Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Heh. Też postanowiłem dać Ubisoftowi i jego HVI szansę po becie.

Klucz kupiłem online, zainstalowałem, Ubi Game Launcher go przyjął na spokojnie. Jednak Conflux już go nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 09:53, Wilkv napisał:

Heh. Też postanowiłem dać Ubisoftowi i jego HVI szansę po becie.

Klucz kupiłem online, zainstalowałem, Ubi Game Launcher go przyjął na spokojnie. Jednak
Conflux już go nie chce :/



mam to samo,tylko ze teraz caly czas mnie laczy z usluga conflux i nie moze polaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zagadkę:

Kupiłem Hirołsów, zainstalowałem, gra połączyła się ze stroną Ubisoftu... i z moim kontem które założyłem jakieś 5 lat temu ( szczerze mówiąc nawet zapomniałme że je mam ). Konto zakładałem mieszkąjąc gdzie indziej, mając inny komputer i innego dostawcę internetu. Więc jakim cudem gra wiedziała że ja to ja :) ?

No mówię wam permanentna inwigilacja :):) wszędzie Cię znajdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhm... czy ktoś również ma problem z działaniem umiejętności "pikowanie bojowe" ulepszonego gryfa Przystani? W demie wszystko było ok a w pełnej wersji gdy zaznaczam mu teren do pokrycia tym swoim lotem, gryf zlatuje, przelatuje nad jednostkami wroga które są na jego linii ruchu i ... nic się nie dzieje, nie zadaje żadnych obrażeń o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 11:15, wolverine napisał:

Mam zagadkę:

Kupiłem Hirołsów, zainstalowałem, gra połączyła się ze stroną Ubisoftu... i z moim kontem
które założyłem jakieś 5 lat temu ( szczerze mówiąc nawet zapomniałme że je mam ). Konto
zakładałem mieszkąjąc gdzie indziej, mając inny komputer i innego dostawcę internetu.
Więc jakim cudem gra wiedziała że ja to ja :) ?

No mówię wam permanentna inwigilacja :):) wszędzie Cię znajdą :)


Mi też pobrało dane z konta ubi, ktore zakładałem jakiś czas temu, tyle że potem się tam logowałem i być może dlatego tak się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 20:20, Pitfriend napisał:

Czy win7 64 bit może mieć coś z tym wspólnego?


Udało Ci się rozwiązać problem?

Sam mam tą wersję Windy, a chce kupić grę... :/ To niestety nie pierwsza rzecz jaka się psuje przez 64-bitówkę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 15:27, Vaksinar napisał:

> Czy win7 64 bit może mieć coś z tym wspólnego?

Udało Ci się rozwiązać problem?

Sam mam tą wersję Windy, a chce kupić grę... :/ To niestety nie pierwsza rzecz jaka się
psuje przez 64-bitówkę. :/


Nie wiem co wam się psuje - używam systemów 64 bit od visty (obecnie 7) i nie mam problemów z niczym.

Gry działają - programy także - więc albo coś źle robicie, albo macie dziwnie skonfigurowane te kompy (sterowniki itd.)
Heroes VI - czy demo czy pełna wersja działają u mnie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Testowali i dalej jest dużo bugow.. .jak na razie najbardziej wkurzające bugi są w kampanji frakcja świątynia na 2 mapce nie chciał koń biegać po wodzie a 10 min wcześniej jeździł tam 0o . Czy ktoś miał problem we frakcji świątynia 3 mapa że nie można było przebudować zamku z nekromantów? . Kolejna sprawa ,która najbardziej odrzuca to te widoki zamków:< lubiłem te z 5 :D
Jak dla mnie trochę dziwnie się gra w kampanie historia dziwnie wygląda jeżeli gra się jedna za druga mogli tez ostatnia kampanie bloknać póki nie grało się we wszystkimi frakcjami -.-
Czy wie ktoś kiedy będzie jakiś patch?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam najbardziej wku...... 2 sprawy :

-"wywalanie" się synchronizacji zapisów.
- długość misji - "znajdź listę krasnoludzkich dzi..k, których alfonsem jest "ksionrze" Cyc i przynieś mi ją i dostaniesz broń rodu. W tym celu musisz znaleźć 2 szyszki w specjalnym tajnym lesie, do odkrycia którego potrzebujesz kupy motyla, a namiary na nią znajdziesz u cioci Mieczysławy w super tajnym lesie, do którego dostaniesz się po po zjedzeniu paznokcia trola Wieśka. Oczywiście zamiast zaje..ć tego co chce listę i zabrać mu broń trzeba wykonywać te durne dodatkowe misje.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 17:24, Karharot napisał:

Jeśli mam 2 miasta z zaawansowanym miejskim portalem to jak mogę wybrać do którego teleportuje
się mój bohater po rzuceniu zaklęcia?


Nie możesz tego wybrać - do wybierania służy podstawowy miejski portal. Cały system jest tak pomyślany, żebyś do przeniesienia się do dowolnego swojego zamku musiał zużyć dwie tury: pierwsza tura to skorzystanie z zaawansowanego miejskiego portalu, który przenosi Cię do najbliższego zamku z tym budynkiem, a dopiero druga - gdy bohater stoi w zamku - pozwala za pomocą podstawowego miejskiego portalu przenieść się do dowolnego innego.

Gdyby można było się w dowolnym momencie przenieść do dowolnego zamku na mapie to by było zbyt prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem ta gre. Wszystko działa i nie ma problemów. Jednak jedna rzecz mnie mocno wkurzyła i nie wiem czy po prostu tak już jest czy można też coś z tym zrobić. W 5-tce można było sobie robić pare profili, dzięki czemu grałem sobie osobno ja, żonka i syn. Teraz tego nie ma, jedynie co można zrobić to grać tryb online i offline. Możne ktoś wie, czy tak już jest i będzie czy można to jakoś zmienić, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 17:00, Nizzre napisał:

Ile misji ma pierwsza kampania bo po drugiej nie moge kontynuować kolejnej a nie mam
zaznaczone ze ukończyłem pierwszą kampanię ...?


Pierwsza kampania ma 2 misje. Kiedy ukończysz 2 misję, to musisz wyjść do menu i wybrać opcję kampania i wybrać stronę do gry - pierwszy jest prolog (to, co ukończyłeś), a następna jest kampania nekro.

20111015183517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 18:08, Vilmar napisał:

Nie możesz tego wybrać - do wybierania służy podstawowy miejski portal. Cały system jest tak pomyślany, żebyś do przeniesienia się do dowolnego swojego zamku musiał zużyć dwie tury: pierwsza tura to skorzystanie z zaawansowanego miejskiego portalu, który przenosi Cię do najbliższego zamku z tym budynkiem, a dopiero druga - gdy bohater stoi w zamku - pozwala za pomocą podstawowego miejskiego portalu przenieść się do dowolnego innego.

Tyle to się sam domyśliłem ;) Tyle że wtedy pytałem się o to bo wroga armia była zaledwie 1 dzień drogi od odleglejszego z moich zamków...

Dnia 15.10.2011 o 18:08, Vilmar napisał:

Gdyby można było się w dowolnym momencie przenieść do dowolnego zamku na mapie to by było zbyt prosto.

W trójce było można wybierać miasta pod warunkiem że się miało Eksperta w Magii Ziemi więc jak się chce można dać graczowi dodatkowe opcje nie zakłócając balansu gry :) Choć w sumie tak jak jest też może być ;P

W grze póki co denerwują mnie trzy rzeczy:
- Kulejąca stabilność (gra traci połączenie z netem -> natychmiastowy wysyp do menu głównego, o okazyjnych wyskokach do pulpitu lub wywiechach w ogóle nie mówiąc)
- Migający kursor
- Budynek w którym można wykupić awans na wyższy level - inaczej niż w poprzednich grach gdzie doświadczenie zdobyte na obecnym poziomie było przerzucane do następnego tutaj dodaje on jedynie tyle expa ile brakuje do awansu (czyli wszystko co zostało zdobyte od poprzedniego jest "stracone").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 18:56, Karharot napisał:

- Budynek w którym można wykupić awans na wyższy level - inaczej niż w poprzednich grach
gdzie doświadczenie zdobyte na obecnym poziomie było przerzucane do następnego tutaj
dodaje on jedynie tyle expa ile brakuje do awansu (czyli wszystko co zostało zdobyte
od poprzedniego jest "stracone").



Tak szczerze, ile razy użyłes tego budynku?
Bo wiesz 11 000 i 7 kryształu to mimo wszystko duża suma. -.~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 19:22, Neleron napisał:

Tak szczerze, ile razy użyłes tego budynku?

Mój główny bohater korzysta z każdej tego typu budowli na mapie (innych bohaterów tam nie szkolę bo faktycznie szkoda na to kasy).

Dnia 15.10.2011 o 19:22, Neleron napisał:

Bo wiesz 11 000 i 7 kryształu to mimo wszystko duża suma. -.~

Kasa i surowce mają znaczenie tylko na aktualnej mapie a poziom przechodzi z Tobą do reszty kampanii (nie mówiąc o tym że wyższy poziom bohatera minimalizuje straty we własnych wojskach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy czy wy tez tak macie ze gra wywala po 5 minutach gry?
Probowalem na starszych sterach, nowych i nawet na betach do GF i za chol...e nie moge grac.Wkur.... mnie to bo nie po to wywalilem kupe kasy za kolekcjponerke zeby sobie pulpit poogladac.Nie wiem czy to nie ten nowy pach co sie pakuje razem z gra czy co szajs!!!
A z tego co czytam nie zle namieszali w grze.Zagralem kilka minut i ni cholery nie moge sie polapac o co kaman.Nic nie jest tak jak powinno, ani menu gracza ani zadne czary, wszystko pozmieniane.Oj cos czuje ze gra skonczy u mnie na polce jako zbieracz kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy posiadacze wersji pudelkowej byliby tak mili i napisali, czy mozna te wersje dodac do Steama. Chcialbym kupic polska wersje pudelkowa ze wzgledu na cene (49,99€ na Steamie), ale chcialbym moc dodac gre do Steama, bo gram na dwoch komputerach i zalezy mi na synchronizacji save''ow. Z gory dzieki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 22:07, Karharot napisał:

Wydaje mi się że żadnej wersji nie da się dodać do Steama bo specjalnie dla tej gry Ubi
zaprojektował jego własny odpowiednik.


No to byloby nedznie. Niemniej jednak, jezeli ktos ma pewnosc, to prosze o info : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować