Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2013 o 11:44, KacpiRTS11 napisał:

Mam pytanie. Jak odblokować frakcje do gry niestandardowej ? Przeszedłem do tej pory
kampanię początkową i jedną misje w infernie. Mam Tylko przystań. Jak odblokować więcej
?

Znaczy jeśli dobrze pamiętam do w grze niestandardowej musisz skończyć kampanie by mieć daną nacje a w gorących krzesłach to musisz kupić na ołtarzu życzeń herosa standardowi są za free ci lepsi coś kosztują,oczywiście musisz mieć odpowiedni poziom (żelazny ,brązowy itd..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma może ktoś Pirates of the Savage Sea lub Danse Macabre i niewykorzystany, niepotrzebny kod na zawartość w grze duel of champions? Jeżeli ktoś miałby zbędny kod, to bardzo chętnie bym go przyjął, gdyż DoC to jest jedyna gra w jaką ostatnimi czasami gram. ^^ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie do dodatku

jakim cudem raelag jest tym samym raelagiem z heroes 5 skoro z fabuly 5 czesci wynika ze

Spoiler

reaelagiem stałl sie agrael po przemianie dzieki druidowi tireu? i tam mowia nawet na poczatku kampanii mrocznych elfow ze jest chyba mlody i szuka klanow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Bo Raelag w pewnym momencie swojego żywota zawarł pakt z Kha''Belethem, przez co stracił pamięć i stał się Agraelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Mam problem włączam gre wszystko jest ok.pokazuje się okienko do logowania do conflux i nagle gra się wyłancza i pojawia się napis: Probelm z grą might & magic heroes VI
A jak się zrobi anuluj to gra chodzi

20130430141256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Dzisiaj przyszła do mnie paczka z dodatkiem do Herosów. Wsadziłem płytkę do napędu w oczywistym celu:) Przy próbie instalacji wyskoczył mi komunikat, że instalator nie jest kompatybilny z zainstalowaną wersją gry (czy jakoś tak) i by móc kontynuować instalację dodatku należy usunąć dotychczas zainstalowaną grę. Miałem M&M:H6 w wersji 1.8, czyli najnowszej (tak przynajmniej myślę, bo żadna łatka mi się nie automatycznie nie ściągała) oraz dwa DLC, czyli Pirates of the Savage Sea i Danse Macabre. Wszystkie w edycjach premierowych, nie jakiś Complete Edition:D Chcąc zainstalować grę musiałem się zgodzić na usunięcie wcześniejszej instalacji, co oczywiście zrobiłem (zostawiłem tylko zachowane ustawienia, ale to chyba nie problem). Instalacja przebiegła bezproblemowo.
Uruchomiłem grę i przeszedłem do okna aktywacji dodatku. Aktywowałem go, ale co ciekawe podstawowa wersja gry była zablokowana! (obrazem 1). Spróbowałem więc go aktywować już posiadanym kluczem do podstawki - niestety wyskoczył komunikat z obrazka 2. Na próbę chciałem sprawdzić czy mam dostęp do poprzednich kampanii - były zablokowane (obrazem 3).
Żeby nie było, że coś ściemniam - na trzecim obrazku widać mój poziom - 40, nie nabiłbym go w kilka godzin:)
Ma ktoś pomysł co muszę zrobić, aby odzyskać dostęp do podstawowej zawartości gry?

20130430144939

20130430145048

20130430145150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 14:53, MozgotrzepPL napisał:

Ma ktoś pomysł co muszę zrobić, aby odzyskać dostęp do podstawowej zawartości gry?

http://www.h6.acidcave.net/newsitem1122.html#1122 - Nie jesteś sam i o zgrozo, to było do przewidzenia. Ani podstawka w dniu premiery nie była należycie skończona, ani nawet nie jest teraz. Za dodatek odpowiada trzecie już studio, więc jak ktoś liczył, że po tak długim czasie obędzie się bez bugów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Might and Magic: Heroes VI Complete Edition. Zainstalowałem to, zalogowałem się do uplay''a i przy próbie uruchomienia wyskakuje mi okienko z treścią:

Twoja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych gry


Mój komputer:
Phenom II X4
Asus GeForce GTX550TI DirectCU 1GB GDDR5 (werjsa sterowników 311.06)
4GBDDR3
Windows 7 64bit Home Premium

Jak wchodzę w nviadia aktualizacje to pokazuje mi że są już dostępne nowe 314.22, ale to chyba nie to bo przecież ta karta obsługuje DX11. Może to wina windowsa 7? Miał ktoś ten problem z odpaleniem? Jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 19:51, Endriu napisał:

Mam problem z Might and Magic: Heroes VI Complete Edition. Zainstalowałem to, zalogowałem
się do uplay''a i przy próbie uruchomienia wyskakuje mi okienko z treścią:

Twoja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych gry


Mój komputer:
Phenom II X4
Asus GeForce GTX550TI DirectCU 1GB GDDR5 (werjsa sterowników 311.06)
4GBDDR3
Windows 7 64bit Home Premium

Jak wchodzę w nviadia aktualizacje to pokazuje mi że są już dostępne nowe 314.22, ale
to chyba nie to bo przecież ta karta obsługuje DX11. Może to wina windowsa 7? Miał ktoś
ten problem z odpaleniem? Jak to rozwiązać?

spróbuj tych sterowników GeForce 301.42 Driver WHQL 301.42 22.5.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 19:51, Endriu napisał:

Jak wchodzę w nviadia aktualizacje to pokazuje mi że są już dostępne nowe 314.22, ale
to chyba nie to bo przecież ta karta obsługuje DX11. Może to wina windowsa 7? Miał ktoś
ten problem z odpaleniem? Jak to rozwiązać?

Czemu nie to? To jest numer najnowszych oficjalnych sterowników, jakie wydała NVIDIA. Czemu sugerujesz, że nie obsługują dx11? Sam, mam win 7 64bit i z H6 problemów z odpalaniem/graniem nie miałem. Zaktualizuj sterowniki, ustaw przy tym czystą ich instalację, przeinstaluj (ewentualnie) H6 i powinno śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2013 o 21:26, knopfler napisał:

Ktoś wie czy pudełkowy Heroes VI PL przypisuje się do konta UPLAY?

Każde wydanie się będzie przypisywało. Ta gra jest dosyć mocno zintegrowana z tą usługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ja mam radiowy net czasami mi pada, podczas walki wywaliło mnie do menu głównego gry bo rozłączono z serwerem. Teraz chyba tylko ratuje mnie autosave z poprzedniej tury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem BUG''a w pierwszej misji mrocznych elfów. Wykonałem zadanie dostałem 10 minotaurów a broni rodowej w ekwipunku nie widzę.

20130430232352

20130430232509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Confluxem. Internet jest i wcześniej też chodził, a teraz nie mogę się połączyć. Czy może mieć to związek z premierą dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie (i koleżanki, maybe ?)

W związku z tym że do gry wyszedł już ostatni dodatek, z jedną z moich ulubionych ras, a i pełna kolekcja jest już powoli za progiem, mam pytanie odnośnie tej części.

Jak tam obecnie giera wygląda ? Miasta już ponoć mają normalne okna z wizualizacją, gra ponoć bardzo jest zbliżona do trójeczki.
Zamierzem ją kupić ale zależy mi na opiniach. Uwielbiam trójkę, ale nie gardziłem też piątką, która moim zdaniem równiez była niezła (zwłaszcza w ostatnim dodatku z orkami). Do której części faktycznie bliżej ? Jak tam balans ras ? Jakie są nowości, oprócz wspomnianych ściezek łez i krwi ? ( i czy mają one faktycznie jakiś wpływ na kampanię ?)

No i te całe opcje sieciowe, tryb rodu, te sprawy... nie do końca to ogarniam, ale da się po prostu grać normalnie na multi w tej chwili ? Są jeszcze gracze, nie będę miał zbytnich problemów z balansem, bo ktoś może mieć znacznie przepakowanego bohatera/ród ?
No i jak ze ściezką dźwiękową ? Zawsze zwracałem na nią dużą uwagę, utwory bitewne z trójki moim zdaniem nadal są niepokonane :)

Bede wdzieczny za uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować