Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2013 o 18:24, Matiev napisał:

Krótkie pytanie: warto kupić kod lub oryginalną grę aby mieć dostęp do dodatkowych opcji,
czy jednak tryb offline jest wystarczający?


Dobrze rozumiem, ze pytasz czy do grania wystarczy piracka kopia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 18:24, Matiev napisał:

Krótkie pytanie: warto kupić kod lub oryginalną grę aby mieć dostęp do dodatkowych opcji,
czy jednak tryb offline jest wystarczający?

Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 18:29, Ring5 napisał:

Dobrze rozumiem, ze pytasz czy do grania wystarczy piracka kopia?


nie wiem, czy spotka mnie za to kara, ale tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 18:30, Matiev napisał:

nie wiem, czy spotka mnie za to kara, ale tak.


Coz, na forum piratow nie lubimy, zwykle leca za to bany. Jesli nie chcesz byc pospolitym zlodziejem, kup oryginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 18:54, Ring5 napisał:

Coz, na forum piratow nie lubimy, zwykle leca za to bany. Jesli nie chcesz byc pospolitym
zlodziejem, kup oryginal.


tak też sądziłem, wiem, że to było odważne pytanie, lecz deklaruje się, że zakupię H6 wraz ze wszystkimi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 18:32, Matiev napisał:

nie wiem, czy spotka mnie za to kara, ale tak.


To już wiesz - BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem techniczny z grą. Podczas uruchamiania się gry komputer (laptop) wiesza się. Wiesza się do tego stopnia iż ponownie mogę go uruchomić dopiero po wyjęciu baterii. Gra instaluje się prawidłowo, uaktualnia patche a problem jest dopiero podczas uruchamiania. Podczas uruchamiania pokazuje się kwadratowe logo Heroes VI i koniec! Z serwisem Ubisoft kontakt mocno utrudniony. Zaznaczam, że gra była już kiedyś instalowana i działała ale ponieważ jakoś nie wciągnęła mnie to ją odinstalowałem. Gdy nabrałem na nią ochoty, już się zagrać nie dało.
Jeśli chodzi o komputer, to mam laptop Acer Aspire 5733. Windows 7, karta graficzna Intel HD Graphics, procesor Intel Core i3, 4GB RAM. Może mi ktoś pomóc dojść do sedna sprawy na czym polega problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na support Ubi nie masz co liczyć, raz że karty Intela nigdy nie dawały gwarancji działania gry, a dwa że Ubi porzuciło tę grę z dwa miesiące po wydaniu Cieni Mroku.

Jedyne dwie rzeczy jakie mogę Ci poradzić to nie aktualizowanie gry oraz sprawdzenie w ustawieniach zasilania laptopa czy jest nastawiony na wysoką wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 11:41, luzac napisał:

Na support Ubi nie masz co liczyć, raz że karty Intela nigdy nie dawały gwarancji działania
gry, a dwa że Ubi porzuciło tę grę z dwa miesiące po wydaniu Cieni Mroku.

Jedyne dwie rzeczy jakie mogę Ci poradzić to nie aktualizowanie gry oraz sprawdzenie
w ustawieniach zasilania laptopa czy jest nastawiony na wysoką wydajność.


W zasilaniu mam wysoką wydajność. Jeśli chodzi o aktualizacje, to gra sama się aktualizuje. Jeśli chodzi o mego lapka, to wszystkie inne gry chodzą. Może coś w rejestrze albo jeszcze w czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem niemalże wszystko co było do zrobienia i gra się nadal nie uruchamia. Czyli już sobie pograłem. :( Dzwoniłem do serwisu UBISOFT i powiedzieli mi, że te gry to jak loteria - raz się uruchomią a raz nie. Takie ich gadanie. No szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam Twój ból. O ile gra się uruchamia to od miesięcy nie jestem w stanie przeskoczyć problemu ze zmniejszającą się jasnością gry w dodatku, przez co gra stała się niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 13:40, luzac napisał:

Znam Twój ból. O ile gra się uruchamia to od miesięcy nie jestem w stanie przeskoczyć
problemu ze zmniejszającą się jasnością gry w dodatku, przez co gra stała się niegrywalna.


Dokładnie. Zakup gry zmusza automatycznie do inwestowania coraz większych pieniędzy w sprzęt, który tak naprawdę nie zawsze jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos przekombinowali z "wykrywaczem sprzetu". W bete 6 gralem na geforce 7600 i wiadomo grafa minium i tak byly bledy w grafice, ale gre odpalilo.
Moze zainstaluj drivery nowsze lub starsze(slyszalem o jakims bugu, przez ktory majac Nvidie trzeba miec stare stery.) albo directxa. Czasami karty/stery dolaczaja program, ktory siedzi w trayu, moze masz taki i zmiana ustawien w nim pomoze.
Albo znajdz plik z ustawieniami gry i recznie zmniejsz wszystko na minium. Zwykle 0-znaczy wylaczone, nie wiem jak w H6.
jak gre masz juz pobrana to sprawdz jak sie zachowuje gdy uplay jest w stanie offline. Gra moze sie laczyc z serwerami ubi i moze przez to pada "dodatkowo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam z góry, jeśli były podobne pytania, ale do tej pory nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Przy wszystkich błędach, problemach itd. z h6 do tej pory z podobnym się nie spotkałem. Gram, a raczej grałem od ok. pół roku, w Complete Edition z patchem 2.1.1, wymagania sprzętowe itp. wszystko spełnione bez problemu więc nie w tym leży problem. Zresztą jak wspomniałem grałem bardzo długo i wszystko było ok. Kilka dni temu, nie zsynchronizowałem sejwów po skończeniu gry (robiłem tak wcześniej kilka razy) i wyłączyłem. Od tej pory nie mogę uruchomić gry, na początku wszystko normalnie, włącza się pasek synchronizacji, który zaraz dochodzi do końca, po czym znika, gra niby się uruchamia i pojawia się komunikat, że h6 przestało działać i można wysłać raport błędu...Zrobiłem reinstall i nic, oczywiście skontaktowałem się z pomocą Ubi, ale nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Jestem pewny, że problem leży po "ich" stronie, skoro gra działała setki razy do tej pory na moim kompie bez żadnych błędów...Jeśli ktoś miał podobny problem, proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne pytanko do kolegów.

Kupiłem kompletne wydanie gry w promocji na green gaming.

Po rejestracji na ubplay wyświetla mi się ikona dodatku cienie mroku. Jeszcze nie zacząłem ściągać, ale rozumiem że kompletne wydanie właśnie taką ikonę ma w systemie ? nie muszę się martwić że sprzedano mi dodatek zamiast kompletnego wydania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować