Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2013 o 17:51, Darkstar181 napisał:


Kupiłem kompletne wydanie gry w promocji na green gaming.


Witam
Ja też kupiłem na GMG Heroes VI Complete, próbuje dodać do Uplay i wyświetla mi się, że :"już posiadasz grę", a ja przecież mam, ale "gołe" Heroesy VI...
ratujcie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 22:11, elfmag napisał:

Ja też kupiłem na GMG Heroes VI Complete, próbuje dodać do Uplay i wyświetla mi się,
że :"już posiadasz grę", a ja przecież mam, ale "gołe" Heroesy VI...
ratujcie !! :)

jak masz jeden klucz to

Spoiler

dupa

jak masz na każdy dodatek odzialny cd key to dodaj je z poziomu gry ikona jednorożca a podstawkę daj komuś w prezencie.Lub zakładaj nowe konto uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z H6 Gold.
W marcu zakupilem H6 w Muve na wyprzy, dodalem do konta Uplay, pogralem sporo, przeszedlem 2 kampanie, potem jako ze zabralem sie za jakies inne gry odinstalowalem H6. Przed swietami chcialem powrocic do H6. Wlaczylem Uplay, sciagnalem gre (ktora jak zauwazyelm dostala nowy dodatek, ktorego nie posiadam ale mam 2 wczesniejsze), gra sie pobrala jako H6 Shades Of Darkness, zainstalowala sie, no to uruchamiam ja.
Uruchamia sie a tam w menu czeka mnie dziwny zonk - podobno moj key do gry jest niepoprawny, mimo iz rozegralem na nim kilkadziesiat godzin w h6 i gre mam przypisana do konta... Sobie mysle - w menu mam wersje 2.1.0 wiec zainstaluje patcha i zadziala! Sciagnalem patcha z oficjalnej strony Ubi... i kolejny zonk... podobno nie mam zainstalowanej gry, ktora przez 2h sciagalem i zainstalowalem a nawet uruchomilem i bylem w menu...

Probowalem z wlaczona i wylaczona zapora, z antywirusem i bez, napisalem przed swietami do Ubi na ich support, dodalem fotki i wogole ale mimo info ze odpowiadaja w ciagu 48h zlali mnie cieplym moczem.

Taki hint dla przyszlych tworcow gier - nie potrafisz zrobic dzialajacego poprawnie drm - nie rob go wogole...

20140104192650

20140104192703

20140104192708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem orginalnej gry Heroe VI, instakuje się uruchamia się do momentu łączenia z Conflux i następuje restart. Prosze o informację czy ktoś miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Posiadam Might & Magic: Heroes VI - Complete Edition - wersja cyfrowa zakupioną na gram.pl. W czasie gry w I kampanię Nekromantów podczas ataku na szkielety gra się wiesza. Z opisów w sieci znalazłem informację, że ten błąd naprawia aktualizacja do wersji 2.1.1. Jednak podczas instalacji wyskakuje komunikat o przerwaniu aktualizacji ponieważ M&M VI - Shadow of Darkness nie zostało zainstalowane...
Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że pobrales patcha do wersji cyfrowej, bo istnieje jeszcze patch do pudelkowej wersji gry
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-gb/news/details.aspx?c=tcm:21-101863&ct=tcm:6-231-32

link do 2.1.1 cyfrowej wersji (by go zainstalowac musisz miec wersje gry 2.1)
http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/mmh6_2.1.1_DIGITAL_EFIGS_POL_KOR_CZE_HUN.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z takim problemem, że w trybie offline nie mogę grać w hotseat i inne tryby Lochami pomimo, że zakupiłem dodatek Cienie Mroku, i wie co z tym fantem zrobić? Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 23:24, Evertsen_Dante napisał:

A możesz grać w kampanię Lochu? Zobacz czy masz odblokowany dodatek w menu - "odblokuj
elementy" czy jakoś tak. Może się zdarzyć, że coś "wypadnie".

Mam dostęp do kampanii Lochu. Też jak wchodzę w zakładkę "odblokuj zawartość", to pokazuje, że dla lochu jest ona odblokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 10:32, IqbaI napisał:

Mam dostęp do kampanii Lochu. Też jak wchodzę w zakładkę "odblokuj zawartość", to pokazuje,
że dla lochu jest ona odblokowana.


Zakupiłem wczoraj wersję Complete i miałem podobnie.
Wystarczy, że stworzysz nowego bohatera z frakcji Lochu w zakładce BOHATEROWIE RODU i będziesz mógł później wybrać go w trybie hot seat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem: wróciłem do hirołsów i jestem obecnie w drugiej kampanii (nekromanci).

Spoiler

W drugiej misji, Towards the Within, jako Anastasia mam stawić czoła swoim lękom itp. Super. Tyle tylko, że praktycznie nie mam żadnych szans. Już podczas walki z Iriną (pierwszy poważniejszy przeciwnik) tracę tyle jednostek, że praktycznie wszystkie kolejne armie są dla mnie zbyt potężne. Domyślam się, w czym jest problem - gdy grałem wcześniej, stworzyłem postać opartą na magii, i wszystko szło pięknie, bo po prostu rozwalałem wszystko i wszystkich. Teraz postanowiłem zagrać postacią "siłową", więc muszę opierać się na jednostkach, a te mi giną w zbyt szybkim tempie. Przeglądałem różne poradniki i "solucje" w necie i widzę, że praktycznie wszystkie napisane są pod postać "magiczną", o siłowych rozwiązaniach nikt nie wspomina. Naprawdę nie chce mi się zaczynać całej kampanii od nowa tylko dlatego, że nie poszedłem drogą wytyczoną przez twórców :( . Jakieś pomysły? Sugestie? Da się z tym coś jeszcze zrobić, czy jednak czeka mnie "reset"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Zakupiłam wersję pudełkową Heroesa VI Complete Edition i steam mi jej nie chce dodać jako normalną grę, tylko mogę dodać jako skrót i nie ma osiągnięć, czy żeby dodać Heroesa VI do steam trzeba go kupić na steam?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2017 o 12:18, maffta napisał:

Witam serdecznie,

Zakupiłam wersję pudełkową Heroesa VI Complete Edition i steam mi jej nie chce dodać jako normalną grę, tylko mogę dodać jako skrót i nie ma osiągnięć, czy żeby dodać Heroesa VI do steam trzeba go kupić na steam?

 

 

 

A czy w tej wersji pudełkowej faktycznie był kod do steam'a czy może do jakieś Ubisowskiej strony aktywacyjnej? Nie można tak po prostu dodać sobie byle jakiego kodu do steam'a. Proszę sprawdź dobrze jaki kod masz w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować