Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2013 o 19:41, Largooo napisał:

Ale dlaczego to sie nie instaluje z płytu, skoro mam. Tylko pobiera DLC z internetu?


To chyba polityka Ubi? Gdziekolwiek kupisz to masz tylko kod do wlaczenia zawartosci w odpowiednim menu w grze.
Nie wiem jakie masz plyty, bo nie widzialem "pelnego wydania" na screenach ani na żywo, i nie wiem nawet jakie pudelka z jakimi plytami wchodza w jego sklad. Probowales przegladac te plyty(Eksploruj plyte)?
Kiedys czytalem, ze w pudelkach z dlc(pudelkach wydawanych osobno przy ich premierze) jest tylko kod, a na plycie tylko jakies "dodatki" art czy inne pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema jak przejść misję barbarzyńska siódemka ? Ja na początku buduje ulepszony portal miejski i latam po mapie 2 bohaterów ale po 5 ,6 łatwych bitwach jest za trudno. Dodatkowo nie moge znaleźć weterana harpii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie. Zastanawiam się nad zakupem dodatku. Połatali go juz na tyle, że można go instalować bez ryzyka, że "posypie się" podstawka? I czy da się normalnie grać ( np: Crag Hacka zaczynałem ze 3 razy bo co jakiś patch wydali to nie dało się wgrać zapisów gry ). Czy może lepiej z miesiąc jeszcze zaczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 10:33, Werdon napisał:

Witam!
Mam pytanie. Zastanawiam się nad zakupem dodatku. Połatali go juz na tyle, (...) Czy może lepiej z miesiąc jeszcze zaczekać?

Łatania nie było żadnego od czasu wyjścia czyli 2.1. Sam czekam na jakiegoś patcha bo ludzie na forach Ubi bombardują postami o black screenie. Wczoraj wyszły nowe sterowniki do NVIDII, może one coś tu zmienią? Bo niestety samo Ubi i te jak-mu-tam-kolejne-studio-od-herosów-6 coś wytraciło impet i odnośnie kolejnych łatek cichosza...... A sama podstawka się nie posypie jeśli będziesz instalował wszystko jak należy. Tak, tak, nawet patchowanie tej gry to wyższa szkoła jazdy :P (Chyba, że już zrobili porządek na Ubipatcherze;])

edit: o tu z tego co wiem jest oficjalny wątek o głównej bolączce dodatku http://forums.ubi.com/showthread.php/712562-Are-you-still-experiencing-the-quot-black-screen-quot-issue/page21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 10:33, Werdon napisał:

Witam!
Mam pytanie. Zastanawiam się nad zakupem dodatku. Połatali go juz na tyle, że można go
instalować bez ryzyka, że "posypie się" podstawka? I czy da się normalnie grać ( np:
Crag Hacka zaczynałem ze 3 razy bo co jakiś patch wydali to nie dało się wgrać zapisów
gry ). Czy może lepiej z miesiąc jeszcze zaczekać?

Jeśli zainstalowałeś patch 2.1 to już praktycznie masz dodatek, wystarczy tylko kupić kod i odblokować dodatek. Ze znanych błędów to nie działa druga mapa Danse Macabre. Więc jeśli chcesz przejść kampanie Sandrem to zostań przy wersji 1.8. Oprócz tego ja z nowa wersja nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!
Przy okazji ten patch 2.1 podobno ( miał, ma ? ) jakiś błąd. Do tego poczytałem sobie posty i wychodzi na to, że ( wersja gry z płyty ) patch pl ma 1,9 giga, a angielski do ściągniecia z kwasowej groty ok 2,2 giga. Skąd ta różnica i którego trzeba ściągnąć? A może kupując dodatek patch jest na płycie i wystarczy zainstalować z płyty, a potem wpisać kod dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 13:22, Werdon napisał:

Dzięki za odpowiedź!
Przy okazji ten patch 2.1 podobno ( miał, ma ? ) jakiś błąd. Do tego poczytałem sobie
posty i wychodzi na to, że ( wersja gry z płyty ) patch pl ma 1,9 giga, a angielski do
ściągniecia z kwasowej groty ok 2,2 giga. Skąd ta różnica i którego trzeba ściągnąć?
A może kupując dodatek patch jest na płycie i wystarczy zainstalować z płyty, a potem
wpisać kod dlc?

Na płycie z dodatkiem jest wersja 2.0, więc i tak trzeba ściągnąć patcha. Teraz chyba jak się ściąga bezpośrednio ze strony ubi to plik jest ok. Ja to ściągałem wersje z autoupdatera i tez mi ładnie zaktualizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2013 o 15:18, Maykowiec napisał:

Na płycie z dodatkiem jest wersja 2.0, więc i tak trzeba ściągnąć patcha. Teraz chyba
jak się ściąga bezpośrednio ze strony ubi to plik jest ok. Ja to ściągałem wersje z autoupdatera
i tez mi ładnie zaktualizował.

Dzięki za info!!! kupiłem dodatek Jeszcze 1 pytanie ( pewnie dla większości oczywiste :-)
jak uruchomić autoupdatera, nie widzę nigdzie opcji w confluxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 20:49, Werdon napisał:

jak uruchomić autoupdatera, nie widzę nigdzie opcji w confluxie

"Samosie" przy uruchamianiu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 23:01, ChrisBgnr napisał:

"Samosie" przy uruchamianiu gry.

Niestety patche do 1.8 instalowały się automatycznie, ten się chyba automatycznie nie instaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2013 o 09:01, Werdon napisał:

Niestety patche do 1.8 instalowały się automatycznie, ten się chyba automatycznie nie
instaluje

Nie pacz 2.1 pobierasz ręcznie i tak go też instalujesz do wersji cyfrowej zajmuje 2,3 giga do płytowej 1.9 giga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 10:33, Werdon napisał:

Witam!
Mam pytanie. Zastanawiam się nad zakupem dodatku. Połatali go juz na tyle, że można go
instalować bez ryzyka, że "posypie się" podstawka? I czy da się normalnie grać ( np:
Crag Hacka zaczynałem ze 3 razy bo co jakiś patch wydali to nie dało się wgrać zapisów
gry ). Czy może lepiej z miesiąc jeszcze zaczekać?



Kupiłem zainstalowałem, a mam wszystkie poprzednie gry i dodatki i kicha na całego. Chodąi tylko cienie mroku, reszta wraz z częścią "sejfów" nie działa.

Jakaś masakra. już żałuję zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę odinstalować HOMMVI i potem zainstalować ponownie i aktualizować do patcha 1.8? Czy wystarczy, ze jak mam 1.8 to zainstaluje 2.1. Pół roku nie grałem w herosy i zainstalowałem nieszczęsny patch 1.8, który crashuje gre w kampanii, albo widok miasta to czarno biała kratownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was słyszał może, czy da się odpalić grę na tablecie wyposażonym w windows 8, procesor intel core i3 lub i5, ram 4Gb oraz grafice intel core hd graphicjs 4000 lub 3000. Z tego co się zorientowałem hd 4000 jest lepsza od mojej laptop-owej 610m gt. Pytanie zadaje bo wiem że h3 można odpalić na każdym tablecie z windows 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować