Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2011 o 18:59, Deathscythe napisał:

Ja natomiast pamiętam newsa, że następna faza miała zacząć się 10 dni po zakończeniu
poprzedniej, czyli 3 sierpnia.


Możliwe, że był taki news. Jednak znalazłem takiego posta na oficjalnym forum bety(pierwszy w temacie): http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/8611048239/m/4081081839/p/1
Pisze tam:"The second phase of Beta will start on August 9th and will last until August 20th." Z tego wynika, że nowa faza bety jeszcze się nie zaczęła i trzeba na nią jeszcze trochę poczekać. W innym poście (10) pisze : "It will be a patch for the current version, no need to download again the hole Beta but only a new content". Nie trzeba więc będzie znowu ściągać bety (chyba, że ktoś ją usunął), bo będzie nowy etap będzie w formie patcha. I dobrze, bo nie trzeba będzie się znowu mordować ze stroną Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na górze tej strony w postach [561], [562], [563], [564] jest informacja o tych 10 dniach. W [565] jest dokładny ctrl+c ctrl+v całego info.

Co do bety, to zainstalowałem. Splash po starcie się zmienił, trochę mapa kampanii (chyba, że jest to kwestia poprzedniej wersji, która się "apdejtowała" nieudolnie), ale nie dodali tej nowej mapki testowej. Conflux nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 20:00, Deathscythe napisał:

Na górze tej strony w postach [561], [562], [563], [564] jest informacja o tych 10 dniach.
W [565] jest dokładny ctrl+c ctrl+v całego info.


Rozumiem, ale w kilku innych tematach piszą, że następna faza bety zacznie się 9:
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/8611048239/m/1191034839
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/8611048239/m/9831005839
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/8611048239/m/7161006339
Nie wiem czemu wspomnieli o tych 10 dniach, skoro zaznaczają w kilku innych miejscach, że przed 9 beta nie będzie dostępna. Napisali w tym poście, który został wklejony w [565] poście, że data będzie będzie podana później. I ten post był z 19 lipca. Natomiast ten, który ja zacytowałem jest z 25 lipca, czyli jest nowszy. Jest to więc ta informacja, która miała zostać podana później. Uważam zatem, że następna beta trwająca 10 dni będzie uruchomiona 9 sierpnia. A jak będzie z tą datą to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 18:48, Isildur napisał:

Ja również nie polecę do sklepu zaraz po premierze gry, zwłaszcza, że to gra Ubisoftu,
którego gier z reguły nie kupuje. Poczekam sobie aż gra stanieje, tak jak zrobiłem to
z częścią piątą i dobrze na tym wyszedłem :)

Ja to mam tak od zawsze... Że tak powiem nie mam zamiaru płacić jakiś wielkich sum za świeżo wydane gry. Zależy jeszcze jakie of cors :D i czy dla mnie są warte moich pieniędzy. Diablo ]I[ z miejsca kupuje. To samo będzie w przypadku TES V: Skyrim. Co do nowego HVI. Prócz BETY [a była jaka była] pewnie w między czasie wyjdzie lepsze demko, w które też warto będzie zagrać gdzie się okaże czy coś poszli do przodu czy nie. HVI mi się szczególnie nie śpieszy, ale wiem jedno: Sporo na to godzin wyjdzie z kalendarza ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 10dni bety.
Na samym początku pisali, że beta zakończy się 25 Lipca i ponowne otwarcie będzie po 10 dniach. Dopiero PO zakończeniu bety, napisali, że ponowne rozpoczęcie będzie 9 Sierpnia i potrwa do 20go. Więc nowsza informacja jest o rozpoczęciu bety w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja z kampanii Orków była dostępna w poprzedniej fazie bety? Bo dzisiaj mi się jakaś łatka pobrała i mam do wyboru kampanię Orków.

Edit: Nvm. Widzę, że już była. Wygląda na to, że poprzedniego klienta miałem zbuggowanego i się nie apdejtował ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 20:41, Deathscythe napisał:

Misja z kampanii Orków była dostępna w poprzedniej fazie bety? Bo dzisiaj mi się jakaś
łatka pobrała i mam do wyboru kampanię Orków.

Edit: Nvm. Widzę, że już była. Wygląda na to, że poprzedniego klienta miałem zbuggowanego
i się nie apdejtował ;o

Mi także nie chciało wyłapać aktualizacji, ale zadziałało odpalenie gu.exe i wszystko poszło pięknie.

Co do misji z orkami to jest ona dostępna już od 25 lipca ;-)
Ja natomiast liczę na to, że gdy beta znów ruszy to dodadzą jeszcze coś nowszego. W sieci pierwsze screeny prezentowały misję z kampanii nieumarłych. Byłoby miło gdyby to oni dołączyli do reszty rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 23:30, Fun_g_1_2_3 napisał:

Mi także nie chciało wyłapać aktualizacji, ale zadziałało odpalenie gu.exe i wszystko
poszło pięknie.


Właśnie nie chciało ;s Miałem jakiegoś klienta zbuggowanego, bo ani na PC ani na lapku nie wchodził apdejt ;o Dopiero to ostatnie pobranie coś poprawiło ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Double post ;(

Info z Facebooka:

Hello Heroes,
the M&M''s team took the decision to postpone the release of Might & Magic Heroes VI until October 13th.
The Beta will reopen on August 16th.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 10:36, Deathscythe napisał:

Info z Facebooka:

Hello Heroes,
the M&M''s team took the decision to postpone the release of Might & Magic Heroes VI
until October 13th.
The Beta will reopen on August 16th.

Może i na FB jest taka informacja, ale na forum można wyczytać dużo więcej.
Premiera została przesunięta ponieważ Ubisoft zabrał sobie do serca opinie graczy i wprowadzą pewne zmiany dotyczące samej rozgrywki.

Co do przesunięcia bety to jak dla mnie jest to plus ponieważ udostępnią 3 nowe mapy w tym 1 mała na 2 osoby i możliwość gry przez sieć. Będzie można w końcu poszaleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem w dupie. Ściągnąłem betę w czerwcu, klucz miałem z miastogier, ale zainstalowałem dopiero teraz, po powrocie z wakacji. I teraz nie wiem, gdzie i czy w ogóle mam zapisany jeszcze swój klucz. Można to gdzieś sprawdzić? Patrzyłem na swoje skrzynki pocztowe, ale nic nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W dniu wczorajszym zostaliśmy poinformowani przez firmę Ubisoft Polska, że premiera gry Might & Magic: Heroes VI została przesunięta z 8 września na 13 października"
Wygląda na to że wyniki bety dały Ubi powód do wprowadzenia większych zmian niż oczekiwali, oby wyszło to grze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 18:15, Karharot napisał:

"W dniu wczorajszym zostaliśmy poinformowani przez firmę Ubisoft Polska, że premiera
gry Might & Magic: Heroes VI została przesunięta z 8 września na 13 października"

Wygląda na to że wyniki bety dały Ubi powód do wprowadzenia większych zmian niż oczekiwali,
oby wyszło to grze na dobre.

Witaj :D
Zadowoliłeś mnie tym info :D. Oby to co mówisz stało się faktem, a nie tylko samą informacją dla picu bo np nie wyrobili się tam i dali sobie jeszcze kilka dni
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej fani starych dobrych ekranów miast z Heroes I-V

Pojawiła się ankieta, która może dać coś do zrozumienia Czarnej Dziurze

http://forums.ubi.com/eve/forums

Oczywiście klikamy trójkę, następny przekonujemy kumpli/ rodzinę/ psa by również głosowali na trójkę (ta opcja wygrywa, ale zawsze jest możliwość wyskoczenia legionów nieumarłych znikąd, które zagłosują na numer jeden), a oni niech przekonują swoje rodziny/ kumpli/ psa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 20:35, Daronn_Darker napisał:

Witam. Ma ktoś jeszcze nieużywany i niepotrzebny klucz do bety;p, czy będę musiał się przejśc do sklepu po pre-order?

Trzymaj ->
29P-3HUC-8Y43-ACRR-PM7W

-> Shveid
Głos oddany ale póki co w ankiecie wzięło tak mało osób że wątpię aby ktoś wziął ją pod uwagę przy rozważaniu wprowadzenia zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować