Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Jeśli posiadałem już pudełkową wersję zarejestrowaną na uPlay samej podstawki H6 a teraz kupiłem wersję z wszystkimi dodatkami i mam kod (wyskakuje błąd, że nie mogę tej gry zarejestrować, ponieważ już ją posiadam), tzn, że jestem w dupie? :) Muszę tworzyć nowe konto uPlay?

----
Jeślii tak, to może jest ktoś chętny na H6 w wydaniu COMPLETE za 25zł lub wymienić za H3 i H4 na gogu.
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym poprosić kogoś kto kupił dodatek, a nie gra w Duel of Champions i ma kod na talie Arianny zerwane losy o przekazanie go mnie za darmo. Jeżeli ktoś zgodzi się z dobrego serca go oddać to niech go napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 10:30, deecom napisał:

Jeśli posiadałem już pudełkową wersję zarejestrowaną na uPlay samej podstawki H6 a teraz
kupiłem wersję z wszystkimi dodatkami i mam kod (wyskakuje błąd, że nie mogę tej gry
zarejestrować, ponieważ już ją posiadam) :) Muszę tworzyć nowe
konto uPlay?


Kod heroes 6 COMPLETE trzeba wklepac wewnatrz gry, tam gdzie sie wpisuje kody na dlc czy dodatek.
Na innym forum ktos napisal, ze taki kod wpisal przy ikonie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 21:46, Sarinew napisał:

Kod heroes 6 COMPLETE trzeba wklepac wewnatrz gry, tam gdzie sie wpisuje kody na dlc
czy dodatek.
Na innym forum ktos napisal, ze taki kod wpisal przy ikonie dodatku.

Dzięki, trochę po fakcie ale sobie jakoś poradziłem.
Najpierw wpisywałem właśnie gdzie się da i w grze niby wyskoczyło, że zatrybiło kod (nie tak jak w uPlay) ale dodatki się nie pojawiły.
Następnego dnia napisałem do supportu ale sprawdziłem przy okazji grę i dodatki były aktywne ale nie miałem w ogóle Cieni Mroku więc zainstalowałem grę ponownie i wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam sobie dziś zagrać w H 6 ,po próbie połączenia otrzymałam wiadomość od Ubisoftu o konieczności zmiany hasła do konta, ponieważ było jakieś włamanie do zasobów Ubisoftu. Czy też tak macie, czy może jest to próba wyłudzenia konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wzyscy użytkownicy byli proszeni o zmianę hasła bo coś im tam wyciekło. Ale to było dobre dwa miesiące temu. Jeśli dawno nie grałaś i dopiero teraz łączysz się z Uplay to nie masz się o co niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:26, zelda_2 napisał:

Czy też tak macie, czy może jest to próba wyłudzenia konta ?


Zależy kiedy ostatnio uruchamiałaś uplay/gre, czy na początku lipca zmieniałaś hasło przy ogłoszonym "włamaniu"?
http://gry.interia.pl/newsy/news-uplay-hakerzy-wlamali-sie-do-serwisu-hasla-skradzione,nId,990342
http://www.cdaction.pl/news-33460/uplay-hakerzy-wlamali-sie-do-serwisu-hasla-skradzione.html

Jak nie zmieniałaś hasła to lepiej zmień, a jak wtedy/wczesniej zmienilas to nie wiem czemu komunikat mialby sie pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 11:43, Sarinew napisał:

Dzięki za podanie linków, bo miałam problem z zalogowaniem się na stronę podaną w linku od Uplaya, a posty z cdaktion.pl pomogły mi uporać się z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podstawową wersję gry,jednak Uplay pokazuje mi grę jako Cienie Mroku.Mogę uruchomic i grac normalnie w podstawkę jednak jesli kupie dodatek to nie będzie problemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 21:04, gumeczka napisał:

Witam mam podstawową wersję gry,jednak Uplay pokazuje mi grę jako Cienie Mroku.Mogę uruchomic
i grac normalnie w podstawkę jednak jesli kupie dodatek to nie będzie problemu ??


Tzn. jak Ci to pokazuje? W menu "moje gry"? To nie problem, możliwe, że to teraz domyślny obraz dla Hirołsów jako takich. Zobacz tylko co masz odblokowane po włączeniu gry i wejściu w menu "zawartość do pobrania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 22:06, gumeczka napisał:

Dzięki za odp.Tak w menu moje gry.Odblokowaną mam wersję podst.Trzy dodatki w tym cienie
zablokowane.


No i luźno możesz grać. Nic się nie stanie. Ja kupiłem dodatek niedługo po premierze, ale z tego co pamiętam to zanim to zrobiłem to od dnia premiery miałem w tym menu wersję "Cienie Mroku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje poziom "średno ukończony". Masa bugów jest poprawiona, sporo zostało. Wydajność w zasadzie pozostała bez zmian. Największy problem to bug black screena kompletnie dyskredytujący tę produkcję w moich oczach. Co gorsze, Ubi nie tylko nie potrafiło sobie z nim poradzić, ale oficjalnie zakończyło support gry.
O black screen bugu tutaj - http://forums.ubi.com/showthread.php/712562-Are-you-still-experiencing-the-quot-black-screen-quot-issue/page28
A tutaj zbiorczy temat o bugach - 330 stron od początku wydania gry do teraz chyba o czymś świadczy? http://forums.ubi.com/showthread.php/295256-BUGLIST-Please-report-bugs-here/page330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 10:56, ChrisBgnr napisał:

Gra prezentuje poziom "średno ukończony". Masa bugów jest poprawiona, sporo zostało.
Wydajność w zasadzie pozostała bez zmian. Największy problem to bug black screena kompletnie
dyskredytujący tę produkcję w moich oczach. Co gorsze, Ubi nie tylko nie potrafiło sobie
z nim poradzić, ale oficjalnie zakończyło support gry.

W takim razie poczekam aż cena komletnej wersji zejdzie do 30 zł. Nie będe płacił 70 za wydanie z bugami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: warto kupić kod lub oryginalną grę aby mieć dostęp do dodatkowych opcji, czy jednak tryb offline jest wystarczający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować