Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2012 o 11:33, Bambusek napisał:

> Poza tym nie wyobrażam sobie Herosów bez elfów
> mrocznych elfów, a krasnoludy i czarodzieje zniknęli od 5 części(Co z wolnymi miastami)?


Mroczniaki to akurat wymysł Ubi i rasa Ashanu, w częściach 1-4 ich nie było jakby nie
patrzeć. Brak magów dziwi biorąc pod uwage, że mamy ich produkt, czyli Orków.


Mroczne elfy niby jako rasa to jest nową rasą w świecie Heroes, ale Loch był od początku istnienia gry, dlatego dziwi mnie jego brak w jakiejkolwiek postaci.

Dnia 12.07.2012 o 11:33, Bambusek napisał:


No to dziś patch z widokami miast, poprawkami balansu itp. Ciekawe o której i jak się
sprawdzi.


Dobre pytanie, jak wchodziłem na stronę empiku to dodatek był w ofercie, może patch też już jest. Radzę włączyć gu.exe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 14:56, Bosper napisał:

Mroczne elfy niby jako rasa to jest nową rasą w świecie Heroes, ale Loch był od początku
istnienia gry, dlatego dziwi mnie jego brak w jakiejkolwiek postaci.


Loch był tylko w trzeciej części (i skopiowany z nowymi mieszkańcami do piatej), w pozostałych częściach tego podziemnego zamku nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 15:22, Sheltem napisał:

Loch był tylko w trzeciej części (i skopiowany z nowymi mieszkańcami do piatej), w pozostałych częściach tego podziemnego zamku nie uświadczysz.

Loch jako podziemne miasto i owszem ale miasto Warlocka było jego pierwowzorem i jako to co kochali gracze istniało już wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 17:41, Karharot napisał:

> Loch był tylko w trzeciej części (i skopiowany z nowymi mieszkańcami do piatej),
w pozostałych częściach tego podziemnego zamku nie uświadczysz.
Loch jako podziemne miasto i owszem ale miasto Warlocka było jego pierwowzorem i jako
to co kochali gracze istniało już wcześniej ;)

Powiem wiecej, w czasach H.2 to Warlock mial najsilniejszy (wg mnie bezdyskusyjne) zamek ze względu na Czarne Smoki :)
Zamek Loch z 5-tki jest jak dla mnie przekombinowany, jesli mialby wrocic to wymaga poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 18:41, rhyz napisał:

Powiem wiecej, w czasach H.2 to Warlock mial najsilniejszy (wg mnie bezdyskusyjne) zamek ze względu na Czarne Smoki :)

Zielone Smoki na szybki start -> Czerwone Smoki jak się uzbiera trochę kasy -> niepokonane Czarne Smoki na podbicie mapy XD
Też uważam ten zamek za najpotężniejszy i najciekawszy w drugiej odsłonie serii :)

Dnia 12.07.2012 o 18:41, rhyz napisał:

Zamek Loch z 5-tki jest jak dla mnie przekombinowany, jesli mialby wrocic to wymaga poprawy.

I to sporej, jak dla mnie ten zamek i jego jednostki w piątce był jakiś taki... nijaki. Nie miał tego czaru co w dwójce i trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch dodał wieże obronne przy oblężeniu zamku czy tylko mi się wydaje? Bo wiem, że normalnie była ta jedna za murami z której mogła jednostka strzelać jak w niej była, ale bocznych nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 13:20, Bambusek napisał:

Patch dodał wieże obronne przy oblężeniu zamku czy tylko mi się wydaje? Bo wiem, że normalnie
była ta jedna za murami z której mogła jednostka strzelać jak w niej była, ale bocznych
nie kojarzę.

Były już wcześniej. Boczne strzelają same, do środkowej można dorzucić łucznika, ale to wszystko było wcześniej.

BTW
Dalej patch psuje zapisy czy już to poprawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 14:04, windows00 napisał:

BTW
Dalej patch psuje zapisy czy już to poprawili?



podobno jest dostepna kolejna łatka która to poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 20:00, Carter napisał:

Kapłanki u rycerzy leczyły (teraz nie) czy dopiero te rozwinięte bo nie pamiętam?

Afair obie wersje leczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 23:08, windows00 napisał:

> Kapłanki u rycerzy leczyły (teraz nie) czy dopiero te rozwinięte bo nie pamiętam?

Afair obie wersje leczyły.

a teraz te pierwsze nie leczą (czyli dobrze pamiętałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Ptaka Gromu, walczyłem z im 2 razy i ie mogę, bo strasznie słabą armię dają(nie mogę użyć swojej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować