Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

mi wszystko smiga normalnie nie mam zadnych problemow....

swoja droga nie wiem po co dawali plytke do wydania pudelkowego. wrzucili tam kilka artow , filmikow itp.

zastanawiam sie gdzie znajduje sie to dlc, poniewaz jak wpisalem koda to nie bylo sciagania zadnego pliku tylko poprostu to dlc bylo. jak by wyciete z podstawowej wersji gry, a kod jej odblokowal....
moze ktos mnie uswiadomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wczoraj wszystko mi działało a dzisiaj gra nie wchodzi o Uplay nie przyjmuje hasła a jak biorę przywróć hasło to wyświetla mi stronę UBI i błąd, czy ma ktoś ten sam problem? Jakby Heroes VI nie mogło działać bez internetu ze wszystkimi dodatkami i tylko się synchronizować co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to problem dotyczący wszystkich gier korzystających z UPlay, nie tylko H6. Trzeba niestety czekać aż naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 11:14, luzac napisał:

Z tego co widzę to problem dotyczący wszystkich gier korzystających z UPlay, nie tylko
H6. Trzeba niestety czekać aż naprawią.


Acha to ok, bo myślałem że znów coś u mnie uplay nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 20:24, Chester-LP napisał:

Działa Wam uplay ?? mi dla Ghost Recon działa ale dla Herosów nie :/


Nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 22:06, MozgotrzepPL napisał:

U mnie też. Szkoda, dzisiaj kupiłem i chciałem przetestować:(

Wczoraj, ponawiane kilkukrotnie próby zalogowania sie do Uplay''a przyniosły niespodziewny sukces.
Po kilkukrotnych zmianach "pasłordów" i ponawianych loginach udał mi się dokończyć scenariusz na własnym koncie.
Może warto spróbować ponawiać logowanie do swojego konta.

Acha, miało to miejsce po godzinie 23:00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie że w Kampani Craga Haka zapisują się wam tylko save z pierwszej mapy a z drugiej już nie? Ja mam tak że przeszedłem drugą mapę do połowy i kiedy chciałem ją skończyć nie było nic z tego co zapisałem(ani autosave, ani moich zapisów a ostatni save dotyczył końca poprzedniej mapy - to chore jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, niewiem czy już padło bo ten temat ma 73 strony... Ale czy da się odnlokować (legalnie bądź nie...) UPLAYowską zawartość edycji kolekcjonerskiej ? Bo gre mam oryginalną, ale nie mam zamiaru kupować jeszcze raz, bo to duży wydatek, ale musze przyznać że 2 nowe bronie rodowe nowa kampania i kilku bohaterów mogło by urozmaicić gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 13:34, Factis321 napisał:

Mam takie pytanie, (...)

EK nie posiada bonusowej extra kampanii tylko mapkę skirmishową. Z tego co się orientuję Ubi nie sprzedaje tej zawartości osobno. Jeżeli jesteś bardzo głodny tych bonusów poszperaj na allegro albo ebayu - może ktoś tam handluje passami na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pytanie z związku z misją "Władca Morza Sztormów", drugiej z DLC. Po zdobyciu miecza miałem zebrać jakieś ziarenka, ale miałem je już wcześniej i od razu po rozmowie zaliczyło mi dopiero co otrzymaną misję. Miałem też uwolnić cielaka, ale też już ją miałem wcześniej. Mam jeszcze coś tam zrobić z portalami żywiołów, ale są na wulkanicznej wyspie, na którą nie mogę się dostać. Co gorsza, zamiast trzech ziarenek, mam dwa, mimo to zaliczyło mi misję. Cielak mówiła, że ma trzecie, ale ekwipunek ma pusty. Wiecie może co należy zrobić? Czy muszę zrestartować misję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w porządku. Ciele ma "wirtualnie" trzecie ziarno i po zaliczeniu tej misji, na wyspie wulkanicznej powinno pojawić się teraz miejsce na przybicie bohaterem do lądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 19:01, Sheltem napisał:

Wszystko jest w porządku. Ciele ma "wirtualnie" trzecie ziarno i po zaliczeniu tej misji,
na wyspie wulkanicznej powinno pojawić się teraz miejsce na przybicie bohaterem do lądu.

Dziękuję, faktycznie było tam miejsce do lądowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować