Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 10:50, Darkstar181 napisał:

A na żadnych torrentach nie ma bety ?
Jeśli nie, to byłoby miło jakby jakaś dobra dusza po ściągnięciu wrzuciła. Swoją będę
miał za 4 godziny, ale nie ufam swojemu łączu na tyle :) A i download manager już parę
razy zawodził.

Na razie bym z nich nie korzystał, ponieważ trochę inny rozmiar mają, w opisie jest to przedstawione jako scrackowane oraz peerów jest kilka razy więcej niż seedów. Jeszcze data dodania nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastrzelę... Ściągnąłem, zainstalowałem, zalogowałem się... Trzeba wpisać klucz bety jeszcze raz... Wchodzę na maila, żeby skopiować kod... a tu e-maila nie ma... skasowałem bezmyślnie wcześniej. Nożeszjapierdziele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łiii ale super!!! jakaś dobra dusza dała na Torrenty Betę!!! :D, właśnie zasysam tutaj macie link do niego ;) [M - K] wiem że ten nick pewnie jest wielu znany i nie myśleć tutaj że propaguję piractwo..., ale skoro Ubisoft daję plamę technicznie no to cóż mają teraz problem :P tylko jeszcze lepiej teraz będą mieć ci co nie dostali na dodatek kluczy do Bety bo teraz to wszyscy mogą ją ściągnąć :D, wujek Google super sprawa! :).

Pozdro i żczyę dobrego ściągania! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:08, Ostrowiak napisał:

SKIDROW? To zapewne betę poprawiono lekko.

Niekoniecznie. Zwłaszcza że zazwyczaj trzeba samodzielnie skopiować cracka, do czystej instalki.
Właśnie sciagam. zapierdziela 2mb na sekunde wiec za godzinę napisze czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:18, tylor2 napisał:

Wrzucona 12 kwietnia?

Zauważ jeszcze że redaktorzy niektórych fansite''ów mieli jeszcze wcześniej Betę HoMM 6, może Skidrowi udało się wykraść kilka danych i stąd ta data dodania :P, ale rozmiar torrenta raczej dużo się nie różni ma 4.05 GB :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi transfer szedł cały czas trochę ponad 600kb/s jednak anulowałem bo raczej na moim sprzęcie gra będzie się ciąć.

1 opinia nowy heroes nie moja:

Beta Might and Magic: Heroes VI... i szczerze mówiąc jest tragiczna. Nie chodzi nawet o samo notoryczne wywalanie się do windowsa czy optymalizację (to w końcu można naprawić patchem, no i to tylko beta). Mechanika gry została tak zmieniona, że to już praktycznie nie HoMM. Rozbudowa jak i sam ekran miasta są słabe i maksymalnie uproszczone. Surowce ograniczono do 3. Ilość i jakość jednostek spadła strasznie. Walka została praktycznie nie zmieniona od HoMM 5 aczkolwiek dodano kolejne uproszczenie - możliwość ucieczki przed jej rozpoczęciem. Wygląda to tragicznie. Jedynym dobrym elementem jest muzyka - a to dlatego, że jej część żywcem skopiowano z Might and Magic VII. Jeśli jesteście fanami serii odpuśćcie sobie... albo nie, lepiej zobaczcie betę żeby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Jedyne co wiem to to, że to pierwsza część HoMM której nie zakupię. I to nawet w reedycji za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 11:53, Salwatorowiec napisał:

/ciach/


Kolejna recenzja typu "zabrali surowce, NIEEEEEEEEEEEEE11111!!!!!!oneoneoe!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, właśnie gram. Surowce to jeszcze nie najgorsze, ale sama grafika jest praktycznie identyczna jak w piątce. Niektóre animacje(np. atak specjalny bohatera) są po prostu tragiczne. Sam zamek, zakup jednostek i budynków itd. są wykonane również okropnie. Muzyka jest faktycznie identyczna jak w piątce, co jest zdecydowanym plusem, bo jest ona świetna. W tej chwili gram w kampanie, może normalna potyczka(jednak 2 pierwsze misje kampanii to taki samouczek) będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się rozpocząć pobieranie. Z problemami. gram.pl wysłało mi pięć kluczy, a działał tylko jeden. Nie wiem, w jaki sposób oni to robili, ale teraz to już nieważne. Wieczorem sobie pogram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale podanie tego linka jest propagowaniem piractwa.
Rozumiem jednak powód dla którego to zrobiłeś więc bana przyznaję jedynie tymczasowo - skontaktuj się za 2-3 miesiące a Ci go zdejmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem betę noi pobiera mi patcha potem odpaliłem kampanię po zalogowaniu się, trochę zaczołem dłubać kliknąłem 2 razy w bohatera bo mi migało. Kliknąłem skarb chciałem zobaczyć co to i gra się zawiesiła. Teraz mi znowu pobiera patcha bezsensu, przechwilą go zgrywał i znowu zgrywa. Tak będzie cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować