe elfy,krasnoludy,akademię i jaszuroludzi oraz ludzi wyznawców Ylatha z wolnych miast. Do tego po przejściu DLC Dance Macabre powinien powstać Zakon Pustki (nowa rasa, armia). Naprawdę jeszcze nie było części aby dało się zrobić sensownie tyle armii z sensownymi jednostkami i historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego twórcy dali sobie kopniaka nie wprowadzając tur równoczesnych od premiery . Szczególnie dlatego że gra miała założenie głównie do rozgrywek multi…
Poza tym strasznie niedopracowana , prawie po roku czasu dopiera ktoś się obudził i zerknął na ten tytuł „ cos tu jest nie tak” , z fantastycznego pomysły na nową odsłonę zrobiła się totalna klapa .
A mogło być tak pięknie , zarząd chyba nie jest jednak z wyższej półki … szkoda tylko kasy i zawiedzionych fanów . Ja osobiście wciąż liczę na poprawę oraz większe zaangażowanie dla tego tytułu twórców na dłuższe lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Bez przesady, gra była niedopracowana, ale 8 patchy już wyszło, więc nie teraz a już od jakiegoś czasu ją naprawiają. Ja tam wolę czekać na naprawienie gry, dodanie armii, map, kampanii itp w dodatkach niż czekanie na kolejną cześć(wtedy zacznie się do nowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 23:00, Bosper napisał:

/ciach/


Pytanie tylko dlaczego tak późno zaczęli naprawiać grę? Przez tą przepaść sporo ludzi odsunęło się od szóstki , i nie sądzę by łatwo im przyszło wrócić do tego tytułu . Ja wciąż czekam na dodatek i liczę na dobry towar , przyznam się że nie zakupiłem żadnego z DLC chyba w ramach protestu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2012 o 12:06, baflo78 napisał:

> /ciach/

Pytanie tylko dlaczego tak późno zaczęli naprawiać grę? Przez tą przepaść sporo ludzi
odsunęło się od szóstki , i nie sądzę by łatwo im przyszło wrócić do tego tytułu . Ja
wciąż czekam na dodatek i liczę na dobry towar , przyznam się że nie zakupiłem żadnego
z DLC chyba w ramach protestu ;]


Gdyż była zmiana producenta, teraz kto inny zajmuje się grą.
Nie wiem czemu ludziom się ta gra nie podoba skoro ma klimat jak w H3, jak do tej pory żadna następna część tego nie miała.

A dodatek będzie wiosną i ma dodać mroczne elfy jako armię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie? mam patcha 1.8 i zamiast widoku miast mam szachownice. Na 1.6 miałem normalny widok. Coś w patchu sknocili, czy u mnie coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 18:52, Werdon napisał:

mam pytanie? mam patcha 1.8 i zamiast widoku miast mam szachownice. Na 1.6 miałem normalny
widok. Coś w patchu sknocili, czy u mnie coś nie tak?

Odpaliłem teraz na szybko dwa losowe skirmishe - jeden w roli Nekropolis, drugi jak Przystań. Wszystko było w porządku. Może spróbuj pobrać patcha ręcznie - http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_1.8_pol.exe - i zainstalować go jeszcze raz. Jeśli się nie uda pozostanie próbwać reinstallu chyba.
Edit - nie wiem jak to się objawia, ale nie jest on (patch 1.8) kompatybilny z częścią starych zapisów - te ekrany tak wyglądały na nowej rozgrywce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce może ktoś odemnie odkupić konto na Ubisoft? Bo mam tam dwie gry Heroes VI i Anno 2070. A mam już heroes na Steam i kurcze no marnuje mi się te konto ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki! rzeczywiście po odpaleniu dowolnej nowej mapy widoki miast są ok! Swoją drogą oduczyli mnie kupowania dlc w dniu premiery. Kupiłem pierwsze i.... najpierw wcinało sevy, teraz nie ma widoków miast, no cóż dobrze że reszta działa stabilnie. Zaczekam na prawdziwy dodatek.

Dnia 15.10.2012 o 20:39, ChrisBgnr napisał:

Edit - nie wiem jak to się objawia, ale nie jest on (patch 1.8) kompatybilny z
częścią starych zapisów - te ekrany tak wyglądały na nowej rozgrywce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 19:56, KraczyKruk napisał:

Witam!

Czy wie ktoś jak zmienić dubbing na angielski (ale z polskimi napisami) w Herosach?

Katalog gry -> zmiana nazwy pliku "Data.pl-PL" na "Data.pl-UK" + katalog z grą -> data -> movies - zamień nazwy "Intro_pl-pl" z "Intro_en-us" = pełna kinówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 21:15, ChrisBgnr napisał:

> Witam!
>
> Czy wie ktoś jak zmienić dubbing na angielski (ale z polskimi napisami) w Herosach?

>
Katalog gry -> zmiana nazwy pliku "Data.pl-PL" na "Data.pl-UK" + katalog z grą ->
data -> movies - zamień nazwy "Intro_pl-pl" z "Intro_en-us" = pełna kinówka.


Wielkie dzięki, wszystko działa jak należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 18:31, baflo78 napisał:

jak już jesteście w tym temacie to i ja mam pytanie ,
jak wyłączyć te dodatkowe animacje ? np. przeróbka zamku itp.

C:\Users\#profil#\Documents\Might & Magic Heroes VI\#profil# -> ProfileData (otwarty notatnikiem np) -> fraza:
<adv_ConversionScene>true</adv_ConversionScene>
-> zmiana "true" na "false"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie

Zakupiłem na allegro klucz do heroes VI niestety jest to wersja 1.0 i tu pojawia się problem,a mianowicie podczas autoaktualizacji pojawia sie runtime error microsoft visula c++( aktualizowałem sterowniki wszystkie ) . Podczas recznej aktualizacji pojawia sie komunikat ze gra nie jest zainstalowana na komputerze. Wie ktos co na to poradzic?Support ubisoftu karze podac kod kreskowy z pudelka,ktorego nie mam. Klucz instalacji im nie wystarczyl,zeby rozwiazac problem. Czy zakup dodatku i jego instalacja automatycznie zaktualizuje gre do jakiegos nowszego patcha? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 22:56, ar3cki napisał:

Witam,mam pytanie

Zakupiłem na allegro klucz do heroes VI niestety jest to wersja 1.0 i tu pojawia się
problem,a mianowicie podczas autoaktualizacji pojawia sie runtime error microsoft visula
c++( aktualizowałem sterowniki wszystkie ) . Podczas recznej aktualizacji pojawia sie
komunikat ze gra nie jest zainstalowana na komputerze. Wie ktos co na to poradzic?Support
ubisoftu karze podac kod kreskowy z pudelka,ktorego nie mam. Klucz instalacji im nie
wystarczyl,zeby rozwiazac problem. Czy zakup dodatku i jego instalacja automatycznie
zaktualizuje gre do jakiegos nowszego patcha? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz


Wydaje się, że musisz po prostu zainstalować nowy Visual C++ 2010 Express. Powinno pomóc. Masz grę dodaną do Uplay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Czy jak odinstaluje H6 to po ponownej instalacji nie będzie problemów z zakupionymi cechami rodowymi, broniami zdobytymi w trakcie kampanii itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 16:52, Werdon napisał:

Mam pytanie
Czy jak odinstaluje H6 to po ponownej instalacji nie będzie problemów z zakupionymi cechami
rodowymi, broniami zdobytymi w trakcie kampanii itp?

Nie powinno, gdyż profil ląduje na serwerach Ubi poprzez Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 16:52, Werdon napisał:

Mam pytanie
Czy jak odinstaluje H6 to po ponownej instalacji nie będzie problemów z zakupionymi cechami
rodowymi, broniami zdobytymi w trakcie kampanii itp?

Sam kilkakrotnie instalowałem i usuwałem Heroesów VI i nie mam problemu z profilem Conflux. Poza tym, ten profil można odczytać przez stronę internetową gry, więc jest tak jak mówi @ChrisBgnr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas walki z żywym przeciwnikiem gra zatrzymuje się tzn. wszystko chodzi ale przeciwnik nie wykonuje ruchu ( po dłuższej chwili ) aż w końcu komuś puszczają nerwy i wychodzi , czy ktoś spotykał się z takim przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować