Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2012 o 22:56, ar3cki napisał:

Witam,mam pytanie

Zakupiłem na allegro klucz do heroes VI niestety jest to wersja 1.0 i tu pojawia się
problem,a mianowicie podczas autoaktualizacji pojawia sie runtime error microsoft visula
c++( aktualizowałem sterowniki wszystkie ) . Podczas recznej aktualizacji pojawia sie
komunikat ze gra nie jest zainstalowana na komputerze. Wie ktos co na to poradzic?Support
ubisoftu karze podac kod kreskowy z pudelka,ktorego nie mam. Klucz instalacji im nie
wystarczyl,zeby rozwiazac problem. Czy zakup dodatku i jego instalacja automatycznie
zaktualizuje gre do jakiegos nowszego patcha? Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Ten problem był opisany na forum i pierwszy pacz można pobrać na ich stronie (jedyny zreszą )reszta idzie z automatu .Spróbuj recznie go pobrać i zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 23:01, ChrisBgnr napisał:

> jak już jesteście w tym temacie to i ja mam pytanie ,
> jak wyłączyć te dodatkowe animacje ? np. przeróbka zamku itp.
>
C:\Users\#profil#\Documents\Might & Magic Heroes VI\#profil# -> ProfileData (otwarty
notatnikiem np) -> fraza:
<adv_ConversionScene>true</adv_ConversionScene>
-> zmiana "true" na "false"



dzięki kolego za cenne informacje

a jeżeli chodzi o wyłączenie przemiany postaci i powtórki animacji jak znajdę odpowiednie zagadnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z VI? Bliżej jej do III, czy do V? Tą pierwszą pokochałem, od tej drugiej się odbiłem. Styl graficzny bardzo przypadł mi do gustu, czego nie mogę powiedzieć o "piątce". Ale jak jest z samą grywalnością?
Oprócz jakiejś tam kampanii, mamy możliwość grania z innym graczem przeciwko komputerowym botom na licznych mapach, jak to miało miejsce w "trójce"?
Pytam, bo mam w planach upolować ją na steamowej wyprzedaży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 20:11, Hartus napisał:

Jak to jest z VI? Bliżej jej do III, czy do V? Tą pierwszą pokochałem, od tej drugiej
się odbiłem. Styl graficzny bardzo przypadł mi do gustu, czego nie mogę powiedzieć o
"piątce". Ale jak jest z samą grywalnością?
Oprócz jakiejś tam kampanii, mamy możliwość grania z innym graczem przeciwko komputerowym
botom na licznych mapach, jak to miało miejsce w "trójce"?
Pytam, bo mam w planach upolować ją na steamowej wyprzedaży. :)


Heroes VI to jest bardziej jak 3 (klimatem i grywalnością ) Mi się bardzo podoba i polecam.. V to słabizna.. a szóstka mimo błędów bardzo wciąga :0

Jak chcesz to mam do sprzedania konto w UBISOFT PLAY z grą Heroes VI PL i ANNo 2070.. Mi się te konto marnuje i moge jakoś za grosze sprzedać. Za dużo gier na PS3 i PC więc nie wyrabiam. Obydwie gry dostałem niegdyś do recenzji wiec są to wersje recenzjancko-cyfrowe :) hehe fajnie to brzmi. Jak coś to na moim gramsajcie znajdzisz info i moje GG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że VI jest świetna. Wciąga niesamowicie, zresztą 16 godzin w 2 dni mówią same za siebie. Niestety, podobnie jak większości posiadaczy kart Nvidii, doskwiera mi "zamarzanie ekranu" podczas większości wizyt w miastach. Pomaga jedynie restart gry i nadzieja, że tym razem uda mi się zwerbować nowe jednostki.
Problem istnieje od listopada, a zarówno Ubisoft jak i Black Hole milczą i ignorują ten problem. Ogromna szkoda, bo gra jest kapitalna, ale na dłuższą metę niegrywalna.
Oby w końcu wydali patcha... Swoją drogą to prawda, że Black Hole zbankrutował? Bo i takie pogłoski słyszałem. Wtedy to już w ogóle nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 02:28, Hartus napisał:

(...)
Oby w końcu wydali patcha... (...)

Do podstawki nie będzie już żadnych nowych patchy - 1.8 był ostatni. Zapowiedziany dodatek robi nowe, trzecie, po Black Hole i Limbic, studio. I jakoś po dotychczasowych doświadczeniach ciężko mi uwierzyć, że uda się wszystko zrobić jak należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczniecie mnie wieblić :))

Gracze Nvidia, ja również jestem jego użytkowniczką, pobierzcie sobie patch karty graficznej z maja:) A dokładnie
GeForce 301.42 Driver WHQL 301.42 22.5.2012

Gra nie będzie już freezować. Miłego grania ;D

Btw, zapraszam do wspólnej gry. Skype: wuwu_nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 11:54, Pheronike napisał:

Zaczniecie mnie wieblić :))

Gracze Nvidia, ja również jestem jego użytkowniczką, pobierzcie sobie patch karty graficznej
z maja:) A dokładnie
GeForce 301.42 Driver WHQL 301.42 22.5.2012

Gra nie będzie już freezować. Miłego grania ;D

Btw, zapraszam do wspólnej gry. Skype: wuwu_nika


Witam
a nie lepiej podać Nick konta na Uplay/Conflux?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 11:54, Pheronike napisał:

GeForce 301.42 Driver WHQL 301.42 22.5.2012

Dziś rano to samo wyczytałem na forum Steama. Wielu ludziom podobno pomogło. Sterowniki już pobrałem, zaraz przetestuję. :)

A co do wspólnej gry, jak to wygląda? Rozumiem, że gracze i ewentualnie boty są rzuceni na jedną z tych ponad 30 map i ze sobą rywalizują. Jednak gdy gram offline, mój podbój mapy trwa około 3 godziny. To trochę sporo, więc jak to jest rozwiązane w multi? Istnieje jakiś sposób zapisu stanu rozgrywki i późniejszego powrotu do niego? Bo chyba 2 lub więcej graczy nie tłucze się nawzajem przez kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahoj
Chcę kupić sobie dodatek z jak największą ilością bonusów a widzę że są różne oferty w różnych sklepach. Chcę wersję pudełkową.Gdzie jest najlepsza oferta?
Pozro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob majacych stycznosc z Heroesami: czy ktos wie, jak wyglada kwestia wersji jezykowych? Bylem dzis w paru sklepach, w sumie dostepne sa trzy rozne wersje Heroesow, na kazdej napis PL, a mnie zalezy na oryginalnej, angielskiej. Niestety, nikt z obslugi nie byl w stanie okreslic, czy PL oznacza pelna lokalizacje czy wersje kinowa. Jakies podpowiedzi, co brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję Steam i w tym przypadku gra jest w pełni zlokalizowana. Początkowo dubbing mnie irytował, ale po kilkunastu godzinach się przyzwyczaiłem. W sumie nie jest taki zły i mając na uwadze to, że fabuła w "Hirołsach" nigdy mnie specjalnie nie interesowała, nie czuję potrzeby, aby dialogi w tej grze były dla mnie jakimś niezapomnianym przeżyciem. :) Zreszą z tego co słyszałem, te oryginalne angielskie wcale nie są dużo lepsze.
Niektóre postacie są zagrane całkiem nieźle. Podoba mi się na przykład nekromantka Anastazja z kampanii nekropolis. Jeśli damy tej polonizacji szansę, to z czasem może się spodobać.

P.S. Jeżeli masz kartę graficzną nVidii, to licz się z tym, że będziesz zmuszony wgrać stare sterowniki 301.42. Na każdych innych posiadacze GPU tego producenta doświadczają freezów przy niemal każdej wizycie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 21:58, Ring5 napisał:

Pytanie do osob majacych stycznosc z Heroesami: czy ktos wie, jak wyglada kwestia wersji
jezykowych? Bylem dzis w paru sklepach, w sumie dostepne sa trzy rozne wersje Heroesow,
na kazdej napis PL, a mnie zalezy na oryginalnej, angielskiej. Niestety, nikt z obslugi
nie byl w stanie okreslic, czy PL oznacza pelna lokalizacje czy wersje kinowa. Jakies
podpowiedzi, co brac?

Jeżeli wierzyć ludziom (ech...) to angielskie audio nie jest specjalnie lepsze od naszego rodzimego... a w Polsce angielskiej wersji nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 10:53, Carter napisał:

Niech wypowie się kolega co ma na steam wersje, może tam można na angielski przełączyć


Biorąc pod uwagę fakt, że Steam twierdzi, iż dostępne jest kilka wersji językowych, podejrzewam, że ze zmianą języka nie powinno być problemów. Ale to tylko teoria.

Bardziej martwi mnie wracanie do starszej wersji sterowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 10:59, Ring5 napisał:

Bardziej martwi mnie wracanie do starszej wersji sterowników...


Gram od 12 lat, a nigdy nie zmieniałem sterowników z powodu niedziałającej gry - chyba nawet nie wiem, jak to się robi, nie było takiej potrzeby. Tak więc nie zniechęcaj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można ustawić angielską wersję językową. Nie widzę jednak opcji oryginalnych głosów i polskich napisów.
Co do sterowników, ja również pierwszy raz się spotkałem z takim przypadkiem. Ta przygoda mi uświadomiła jak ważna jest ich aktualizacja, bo grając komfortowo na tych starszych w Heroes VI, inne gry zaliczały spadki 20-30 fpsów.
I jak najbardziej jest co się zniechęcać, bo problem "zamarzania" ekranu nie dotyczy jedynie mnie lub kilkunastu osób, a niemal wszystkich użytkowników kart nVidia. Wystarczy wejść na jakiekolwiek forum, czy to Ubisoftu, czy to w dyskusje o grze na Steamie, by zetknąć się z masą złości i bezradności graczy, którzy kupili "szóstkę".
Najlepsze jest to, że Ubisoft kompletnie olał sprawę, ostatni patch wyszedł w październiku, a oni sami skupiają się tylko na wydaniu nowego dodatku. Udają, że wszystko jest w porządku i nie widzą potrzeby napisania nawet króciutkiego oświadczenia w tej sprawie. Także o pomocy z ich strony można zapomnieć. Support zbywa każdego kto do nich napisze, tłumacząc sprawę niespełnianiem wymagań sprzętowych.
Także jeśli nie uśmiecha Ci się wgrywanie sterowników z maja 2012 roku, kompletnie zapomnij o tej grze. Osobiście trzymam na pulpicie instalki wersji 301.42 i tych najnowszych, 310.90. Gdy chcę pograć w Heroes VI, instaluję te pierwsze. Gdy mam ochotę na jakąkolwiek inną grę, instaluję najnowsze. Idiotyzm, ale nie ma innej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Ja pier...

Nie ukrywam, że bardzo mnie do Hirołsów ciągnęło, akurat mam 3 tygodnie wolnego i nie bardzo mam co ze sobą zrobić (małżonka w pracy, koty cały dzień śpią...). Myślałem, że nadrobię zaległości, ale w takiej sytuacji wygląda na to, że wrócę sobie do King''s Bounty i tyle :(

Dzięki za info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować