Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Może warto było by użyć przynajmniej translatora, jeżeli nie rozumiesz nic po angielsku. Zapewne w tym zlepku, niezrozumiałych dla Ciebie słów, jest jakaś ważna informacja, odnośnie rozpoczęcia gry. Zamiast wylewać swój jad, zacznij uczyć się języków, bo to tylko Twoja wina że gra Ci nie działa.

PS. Słowo "ch*j", pisze się przez "ch", a nie przez samo "h".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:27, Kraju napisał:

Może warto było by użyć przynajmniej translatora, jeżeli nie rozumiesz nic po angielsku.
Zapewne w tym zlepku, niezrozumiałych dla Ciebie słów, jest jakaś ważna informacja, odnośnie
rozpoczęcia gry. Zamiast wylewać swój jad, zacznij uczyć się języków, bo to tylko Twoja
wina że gra Ci nie działa.

PS. Słowo "ch*j", pisze się przez "ch", a nie przez samo "h".


spróbowałem translatorem , tylko nic z tego bo to tak tłumaczy tak jakby było po chińsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:24, Kokon303 napisał:

kompletnie nie rozumiem o co chodzi

Cóż, dużo nie stracisz, cała beta jest po angielsku. ;)
Zawsze można dać screen/przepisać to, co się pojawia na forum.

Dnia 29.06.2011 o 16:24, Kokon303 napisał:

Brawa dla Ubisofta , za takie robienie w h*ja to ja dziękuje bardzo :)

Heh, mi się dzisiaj elegancko ściągnęło, był problem z patchowaniem, który udało się naprawić i raz w menu gra się wyłączyła, ale od tego czasu większych problemów nie było. Dziwne, że tylko niektórych ubi robi "w h*ja" ;)

A tak wracając do gry - na pierwsze wrażenie szału nie robi. Parę rzeczy wkurza, nie podoba mi się, może kwestia przyzwyczajenia. No i ocenić imo będę mógł po zagraniu zwykłej mapki (nie-kampanijnej) bez żadnych durnych ograniczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:24, Kokon303 napisał:

nic nie rozumiem , ściągnąłem , klikam na play , pojawiają się jakieś napisy po ang,
kompletnie nie rozumiem o co chodzi , spróbowałem wpisać dla klucze na stronce Bety ,
nic nie działa. Brawa dla Ubisofta , za takie robienie w h*ja to ja dziękuje bardzo :)


To Ty masz jakąś lipę :D. Ja ściągnąłem, zainstalowałem. Poczekałem tam swoje. . . . . . i wyskoczył komunikat w oknie gry Heroesa by wpisać login i pas do konta Uubi. Wpisałem zalogowało poprosiło jeszcze o ponownie pisanie klucza do wersji bety. Play i heeja. :) To proste jak je****e. Ja nie wiem co Ty masz za wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to właśnie chciałem ściągnąć od nowa , doczytałem że to przez ściągnięcie torrenta , chciałem od nowa na stronie ubisofta , wpisałem 3 raz klucz to mi nie uznaje , ktoś się z tym spotkał?

Dnia 29.06.2011 o 16:35, Braveheart napisał:

:) To proste jak je****e. Ja nie wiem co Ty masz za wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:59, Karharot napisał:

Głupie pytanie - jak znajdzie się jakiś błąd to gdzie dokładnie należy go zgłaszać?


sorki , źle napisałem , chodzi mi o to że próbuję wpisać trzeci inny klucz na tej stronie i nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:01, Kokon303 napisał:

sorki , źle napisałem , chodzi mi o to że próbuję wpisać trzeci inny klucz na tej stronie i nie działa

Ummm... Mój post nie był skierowany do Ciebie ;)
Znalazłem drobny błąd w grze i chcę go zgłosić (w końcu beta ma właśnie do tego służyć) ale nie wiem dokładnie gdzie.

Co do Twojego problemu to upewnij się że jesteś zalogowany na swoim koncie Ubi - jeśli Cię z niego wylogowało to system nie chce uznać klucza bo jest on już przypisany do jakiegoś konta (Twojego znaczy się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:10, Karharot napisał:

> sorki , źle napisałem , chodzi mi o to że próbuję wpisać trzeci inny klucz na tej
stronie i nie działa
Ummm... Mój post nie był skierowany do Ciebie ;)
Znalazłem drobny błąd w grze i chcę go zgłosić (w końcu beta ma właśnie do tego służyć)
ale nie wiem dokładnie gdzie.

Co do Twojego problemu to upewnij się że jesteś zalogowany na swoim koncie Ubi - jeśli
Cię z niego wylogowało to system nie chce uznać klucza bo jest on już przypisany do jakiegoś
konta (Twojego znaczy się).


problem rozwiązany , miałem zalogowane na Operze i przez to nie chciało mi pujść , teraz idzie się modlić żeby nie przerwało ściągania :/

Dnia 29.06.2011 o 17:10, Karharot napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo do kiedy trwa beta? Drugi dzień próbuje to ściągnąć i..., tracę powoli nadzieję że mi się kiedykolwiek uda. A chce pograć chociaż kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 16:33, Adjatha napisał:

A tak wracając do gry - na pierwsze wrażenie szału nie robi. Parę rzeczy wkurza, nie
podoba mi się, może kwestia przyzwyczajenia. No i ocenić imo będę mógł po zagraniu zwykłej
mapki (nie-kampanijnej) bez żadnych durnych ograniczeń ;)


A mi się jak na razie podoba. Jedyna prawdziwa kontrowersja to usunięty ekran zamku i trochę dziwny system wyboru strony w pojedynczych scenariuszach. Za to cholernie podoba mi się nowy system rozwoju, który powinien skończyć z tworzeniem uniwersalnych turbodymomenów i będzie wymagał faktycznego zastanowienia się jak heros ma wyglądać. Szczególnie dotyczy to magów jako że czary już nie są zdobywane w wieży (a przynajmniej żadnej nie widziałem w grze) tylko trzeba je sobie kupować przy awansie jak skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:32, Kraju napisał:

Wiadomo do kiedy trwa beta? Drugi dzień próbuje to ściągnąć i..., tracę powoli nadzieję
że mi się kiedykolwiek uda. A chce pograć chociaż kilka dni.


Ja włączyłem ściąganie o piątej nad ranem, poszło w jakieś 2 godzinki, a mam 4 Mb/s.

Co do samej gry - ciągle przechodzę pierwszą misję z prologu, jako że dużo czasu nie mam, ale gra się nadzwyczaj przyjemnie. Trochę boli ograniczenie surowców do czterech, ale poza tym świetna sprawa - dobry rozwój postaci, faktyczna taktyka w walce (choć na razie tylko jedną miałem w miarę wymagającą, więc mówię to trochę na wyrost), czytelna mapa. Nie wiem jeszcze jak z rozwojem miast, bo niestety w tej pierwszej misji jak na razie mogłem wybudować cały JEDEN budynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu będę miał dobry sprzęt to sobie szóstkę kupię. Bo jedyne co mnie obecnie odstrasza to to, że na moim lapku gra chodzi do pupy. Z jednej strony parę rzeczy uproszczono z drugiej zaś niektóre aspekty stały się bardziej skomplikowane.

Przyznam szczerze, H6 ma trochę posmaku AoW przez tą konwersję miast i fakt że nagi spacerują po wodzie na lajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 17:47, Bambusek napisał:

A mi się jak na razie podoba.

Ja, jak mówiłem, muszę pograć trochę więcej, ocena po tutorialu to nie ocena. ;)

Dnia 29.06.2011 o 17:47, Bambusek napisał:

Jedyna prawdziwa kontrowersja to usunięty ekran zamku

Jeśli o to chodzi, to ta animacja jest dość brzydka też (przynajmniej dla mnie, w H5 ekran były bardzo ładne, czemu nie można było takich zrobić?).

Dnia 29.06.2011 o 17:47, Bambusek napisał:

nowy system rozwoju, który powinien skończyć z tworzeniem uniwersalnych turbodymomenów
i będzie wymagał faktycznego zastanowienia się jak heros ma wyglądać.

Tego nie wiem, w kampanii na początku jest dostępna jedna ścieżka, gdzie do 5 poziomu i tak wykupi się z niej wszystko bo nie ma innej opcji. Ale posprawdzam. ;)

Dnia 29.06.2011 o 17:47, Bambusek napisał:

tylko trzeba je sobie kupować przy awansie jak skille.

A to dość ciekawe trzeba przyznać. Co nie zmienia faktu, że zatraca się w tym jedna z największych (dla mnie) zalet takiego H3, czyli przystępność. Śmiem twierdzić, że mój brat, który od dłuższego czasu już wcale nie gra, będzie wolał trójkę, zresztą tak samo było przy HoMM5* - po paru partiach wróciliśmy do starszej części.
Ale to takie marudzenie z innego punktu widzenia, nie jest to znowu jakaś ogromna wada, a dla ludzi, którzy lubią kombinować - duży plus.

(*żeby nie było, H5 lubię nawet, ale do grania w kilka osób nadal wolę trójkę :P


EDIT: a tak właściwie, konwersja miast jest wymagana, czy nie trzeba tego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 18:06, Adjatha napisał:

EDIT: a tak właściwie, konwersja miast jest wymagana, czy nie trzeba tego robić?


Nie jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 18:10, Axuwax napisał:

Z programu Free Download Manager normalnie ściąga (mam już 32%).

Napiszę to samo co mi ktoś napisał wcześniej ;-)

Nie ciesz się do przodu bo wszystko jeszcze może stanąć.
Z początku pobierałem normalnie i sobie odpuściłem. Później pobrałem FDM i nie pobrało się kompletnie. Kolejna próba pobrała się kompletnie, ale na zakończenie instalacji wywalało błąd. Dzisiaj z rana puściłem 2 razy pobieranie i przerwało tak, że nie mogło nawiązać połączenia z serwerem. Teraz pobieram 4x to samo w FDM i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, staram się pobrać betę od rana i kilka moich prób poszło na marne. Na razie mam 72% i liczę na to, że ściągnie się do końca. Mam tylko nadzieję, że ta strata czasu się nie zmarnuje i gra będzie chociaż w miarę dobra.
Poza tym- niezłe zamieszanie z tym całym pobieraniem. Takiego cyrku nie widziałem od czasu... premiery Wiedźmina 2 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować