Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Z tego co czytam jak wrócę z delegacji do domu to pacz się dociągnie i co nie zagram bo nie mam dodatku?
Nawet w podstawkę którą mam (zresztą tylko ją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 13:00, Carter napisał:

Z tego co czytam jak wrócę z delegacji do domu to pacz się dociągnie i co nie zagram
bo nie mam dodatku?
Nawet w podstawkę którą mam (zresztą tylko ją)


Grać będziesz mógł, ale w kampanię i masz jedną mapę odblokowaną. Nawet zapisanej gry nie mogę odpalić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można kuoując tylko sam dodatek Cienie Mroku grać sobie w Skirmish jak za dawnych lat? Czy jednak map jest mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 14:12, Dadziol20 napisał:

> Z tego co czytam jak wrócę z delegacji do domu to pacz się dociągnie i co nie zagram

> bo nie mam dodatku?
> Nawet w podstawkę którą mam (zresztą tylko ją)

Grać będziesz mógł, ale w kampanię i masz jedną mapę odblokowaną. Nawet zapisanej gry
nie mogę odpalić. :(

a mapy do gorących krzeseł czasem z córką sobie gramy(a mój ołtarz życzeń to co odblokowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś wróciłem odpalam grę wersja 1.8 i pacz sam się nie dociąga (nawet jak odpalam auto paczer)
i teraz nie wiem czy ręcznie pobierać ten pacz 2.1 skoro wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 22:57, Carter napisał:

i teraz nie wiem czy ręcznie pobierać ten pacz 2.1 skoro wszystko działa

Jeśli wszystko Ci działa, a nie masz SoD-a to chyba nie warto. Niby patch naprawia 160 rzeczy, ale psuje nie wiadomo jeszcze ile. A po wpisach na forum trochę tego jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość!

Naprawili ten problem z zablokowanymi mapami z podstawki do grania w tryby multiplayer.
Zablokowane są tylko mapy z najnowszego dodatku.Nic tylko ściągać i grać. Jak na razie nie pojawił mi się wkurzający błąd, który "zamrażał" mi ekran w mieście, więc chyba jest już dobrze.

P.S Jestem chętny pograć w "Hirołsy 6" przez internet. (DawidusPl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie ogarniam tego mam samych H6 v1,8 pacz 2,1 nie pobiera się jak pobrałem go sam i chciałem zainstalować to wyskoczyło mi,że nie mam zainstalowanego (tu pełna nazwa dodatku) więc pytanie do ludzi którzy mają samą podstawkę jaką macie wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 08:33, Carter napisał:

To ja już nie ogarniam tego mam samych H6 v1,8 pacz 2,1 nie pobiera się jak pobrałem
go sam i chciałem zainstalować to wyskoczyło mi,że nie mam zainstalowanego (tu pełna
nazwa dodatku) więc pytanie do ludzi którzy mają samą podstawkę jaką macie wersje

Ja mam wersje 1.8 i skoro się samo nie aktualizuje to nie zamierzam tego robić ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 08:33, Carter napisał:

To ja już nie ogarniam tego mam samych H6 v1,8 pacz 2,1 nie pobiera się jak pobrałem
go sam i chciałem zainstalować to wyskoczyło mi,że nie mam zainstalowanego (tu pełna
nazwa dodatku) więc pytanie do ludzi którzy mają samą podstawkę jaką macie wersje

A próbowałeś odinstalować grę i zainstalować od nowa??
Podobno to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 09:53, Maykowiec napisał:

> To ja już nie ogarniam tego mam samych H6 v1,8 pacz 2,1 nie pobiera się jak pobrałem

> go sam i chciałem zainstalować to wyskoczyło mi,że nie mam zainstalowanego (tu pełna

> nazwa dodatku) więc pytanie do ludzi którzy mają samą podstawkę jaką macie wersje

A próbowałeś odinstalować grę i zainstalować od nowa??
Podobno to pomaga.

Tak odinstalowałem i nie instalowałem z płyty tylko pobrałem za pomocą upley (całość) i dopiero zainstalowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 09:51, rino1983 napisał:

> To ja już nie ogarniam tego mam samych H6 v1,8 pacz 2,1 nie pobiera się jak pobrałem

> go sam i chciałem zainstalować to wyskoczyło mi,że nie mam zainstalowanego (tu pełna

> nazwa dodatku) więc pytanie do ludzi którzy mają samą podstawkę jaką macie wersje

Ja mam wersje 1.8 i skoro się samo nie aktualizuje to nie zamierzam tego robić ręcznie


mi też to nie przeszkadza ale podobno w tym paczu poprawili ten błąd z nvidią (taką mam karte) który powoduje zawieszke gry w ekranie miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 10:02, Carter napisał:

> > To ja już nie ogarniam tego mam samych H6 v1,8 pacz 2,1 nie pobiera się jak
pobrałem
>
> > go sam i chciałem zainstalować to wyskoczyło mi,że nie mam zainstalowanego
(tu pełna
>
> > nazwa dodatku) więc pytanie do ludzi którzy mają samą podstawkę jaką macie
wersje
>
> Ja mam wersje 1.8 i skoro się samo nie aktualizuje to nie zamierzam tego robić ręcznie

>
>
mi też to nie przeszkadza ale podobno w tym paczu poprawili ten błąd z nvidią (taką mam
karte) który powoduje zawieszke gry w ekranie miasta.

Ja też mam kartę nvidi i miałem ten problem z miastami. Jak grałem na GeForce 301.42 Driver WHQL 301.42 22.5.2012 było ok. Teraz jak włączyłem grę to tego bledu już nie mam pomimo najnowszych sterowników na których mi przedtem miałem ten problem z miastami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wciąż jest błąd, gdzie ekran robi się czarny przy walce. Słychać muzykę, ruchy i odgłosy jednostek, ale nic nie widać. Było to przed patchem i po nim jest to samo... i nie tylko ja mam ten problem, bo na forum ubi sporo osób narzeka na ten sam błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://cdp.pl/forum/forums/wiadomosci-wydarzenia-informacje/topics/problem-z-heroes-vi-cienie-mroku
Z tego odnośnika pobrany pobrać pacz .Pacz zajmuje 2,3 giga a nie 1,9 jak na stronie ubisoftu unistaluje się z wersji 1.8 do 2.1.0 (nie wyskakuje że nie ma zainstalowanego dodatku).
Gra działa dodatek można oblokować kodem jak poprzednie dlc z poziomu kampani
jedyny minus to pacz psuje sejwy ale postęp kampani jest zachowany więc zaczynamy mape od początku(małe utrudnienie ale to chyba cena postępu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie dziwi fakt, że na gigantyczną wpadkę, jaką Ubi zalicza przy okazji SoD i promocji Steamowej, nikt nie zwrócił uwagi? Przy okazji premiery SimCity, gdy EA dało ciała, na gramie (i nie tylko) aż roiło się od komentarzy, krytyki, mieszania z błotem itp. Tymczasem teraz, gdy UBI skutecznie skopało grę tym, którzy już ją mieli i uniemożliwiło granie tym, którzy dopiero ją kupili, panuje milczenie. Nikt słówkiem nie wspomni o tym, że sprzedaje się wybrakowany, niedziałający produkt. Na steamowym forum posty w tej sprawie idą już w tysiące (tylko jeden wątek ma już 60+ stron i ponad 900 postów), a tu nic. Cisza...

Ciekawe, czy UBI choć odrobinę poczuje się winnym całej sytuacji i zrekompensuje graczom tę sytuację. Tiaa... Już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 22:57, Ring5 napisał:

Na steamowym forum posty w tej sprawie
idą już w tysiące (tylko jeden wątek ma już 60+ stron i ponad 900 postów), a tu nic.
Cisza...

Ciekawe, czy UBI choć odrobinę poczuje się winnym całej sytuacji i zrekompensuje graczom
tę sytuację. Tiaa... Już to widzę.


przeczuwali faila i nie wyslali przed premiera wersji dla recenzetnow ? :P teraz juz pare dni po premierze mnielo i "prasa" sie do recki nie garnie... zaden wiekszy portal. dziwne i dajace do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy grali mówią, że dodatek jest spoko. Ja jednak nie jestem taki odważny, poczekam na patche, no i może w końcu przywrócą zablokowaną zawartość, tj. scenariusze z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować