Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz jak Power Gig rozprawia się z Guitar Hero. Z pomocą... wulkanu!

19 postów w tym temacie

Michał Ostasz

"Koniec grania na plastikowych gitarach" - takie jest hasło promujące nową grę muzyczną Power Gig: Rise of the SixString. Co w takim bądź razie należy zrobić z owymi sztucznymi instrumentami? Musicie zobaczyć to na własne oczy!

Przeczytaj cały tekst "Zobacz jak Power Gig rozprawia się z Guitar Hero. Z pomocą... wulkanu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 13:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Ileż zmarnowanych surowców i pieniędzy na takie durnoty.


Wyłącz komputer w takim razie, nie marnuj prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:39, sevrond napisał:

Wyłącz komputer w takim razie, nie marnuj prądu.

Jeśli nie zauważasz subtelnej różnicy między używaniem komputera w konkretnym celu, a wywalaniem mnóstwa kontrolerów do wulkanu, angażując do tego pilota oraz samolot. To nie odpowiadaj więcej nikomu nim nie zastanowisz się dwa razy.

@kodi24

Taak, to by było dobre, również o tym pomyślałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, skąd wzięli ostatnie ujęcie. Kiedy kamera jest przyczepiona do gitary i wpadają do wulkanu, nagranie powinno ulec zniszczeniu, nawet jeśli mieliby jakąś niezniszczalną kamerę, to nie wygrzebaliby jej z tego wulkanu... Kamera przesyłała obraz jakoś bezprzewodowo do samolotu? Ciekawe... Ogólnie filmik mi się nie podoba, nawet jeśliby podchodzić do niego na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goście mają pomysł na dotarcie do określonej potencjalnej grupy nabywców ich towaru, wiedzą, że standardowa reklama nie zdobędzie takiego odzewu ( niemal 130 tys. odwiedzin filmiku na YT w ciągu 3 dni ), to dlaczego go nie zrealizować ? Dostali darmową reklamę na wielu portalach o targecie zbliżonym do odwiedzanych przez docelowych konsumentów, która normalnie kosztowała by zapewne dużo więcej niż nakręcenie tego spotu.
Mówisz, że kasa wyłożona na gitarki była bardzo duża, ja myślę że te gitarki to albo atrapy wyprodukowane za bezcen przez jakaś chińską fabrykę albo egzemplarze które są uszkodzone i nie działają. Głupotą ze strony twórców spotu byłoby napychanie dolarami kieszeni właścicieli marki GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 16:17, Ichibanboshi-kun napisał:

> Wyłącz komputer w takim razie, nie marnuj prądu.
Jeśli nie zauważasz subtelnej różnicy między używaniem komputera w konkretnym celu, a
wywalaniem mnóstwa kontrolerów do wulkanu, angażując do tego pilota oraz samolot. To
nie odpowiadaj więcej nikomu nim nie zastanowisz się dwa razy.


Możnaby polemizować. Nie użyli tego w konkretnym celu? Zrobili coś bez żadnego planu i zamiaru? Myślę, że ich "cel" jest nie mniej konkretny od twojego używania komputera, cokolwiek byś na nim nie robił. A krytykowanie kogoś obcego za wydawanie swoich własnych pieniędzy w sposób jaki mu się podoba nie wygląda na "zastanowione dwa razy", że tak ujmę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować