Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie


Dnia 18.10.2011 o 14:37, davis87 napisał:

ekhm tak to jest jak wymuszaja instalowanie patcha.....


Nikt cię nie zmusza do instalacji łatek. Wystarczy kliknąć na "NIE" kiedy instalator cię zapyta czy chcesz je zainstalować i tyle.

20111018153556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 4 misji kampanii Nekromanty i właśnie udało mi się skompletować Księżycowy Dysk co spowodowało uaktualnienie questa który poleca mi znaleźć Łzę Ashy... I teraz głupie pytanko - jak mogę przywołać jakąś mapę czy coś co mi powie gdzie mam tej łzy szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 17:51, Karharot napisał:

Jestem w 4 misji kampanii Nekromanty i właśnie udało mi się skompletować Księżycowy Dysk
co spowodowało uaktualnienie questa który poleca mi znaleźć Łzę Ashy... I teraz głupie
pytanko - jak mogę przywołać jakąś mapę czy coś co mi powie gdzie mam tej łzy szukać?


Powinieneś sobie poradzić.

20111018180849

20111018180910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 15:36, KrzysztofT napisał:

Nikt cię nie zmusza do instalacji łatek. Wystarczy kliknąć na "NIE" kiedy instalator
cię zapyta czy chcesz je zainstalować i tyle.


no moze tak bylo robilem na szybko

co nie zmnienia faktu ze chcialbym go odinstalowac

ps. ale patch podobno ma poprawiac gre wiec i tak sie instaluje w ciemno i jesli ci cos pogorszy to powinna byc opcja odinstalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam dość poważny problem.

Po zainstalowaniu gry przypadkowo wpisałem zły kod i zamiast wprowadzić Might & Magic: Heroes keycode wpisałem ten, który odblokowuje dodatki z kolekcjonerki. Co ciekawe, instalator przyjął go jak gdyby nigdy nic, a po wejściu do menu głównego pojawia mi się komunikat, że podany klucz jest nieprawidłowy i gra nie może połączyć się z usługą conflux. Reinstalacja nie pomogła.
Co mogę z tym zrobić?
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostaje napisać do supportu ubisoftu i opisać problem. Powinni być w stanie usunąć błędny kod z Twojego konta i umożliwić podanie właściwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos tu pytal/marudzil o kupowaniu cech rodowych. no wiENc ;P cechy rodowe kupuje sie na oldarzu zyczen [to wiedza wszyscy]. zeby kupic srebrne, brazowe itp traity nalezy po pierwsze osiagnac taki poziom rodu - kolejne poziomy osiaga sie po wbiciu 10 leveli. czyli zelazny to 1-10, na 10 przechodzimy n a brazowy, jestesmy na brazowym do 20 itp. cech rodowych NIE MOZNA kupowac miedzy mapami kampanii - trzeba skonczyc kampanie zeby moc kupowac na oltarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - pomoc techniczna Ubi to banda idiotów, która jedynie klika autoresponse lecąc po słowach kluczowych.

Na problem z Invalid Key mi odpisują, że problemem jest mój router/firewall/startup/etc. Maili nie czytają nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 22:06, Wilkv napisał:

Na problem z Invalid Key mi odpisują, że problemem jest mój router/firewall/startup/etc.
Maili nie czytają nawet.


Piszesz do polskiego oddziału czy głównego? Może coś przez nasz da się załatwić (tak wiem, że polski Ubi to takie pieski, które robią co im panowie z Francji każą, ale spróbować można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam mały problem i nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania. Kupiłam grę HOMM 6 ,jednak po instalacji chce ,abym wpisała kod - tylko,że wyszukuje mi konto uplay mojego brata (który kiedyś grał w jakąś inną grę na moim kompie ) . założyłam swoje konto uplay, jednak nie wiem, jak je przełączyć, aby gra wykryła moją. (i żeby kod wpisać na moim koncie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 23:22, Solceress napisał:

Hej, mam mały problem i nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania. (...)

Prawy górny róg - wyloguj - po czym zaloguj się na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że jestem zalogowana na stronue uplaya na swoim koncie. kiedy próbuję włączyć grę wtedy wyskakuje okienko ''Przypisz klucz do konta" i jest tu tylko miejsce na wpisanie klucza, + informacja o nazwie konta uplay ( i tutaj wykrywa to brata ) :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem otóż po zpatchowaniu gra nie może połączyć się z Confluxem a po anulowaniu próby gra się wiesza.Gre wyłączyćda się dopiero z menadżera zadań a i tak proces nie zostaje zakończony i nie da się ponownie uruchomić gry bez restartu systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 23:59, Solceress napisał:

Tylko,że jestem zalogowana na stronue uplaya na swoim koncie. kiedy próbuję włączyć
grę wtedy wyskakuje okienko ''Przypisz klucz do konta" i jest tu tylko miejsce na wpisanie
klucza, + informacja o nazwie konta uplay ( i tutaj wykrywa to brata ) :C

Więc przed zainstalowaniem gry odinstaluj Ubisoft Game Launcher. Na wszelki wypadek zerknij też potem (w win7) tu:
C:\Users\#nazwa konta#\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher
C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher
Jeżeli coś zostało to usuń to ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 15:36, KrzysztofT napisał:

Nikt cię nie zmusza do instalacji łatek. Wystarczy kliknąć na "NIE" kiedy instalator
cię zapyta czy chcesz je zainstalować i tyle.


ok ale czy muszę przeinstalować grę żeby usunąć tego patcha?

i teraz jeśli będę musiał przeinstalować patcha to czy w osobnej kolejności zainstaluje mi patcha 1.1 a potem będzie chciał zainstalować 1.1.1 czy od razu oba? bo jeśli zainstaluje te dwa naraz to nic mi to nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować