Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Gra jest świetna i naprawdę warto się w nią zaopatrzyć. Jeżeli przez te trzy tygodnie masz zamiar grać tylko w Heroes VI to bierz śmiało. Wgrasz stare sterowniki, co nie jest większym problemem bo instalator sam usuwa obecną wersję, pograsz do bólu, a gdy będziesz miał dosyć, wgrasz najnowsze. Cała operacja trwa kilka minut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 11:50, Hartus napisał:

Oczywiście można ustawić angielską wersję językową. Nie widzę jednak opcji oryginalnych
głosów i polskich napisów.

X razy był tu już poruszany temat kinowej lokalizacji Heroes. Polecam wyszukiwarkę forumową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego w nowych Heroesach nie ma już Erathii? Tylko to badziewne Ashan? Wydaje mi się, że skoro Ubi zdobyło prawa do Heroesów, to powinni mieć także prawa do Enroth, Erathii, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:58, Kazak napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego w nowych Heroesach nie ma już Erathii? Tylko to badziewne
Ashan? Wydaje mi się, że skoro Ubi zdobyło prawa do Heroesów, to powinni mieć także prawa
do Enroth, Erathii, itd.


Może dlatego, że twórcy oryginalnej serii "zniszczyli świat Enroth", a zarazem kontynent Antagarich oraz królestwo Erathi? W wieloświecie/wszechświecie tego uniwersum, czy jak to tam nazwać - tego miejsca już nie ma.
Poza tym ten świat się praktycznie nie różni od Earthii. Przynajmniej ja jakichś wielkich różnic w ogólnym jego funkcjonowaniu i wyglądzie nie widzę. Choć pewnie dla fanów klasycznych RPGów z Enroth jest to jakiś problem, co rozumiem, lecz w "Heroes of" nigdy świat i fabuła dużej roli nie grały. No i akurat w VI scenariusz jest najlepszy w całej serii (co wielką sztuką nie jest), ewentualnie kilka kampanii z podstawki czwartej części może się pod tym względem z VI równać, więc nie wiem czemu akurat tło i świat Ci przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:58, Kazak napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego w nowych Heroesach nie ma już Erathii? Tylko to badziewne
Ashan? Wydaje mi się, że skoro Ubi zdobyło prawa do Heroesów, to powinni mieć także prawa
do Enroth, Erathii, itd.

Skoro mają prawa do serii, mogą robić z nią co tylko chcą.
Może chcieli odciąć się od starszych części, żeby nie zniechęcać potencjalnych odbiorców, może chcieli żeby historia była całkowicie ich dziełem, a nie kontynuacją pracy innych, a może nie podobała im się Erathia.

Btw. moim zdaniem Ashan nie jest badziewne, a jedyną przewagą Erathii jest to, że powstała wcześniej i zagorzali fani uznają ją za wspaniałe uniwersum. Zresztą i 3DO mieszało w uniwersum przy IV zamieniając Erathię na Axeoth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 22:08, windows00 napisał:

Może chcieli odciąć się od starszych części,


Szczególnie im to wyszło gdy porównuje się imiona i portrety niektórych bahaterów ;)

Dnia 07.02.2013 o 22:08, windows00 napisał:

żeby nie zniechęcać potencjalnych odbiorców,
może chcieli żeby historia była całkowicie ich dziełem, a nie kontynuacją pracy innych,
a może nie podobała im się Erathia.


Sądzę, że rzesza graczey lepiej pamięta HoMMV niż III stąd umiejscowenie w tym samym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 22:14, Evertsen_Dante napisał:

Sądzę, że rzesza graczey lepiej pamięta HoMMV niż III stąd umiejscowenie w tym samym
świecie.

Nie. Ubisoft obejmując markę świadomie postanowił budować świat od zera. Od HoMMV każda ich gra z uniwersum M&M ma miejsce w Ashan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 22:29, luzac napisał:

Nie. Ubisoft obejmując markę świadomie postanowił budować świat od zera.


No cóż... Trzeba mieć ambicje, dzięki za oświecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wolałem Enroth, czyli Heroesy 1-3. Według mnie lepsi bohaterowie, historia i klimat. Przeszedłem tylko jedną kampanię w H5 i w ogóle mnie ten świat nie wciągnął. Do tego nabrałem obrzydzenia przez mangowy klimat. Gdyby styl gry był bardziej normalny, realistyczny to bym się pewnie przełamał i grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś może kupić konto UBiPlay z grą Might and Magic 6 PL + jeszcze jest Anno 2070? naprawdę tanio sprzedam.. Cena do uzgodnienia. Po prostu mi się konto kurzy. Nie mam czasu grać ;/ A są to wersje które dostałem do recki kiedyś.

Jak coś to proszę pisać na GG 2236860 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z niektórymi mapami. Wcześniej tego nie zaobserwowałem, lecz ostatnio pojawił się problem. Włączam grę wieloosobową. Gdy pojawia mi się już stworzona gra widok jest mocno przyciemniony. Nie pomaga zmiana ustawień graficznych (próbowałem na wiele sposobów). Nawet wyjście do Menu głównego (też przyciemnione). Dopiero po ponownym uruchomieniu gry wszystko wraca do porządku. Gram kampanię i wszystko jest OK. Miał ktoś taki problem? Ktoś ma na to patent? Jestem zbulwersowany bo nie mogę grać gier wieloosobowych. Wiele map mam przyciemnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram juz jakis czas w Heroes VI ale dopiero dzisiaj zauwazylam ze nie mam zetonow rodowych. mam odblokowane okolo 120 osiagniec (do tej pory gralam tylko kampanie) ale 0 zetonow rodowych (0 wydanych i 0 dostepnych) mam patch 1.5. Czy ktos moze wie jak to naprawic ? gram zawsze z polaczonym internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zakupiłem na Steamie Herosów VI. Jako, że zacząłem grać HotSeat a nie w kampanie mam problem. Po wybraniu mapy mam do wyboru tylko dwóch bohaterów - nekropolia i twierdza.
Czy to dlatego, że nie grałem jeszcze w kampanie i nie odblokowałem innych bohaterów?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak odblokować frakcje do gry niestandardowej ? Przeszedłem do tej pory kampanię początkową i jedną misje w infernie. Mam Tylko przystań. Jak odblokować więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować