Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 16:23, Teokrata napisał:

KTOŚ WIE MOŻE KIEDY I CZY W OGÓE WYJDZIE JAKIŚ PATCH DO TEJ GRY ?!



tak , niedługo w cenie 10$ będzie DLC dodające 4 nowe mapy oraz 3 nowe artefakty dla ,,rodzinki" poprawiające bugi które spieprzyli ostatnim patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2011 o 21:06, Neleron napisał:

tak , niedługo w cenie 10$ będzie DLC dodające 4 nowe mapy oraz 3 nowe artefakty dla
,,rodzinki" poprawiające bugi które spieprzyli ostatnim patchem.


płatny patch? nie no bez jaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm jest Twą mocną stroną.

Na razie nie było mowy o żadnm DLC. O patchu mowa jednie taka, że ''robiony jest duży''. I to cała informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:14, Wilkv napisał:

Sarkazm jest Twą mocną stroną.

Na razie nie było mowy o żadnm DLC. O patchu mowa jednie taka, że ''robiony jest duży''.
I to cała informacja.

ale to nie ja pisałem o płatnym dlc tylko 2 posty nademną to moje to tylko komentarz do tego nademną ale spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę i kolejne pytanie.

Jak zagrać w H VI w parę osób przy jednym kompie? Mam nadzieję, że się da.

Kombinuje i kombinuje i nie mogę nawet utworzyć drugiej rodziny, obok tej, którą tworzy się na samym początku aby w cokolwiek zagrać.
Mam nadzieję, że tak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 19:50, Vaksinar napisał:

Kombinuje i kombinuje i nie mogę nawet utworzyć drugiej rodziny, obok tej, którą tworzy
się na samym początku aby w cokolwiek zagrać.
Mam nadzieję, że tak się da.


Rodzinę tworzysz jedną. W jej ramach dopiero możesz mieć wielu bohaterów i po prostu ich przydzielasz w sloty gry pojedynczej. Tylko z tego co wiem to musisz najpierw pousuwać z nich AI.

Robisz herosa w ramach rodziny - usuwasz slot z AI - wstawiasz herosa jako gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 23:11, Bambusek napisał:

Robisz herosa w ramach rodziny - usuwasz slot z AI - wstawiasz herosa jako gracza.


Zrobiłem sobie dwóch bohaterów w rodzinie i niestety mogę albo zablokować dany slot, albo ustawić tam SI na jakimś tam poziomie, ale wstawić drugiego gracza nie mogę. ;(
Na pierszym zaś miejscu mam do wyboru obydwóch bohaterów, więc tu jakby wszystko działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, sprawdził bym na demie jak to się robiło, ale tam nie działa Conflux to raczej nic nie ustawię :/ Wiem, że można, bo w trakcie bety sprawdzałem jak zrobić hot seat w tej części i opcja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 00:08, Vaksinar napisał:

Zrobiłem sobie dwóch bohaterów w rodzinie i niestety mogę albo zablokować dany slot,
albo ustawić tam SI na jakimś tam poziomie, ale wstawić drugiego gracza nie mogę. ;(
Na pierszym zaś miejscu mam do wyboru obydwóch bohaterów, więc tu jakby wszystko działa...

Rodzina jest jedna bo to twoje konto na upley a by grać na jednym kompie to ustaw gorące krzesła .Musisz tylko mieć zrobionych bohaterów danej frakcji by ją wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem, dzięki wszystkim.

Obecnie prócz VI pogrywam sobie również w V i III (bo akurt IV nie lubię), jakie są Wasze wrażenia w porównaniu VI np. do V? Pytanie o porównanie tych części, ponieważ III to już taka legendra i sentyment że chyba nie ma sensu.

Ja mam jak narazie mieszane uczucia. Interfejs jest bardzo mało zmieniony niż było to w V, ale mimo wszystko wydaje się jakiś lepszy. Brak mi troszkę widoku miasta jak z V, to był ogromny plus. Miasto w oknie jest jakieś.... No chyba, że jest jakaś łatka o której nie wiem?
Za mały plus uznaje też chyba mimo wszystko zmiejszenie liczby surowców, wbre pozorom nie musi to być ułatwenie.
O czym już pisałem wcześnie strasznie brak mi takich jednostek jak anioł, diabeł czy poszczególne smoki (dracolich, czerwony, zielony, czarny). Choć, tak wiem że to ma zwiążek z fabułą.
No i zamki... Nietsety zmiany dotknęły mojego ulubionego zamku czarodziejów. Brak magów, tytanów, golemów...
Za jakiś czas pewnie się przekonam, ale póki co jakoś tak brak tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 17:21, Vaksinar napisał:

Obecnie prócz VI pogrywam sobie również w V i III (bo akurt IV nie lubię), jakie są Wasze
wrażenia w porównaniu VI np. do V?

Zaskakująco zmiany działają przeciwnie do moich początkowych przypuszczeń. Rozwój wydawał się być ciekawym i dawać duże możliwości, a w praktyce - rozwija się podobne gałęzie, a zostawia inne. Rekrutowanie jednostek w jednym mieście miało być wygodne, ale utrudnia grę, bo przy ograniczonych zasobach niewygodnie się je kupuje (żeby zachować balans w armii trzeba przeliczać po ile jednostek kupić i oddzielnie wszystko wyklikać). Strefy wpływu nie naprawiły problemu z wnerwiającymi przeciwnikami, bo teraz taki zajmuje fort i od razu konwertuje go do swojej rasy, co zdarza się zazwyczaj na początku tygodnia.
Natomiast design miast i jednostek, który na początku wydawał się dziwny - pozytywnie zaskakuje. Brakuje co prawda kilku ikonicznych jednostek, ale są też ciekawe nowości. Dobrze wygląda też pole bitwy z bonusami za stanie na poszczególnych polach (ochrona przed strzelcami, buffy do many, szczęścia i dowodzenia). Dobrym pomysłem jest uzależnienie poziomu bohaterów w tawernie od levelu głównej postaci (przynajmniej jest tak w kampanii) - ułatwia to grę i nie zostawia nowych rekrutów bez szans.

Co do poprzednich części.
W piątkę grało mi się przyjemniej. Pewnie to sprawa ciekawszych bohaterów (tu pomysły fabularne są niezłe, ale jakoś nie mogę się przejąć ich losami), bo w herosach zawsze mocno interesowała mnie część rpgowa niż stricte turowa. Jednak szóstka na razie mnie nie znudziła, więc nie jest z nią zupełnie źle.

Dnia 20.11.2011 o 17:21, Vaksinar napisał:

Pytanie o porównanie tych części, ponieważ III to
już taka legendra i sentyment że chyba nie ma sensu.

[\troll mode on]
Trójka jest słaba!
[\off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://h6.heroes.net.pl/artykul/54-bronie-rodowe.html - bronie rodowe czyli materiał na (kilka) dlc? Z podanej listy mam może połowę (na ten moment jestem w trakcie kampanii Orków, został też epilog)? A zamieszczone ikonki i (przy większości) opisy ze statystykami sugerują, że materiał jest już gotowy... Czy może ja byłem taki nieudolny przy przechodzeniu kampanii i tyle klamotów przeoczyłem?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile wynika to z mojego małego doświadczenia w tej grze, ale w każdej kampanii mam zawsze ten sam problem. Mianowicie przeciwni bohaterowie są słabi w stosunku do głównego bohatera, ale na 100% pobija każdego innego jakiego zostawię do obrony zamku ze stworzeniami z ostatnich 2-3 tygodni. Ogólnie cała gra wygląda tak, że latam bohaterem głównym przez 5-6 dni a później obowiązkowy powrót do zamku w celu obrony, i tak w kółko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 12:55, Mindflyer napisał:

(...) Ogólnie cała gra wygląda tak, że latam bohaterem głównym przez (...)

Mobilność to imo podstawa. Skille powiększające ilość punktów ruchu, obniżenie kar za ruch w trudnym terenie (chociaż ktoś gdzieś zgłaszał, że nie działa to tak jak powinno) i niewelujące koszt ruchu przy wykonywaniu czynności typu zbieranie zasobów na mapie, czy odwiedzanie obiektów. Następnym krokiem będzie zapewnienie widoczności w pobliżu kluczowych obiektów - zamki/forty - na tyle, aby wróg mógł do nich podejść po upływie ponad jednej tury. Teraz inwestując w portale w zamkach jesteś w stanie być w każdym newralgicznym miejscu przed przeciwnikiem, jednocześnie zapewniając sobie potem w miarę szybki powrót z powrotem po wyeliminowaniu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"@Fabrice_b Hello! We are working on the patch which will be released as soon as it is stable. Happy to see you in BTW " - podobno oficjalny news z twittera.
Tak poza tym dostałem dziś na maila ankietę od Ubi o H6. "Pomoże nam usprawnić produkt bla bla bla". Przejrzałem całą i totalnie mnie załamały pytania marketingowe o oczekiwane dlc a także... H7. Ledwo H6 do sklepów trafiło. Nawet jeszcze nie załatali tego w stopniu przyzwoitym nie mówiąc o porządnym, a oni już snują plany odnośnie H7? To jest tak żałosne, że słów mi brak :(

malarz280381 - jeżeli nie kupowałeś samego keya z "dziwnego" źródła to pisz do supportu. Jeżeli tak, możesz mieć problem, bo może zweryfikowali jakieś seriale które wyciekły i założyli bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 23:47, ChrisBgnr napisał:

"@Fabrice_b Hello! We are working on the patch which will be released as soon as it is
stable. Happy to see you in BTW " - podobno oficjalny news z twittera.
Tak poza tym dostałem dziś na maila ankietę od Ubi o H6. "Pomoże nam usprawnić produkt
bla bla bla". Przejrzałem całą i totalnie mnie załamały pytania marketingowe o oczekiwane
dlc a także... H7. Ledwo H6 do sklepów trafiło. Nawet jeszcze nie załatali tego w stopniu
przyzwoitym nie mówiąc o porządnym, a oni już snują plany odnośnie H7? To jest tak żałosne,
że słów mi brak :(


Także to dostałem i wypełniłem - pytania o dlc fakt tragiczne w stylu - czy kupisz nowe przedmioty do gry/nowych bohaterów i nową mape ...... coś czuję po tej ankiecie, że może nie być pełnoprawnych dodatków (chodź pytanie o to też było ) tylko kupa badziewnego dlc w stylu - nowa broń rodowa za 5$ czy 2 mapy za 10$..... obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 23:47, ChrisBgnr napisał:

(...) dlc a także... H7. Ledwo H6 do sklepów trafiło. Nawet jeszcze nie załatali tego w stopniu
przyzwoitym nie mówiąc o porządnym, a oni już snują plany odnośnie H7? To jest tak żałosne,
że słów mi brak :(


Mnie bardziej zaciekawiła ta część o M&M X. Szkoda tylko, że jakaś głupia ankieta ma zadecydować czy to będzie gra jak stare M&M, action RPG (jak Wiedźmin 2), czy hack&slash (jak Torchlight), czy MMORPG (nie pamiętam przykładu gry). Zaciekawił mnie dobór tytułów RPG do oceny (Oblivion, Dragon Age).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować