Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2013 o 13:44, Dadziol20 napisał:

Mam problem z Confluxem. Internet jest i wcześniej też chodził, a teraz nie mogę się
połączyć. Czy może mieć to związek z premierą dodatku?

Uaktualniają serwery do dodatku i nowego patcha. Wedłuch informacji Ubi po południu przywrócą działanie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym rodem i ołtarzem życzeń? Wykupiłem bohaterów w ołtarzu życzeń abym mógł grać w hotseat daną rasą dlaczego nie ma żadnego bohatera dla mrocznych elfów? Ma ktos sposób na przejście raelagiem drugiej misji? Misja na czas śpieszyłem się a i tak nie zdąrzyłem a to wszystko wina tych prób bo jak już myślałem że zdąrze to kurka wodna kazał mi jakieś światełka zbierać oczywiście każde było chronione i przeciwnik mnie wyprzedził, nie mam sposobu na tą misję. Mój bohater ma za mało punktów ruchy aby dojść do końca jako pierwszy. Chyba że to tak zrobili że bez woja odrazu w pierwszej turze mam iść w tym kierunku licząc na to że wygram potyczki i jeszcze będę miał siłę na następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 14:15, Darkstar181 napisał:

Witam panowie (i koleżanki, maybe ?)

W związku z tym że do gry wyszedł już ostatni dodatek, z jedną z moich ulubionych ras,
a i pełna kolekcja jest już powoli za progiem, mam pytanie odnośnie tej części.

- Ekrany miast są poprawione to fakt. (wyglądają jak te z części 4 i niżej)
- 3 surowce plus złoto (dla jednych wada dla innych zaleta)
- Całą dostępną populację można wykupić w jednym mieście co może ułatwia sprawę przy mobilizacji wojsk, ale wiadomo reszta zamków zostaje bez obrony.
- Istnieją strefy wpływów. Wystarczy, że zajmiesz wrogą strażnicę to wszystkie kopalnie pod nią podlegające przechodzą pod Twoją domenę.
-Siedlisko zawiera zazwyczaj 3 rodzaje pierwszo poziomowych stworów.
-Konwersja miast/siedlisk przyjemne udogodnienie pozwalające wzmocnić ilościowo Twoją armię. Konwersja oczywiście kosztuje swoje.

Maniakiem multi nie jestem, ale grają ludki. Sam preferuję granie w "gorące poślady" przy mleku ze znajomym.
Co do dróg krwi i łez. Wybór jednej z nich ma wpływ na posiadane umiejętności bohatera jak i wygląd.

Muzyka w dużej mierze ściągnięta z wcześniejszych części hirołsów. (głównie z II i V)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 14:26, Maykowiec napisał:

> Mam problem z Confluxem. Internet jest i wcześniej też chodził, a teraz nie mogę
się
> połączyć. Czy może mieć to związek z premierą dodatku?
Uaktualniają serwery do dodatku i nowego patcha. Wedłuch informacji Ubi po południu przywrócą
działanie gry...


Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 16:21, Hydro2 napisał:

Czy zapisy w Homm 6 są powiązane z chmurą?


Tak, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grać offline co powoduje zapis na dysku twardym. Wiadomo granie online dodaje jakieś smaczki typu dodatkowe zadania w trakcie kampanii, ale trzeba się liczyć z humorami Confluxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem techniczny z grą. Gra początkowo uruchamia się, robi się na chwilę czarny ekran i po chwili pojawia się Windows. Chciałem napisać maila do gram.pl i dołączyć maila ze specyfikacją mojego lapka. Wszedłem do pomocy ale tam nie ma jak napisać maila z załączonym raportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Conflux i bycie online jakie to jest bezsensu, teraz jak nie mogę się połączyć to myślałem że chodziaż offline będą save''y działały (kampania i hot seat) a tu nic, to są osobne pliki widocznie. To dziwne bo za każdym razem jak chce odpalić grę to on synchronizacje savów próbuje zrobić z plikami na serwerze dochodzi do 60% i zrywa, znaczy się spada do 40% i tak parę razy a potem dostaję info że błąd i czy chce spróbować jeszcze raz/ albo pominąć. Ja daję pomiń i gra mi odpala. Na offline przynajmniej można w gorących krzesłach wybrać mroczne elfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 17:20, Endriu napisał:

Ten cały Conflux i bycie online jakie to jest bezsensu,


No zapisy gry w on/offline to są oddzielne pliki, a tę synchronizację można wyłączyć w ustawieniach jak się zalogujesz do uplaya.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie . planuje kupić Heroes VI - Cienie Mroku na Steam. Czy wtedy też musze Ubisoft zakładać? Chyba nie?

Widział ktoś gdzieś przyzwoitą ofertę cenową tego dodatku na steam? Bo w sklepie steam to aż 120zl a gdzie dla uplay o polowe taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2013 o 18:18, Azazell napisał:

Panowie . planuje kupić Heroes VI - Cienie Mroku na Steam. Czy wtedy też musze Ubisoft
zakładać? Chyba nie?

Uplay jest głeboko zintegrowanę z grą, więc mimo że kupisz na steamie to konto na ubi musisz założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą noc ściągałem uplayem ten patch 2.1 (2.1GB) rano patrze nie da się zainstalować plik uszkodzony, odpalam uplaya jeszcze raz próbuje pobierać znowu po 5 sekundach pisze że nie da się zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam czy ten nowy dodatek do H6 to jest samodzielny czy jak poprzednie dociąga sią jako pacz do podstawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 09:50, Carter napisał:

Pytanko mam czy ten nowy dodatek do H6 to jest samodzielny czy jak poprzednie dociąga
sią jako pacz do podstawki ?

Jeśli masz podstawkę to dociągnie Ci patcha z dodatkiem i potem bedzie można go odblokować tak jak poprzednie dodatki.

@Endriu
Ja ściągałem w nocy i ściągnął się tylko musiałem go odpalić ręcznie z katalogu temp, bo wyskoczył jakiś błąd po ściągnięciu 100 %. Więc może u Ciebie też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 06:48, Endriu napisał:

Całą noc ściągałem uplayem ten patch 2.1 (2.1GB) rano patrze nie da się zainstalować
plik uszkodzony, odpalam uplaya jeszcze raz próbuje pobierać znowu po 5 sekundach pisze
że nie da się zainstalować.


Tu masz linka do patcha chodzi sam ściągałem: http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_2.1_pol.exe
Tylko, że jest problem! Partacze z Ubisoftu coś skopali i nie można grać w mapy z podstawki. Jak próbuję odblokować to prosi o klucz z najnowszego dodatku, parodia normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie wszystko działa. Podstawka, dodatki i SoD. Tylko ja zainstalowałem SoD-a z płytki, kazał odinstalować podstawkę, potem patch i mi działa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 10:49, Maykowiec napisał:

Hmm, u mnie wszystko działa. Podstawka, dodatki i SoD. Tylko ja zainstalowałem SoD-a
z płytki, kazał odinstalować podstawkę, potem patch i mi działa wszystko.

Ja mam tylko podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż brak słów na tą firmę..
Chociaż jak ja zainstalowałem SoD-a i patcha(bez odblokowywania dodatku) to miałem kampanie z podstawki. Tylko w Twoim przypadku to nic nie da bo nie masz instalki SoD-a.
Brak słów na tą firmę, nie dość że wczoraj wyłączyli ten chory Coflux na cały dzień, to jeszcze z patchem porobili wiecej złego niż dobrego. Aż dziw że ta firma jeszcze funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 11:04, Maykowiec napisał:

Aż brak słów na tą firmę..
Chociaż jak ja zainstalowałem SoD-a i patcha(bez odblokowywania dodatku) to miałem kampanie
z podstawki. Tylko w Twoim przypadku to nic nie da bo nie masz instalki SoD-a.
Brak słów na tą firmę, nie dość że wczoraj wyłączyli ten chory Coflux na cały dzień,
to jeszcze z patchem porobili wiecej złego niż dobrego. Aż dziw że ta firma jeszcze funkcjonuje.

Szkoda gadać, napisałem na ich forum może, któryś pochyli się nad postem biednego gracza z Polski.
Z tego co widzę u nich to niezły bajzel się zrobił. Ludzie są delikatnie mówiąc zdenerwowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj śledzę ich forum, oj ludzie są nieźle wkurzeni.
Zresztą się nie dziwie. Z tego co wyczytałem to patch uszkadza również kampanie Danse Macabre, bo po 1 misji z tej kampanii przenosi do drugiej misja, ale Crag Hacka.
Przekładali premierę o kilka miesięcy, żeby to dopracować, a wyszło jak zwykle. Szkoda, że nikt nie wykupi licencji na M&M od Ubisoftu, bo to jakaś makabra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować