Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Podziękował koleżko :)
Popieram twoje zdanie.
Animacje nie tylko zaklęc mogłoby być "ciekawsze"
Osobiście to spodziewałem się większej rozbudowy miast, większych map, więcej czarów,artefaktów, większej złożoności i możliwości taktycznych, większej ilości poziomów podkomendnych tak ze 6, może nowej rasy, pokazania chociaż w "mini legionach" większej ilości jednostek w armii i ogólnie większego rozmachu.
Ale i tak będę się zagrywał na amen, w końcu to HOMM :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 21:26, pvo napisał:

Podziękował koleżko :)
Popieram twoje zdanie.
Animacje nie tylko zaklęc mogłoby być "ciekawsze"
Osobiście to spodziewałem się większej rozbudowy miast, większych map, więcej czarów,artefaktów,
większej złożoności i możliwości taktycznych, większej ilości poziomów podkomendnych
tak ze 6, może nowej rasy, pokazania chociaż w "mini legionach" większej ilości jednostek
w armii i ogólnie większego rozmachu.
Ale i tak będę się zagrywał na amen, w końcu to HOMM :))))



Rozmachu ... zagrać mapę multi chociazby 1v1v1v1 to z:
- auto walką vs neutralne stworki
- szybkim przemieszczaniem się
- turą max 2 min
-
To okolo 5-6h


Zagrać tą samą mapę bez ww rzeczy:
około 10h


Zagrać grę na 8 to kilka(naście) dni może zająć bez niektórych ,,dodatków " jak tury i szybka walka.


Mapy są ogromne ( ostatnio przez 1,2 miesiąca przechodziłem przez góry ) , szczegółowe , klimatyczne , zróżnicowane.

Walki - cóż , spelle faktycznie dosyć średnie, ale to co można już zrobić z tymi spellami to inna rzecz :)
Również okrzyki - świetny motyw.

Walki są wciągające, taktyczne i w zależności od przeciwnika - naprawdę długie.

Przykład z wczoraj ( 2 rano )

Walka Necro ( ja ) {rycerz 16 poziom }
vs
Sanctuary ( przeciwnik ) {mag 18 poziom }

Stosunek jakości armii wyglądał jak 4:3 dla niego.
Jednakże czary, okrzyki, wampiryzm, odpowiednio użyte jednostki pozwoliły mi wygrać po 49 minutach.

Fakt, że nie byłem w stanie przez pierwsze 5 min nic mu zrobić ( 3 leczące czary , to o 3 za dużo :>) dopóki nie użyłem mózgu i duchów , odpowiednich czarów i wampira z pająkiem.


Jest dużo + gry, Isildur dzisiaj pod wieczór otrzymasz odemnie spis wg. mnie wszystkich + i minusów ( ocena subiektywna ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem Herosów VI na mojego laptopa i wszystko działa ok, gdyby nie to że zamiast wody wyświetla mi się białe pole, czy ktoś ma coś takiego? Może ktoś mógłby mi pomóc, mam Asusa Inter Core 2 Duo 2GHz, 4 GB Ramu, GeForce 9650M GT - 1 GB, komputer ma 2,5 roku i nie jest jakiś bardzo stary. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

nie moge wykonac misji dodatkowej w 2 mapce kampanii światyni chyba pt wilcy won stad trzeba przejac fort przystani ale rzeczowego fortu nie ma na mapie jest tylko jedno siedlisko przystani ale wlasnie tam pisze ze trzeba owy fort zdobyc...

a po drugie czy macie irytujaca niemoznaość zbierania niektórych skarbow na mapie przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 08:54, Bosper napisał:

Wgrałem Herosów VI na mojego laptopa i wszystko działa ok, gdyby nie to że zamiast wody
wyświetla mi się białe pole, czy ktoś ma coś takiego? Może ktoś mógłby mi pomóc, mam
Asusa Inter Core 2 Duo 2GHz, 4 GB Ramu, GeForce 9650M GT - 1 GB, komputer ma 2,5 roku
i nie jest jakiś bardzo stary. Proszę o pomoc.

Może przyszła zima ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 16:22, mak_m napisał:


>Czy ktoś miał problem we frakcji świątynia 3 mapa że nie można było przebudować

Dnia 15.10.2011 o 16:22, mak_m napisał:

zamku z nekromantów?

Też mam ten problem. To jest jakiś bug, czy jednak coś trzeba z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Ubisoft i jego pomoc techniczna. Pisać im, że zakupiło się grę w systemie Direct2Drive. Dostać w odpowiedzi maila, że chcą kod kreskowy z pudełka i kod z instrukcji :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem w sklepie D2D, a w systemie D2D. To jest ta różnica.

Ze sprzedawcą też się zresztą skontaktowałem i czekam na jego odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prologu czułem sporo chaosu, bo wszystko było nowe ale teraz jak gram nekromantą to już gra zaczyna się podobać. Gra nekro też fajna. Póki co nie porównuje do trójki ale od reszty jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 18:17, Miniu napisał:

W grze w glownym menu jest na gorze jest przycisk "Odblokuj dodatki".

Dodatki są zależne od wersji gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 23:43, Miniu napisał:

Jesli chodzi o wersje jezykowa to raczej nie.

Gra cos po dzisiejszym patchu zaczela u mnie byc niestabilna i co chwile zalicza crashe.


Tzn chodzi mi o wersje kolekcjonerską i zwykłą, bo nie widzę kodów, którymi mógłbym coś odblokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować