Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Przeczytałem i rzeczywiście mi naświetlił ten artykuł pewne sprawy - nigdy nie interesowałem się Stanami Zjednoczonymi na początku XX wieku. Ciekawe czy wybory dokonane w tej minigierce przeglądarkowej bedą miały przełożenie na normalną grę - wspierałem głównie Vox Populi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 00:25, pawbuk napisał:

Przeczytałem i rzeczywiście mi naświetlił ten artykuł pewne sprawy - nigdy nie
interesowałem się Stanami Zjednoczonymi na początku XX wieku. Ciekawe czy wybory dokonane
w tej minigierce przeglądarkowej bedą miały przełożenie na normalną grę - wspierałem głównie
Vox Populi :)

Coś ponoć będzie tam można odblokować - tak słyszałem. :) A co do artykułu, to polecam jeszcze przeczytać:

Krzysztof Michałek "Na drodze ku potędze. Historia Stanów Zjednoczonych Ameryki 1861-1945"

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 11:05, knopfler napisał:

Jesteście pewni że wysyłka dzisiaj? Komuś już wysłali może?

Akne wspominała, że dzisiaj o ile się nie mylę. Mam nadzieję, że muve też wyśle. Na chwilę obecną nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już o 8 rano dostałem maila od muve z numerem mojej paczki. Moge na stornie paczkomatów zobaczyć status, moja jest "przygotowana", a na górze na obrazku jest napisane że w drodze, więc może już ją wysłali.
Mam do was takie pytanie, Ci którzy zamówili przed 3 marca Bioshocka też macie w potwierdzeniu tylko "Bioshock: Infinite (PC) + DLC + Season Pass", bez steelbook ? Jak zamawiałem na początku miesiąca był dołączony steelbook, w maila z potwierdzeniem też został wymieniany, a teraz w mailach go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 11:24, Damianuss1 napisał:

Akne wspominała, że dzisiaj o ile się nie mylę. Mam nadzieję, że muve też wyśle. Na chwilę
obecną nic nie wiadomo.

Akurat na muve zamawiałem, ale to bez znaczenia. Dostałem właśnie maila że wysłali.
@up: Mam to samo. Zamówienie złożone 18.02, tylko na Xboxa jeśli to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, widzę, że na Muve kolekcjonerki dalej mają status preorder co powoli zaczyna mnie martwić...

Ale nic to. Byle bym dostał swoją Songbird Edition do środy i będzie ok :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 12:23, Renzov napisał:

Hm, widzę, że na Muve kolekcjonerki dalej mają status preorder co powoli zaczyna mnie
martwić...

Ale nic to. Byle bym dostał swoją Songbird Edition do środy i będzie ok :>.


U mnie tak samo - mam nadzieję, że do środy dojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 13:33, ViPKiNG napisał:

Dostałem potwierdzenie że mój Songbird jest gotowy do odlotu, czeka na kuriera. Jutro
w domu będzie kolekcjonerka :)

Mhm, to samo u mnie. Nie trza się było przejmować.

FarCry 3 skończony, można się będzie wziąć za nowego Bioshocka. Aż nie chce mi się wierzyć, że czas tak szybko zleciał... .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer - 10/10
Destructoid – 10/10
Game Informer – 10/10
Polygon – 10/10
Gamer.no (Norwegian) – 10/10
IGN – 9.4/10
Joystiq – 5/5
OXM – 9/10
CVG – 9.1/10
Digital Spy – 5/5
PC Gamer – 91/100
Godisageek – 9/10
NAG Online – 94/100
Lazygamer.net – 96/100
Gameslife – 5/5
El33tonline – 5/5
GameTrailers – 9.4/10
HardGame2 – 10/10

Mamy hita? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 13:33, ViPKiNG napisał:

Dostałem potwierdzenie że mój Songbird jest gotowy do odlotu, czeka na kuriera. Jutro
w domu będzie kolekcjonerka :)


Ja też dostałem takie info - oby tylko kurier nie nawalił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:10, Kraju napisał:

Powiem więcej. Mamy grę roku.

Z takimi wyrokami bym się wstrzymał, bo do końca roku jeszcze mnóstwo czasu, ale nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z fantastyczną produkcją i jak tu wysiedzieć do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:19, mati285 napisał:

> Powiem więcej. Mamy grę roku.
Z takimi wyrokami bym się wstrzymał, bo do końca roku jeszcze mnóstwo czasu, ale nie
ma wątpliwości, że mamy do czynienia z fantastyczną produkcją i jak tu wysiedzieć do
jutra...


Oczywiście, ale świat pokochał BioShoka, a Infinite wygrywa samym światem i postacią Elizabeth. Żadna gra w tym roku nie ma aż takich szans jak BS:I.

Janek_Izdebski
Zamiast polania z chęcią chciałbym spolszczenie. Kurczę, kupiłbym tę grę, gdyby nie to, że jest po ang i nic z fabuły nie zrozumiem. Czekam na oficjalne lub mniej spolszczenie. Oby szybko wyszło.

KrzysztofT
Nawet w rankingach od EA Crysis 3 by nie wygrał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:33, Kraju napisał:

Zamiast polania z chęcią chciałbym spolszczenie. Kurczę, kupiłbym tę grę, gdyby
nie to, że jest po ang i nic z fabuły nie zrozumiem. Czekam na oficjalne lub mniej spolszczenie.
Oby szybko wyszło.

Kupuj, kupuj... "Smaczki" w fabule będzie można Tobie bliżej przedstawić na priv. :) Zresztą już swego czasu pisałem o tych nawiązanich, motywach itp. i podawałem rekomendowaną literaturę, także kilka postów powyżej (nr 82). :)

P.S. Ludzie z Cenegi ostatnio mówili na PolyTV, że "Season Pass" będzie w pudełkach tylko z pierwszej, premierowej partii gry na wszystkie platformy. Jak ta zostanie wyprzedana, to w następnych nie będzie już "SP".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 11:35, Archi155 napisał:

Ja już o 8 rano dostałem maila od muve z numerem mojej paczki. Moge na stornie paczkomatów
zobaczyć status, moja jest "przygotowana", a na górze na obrazku jest napisane że w drodze,
więc może już ją wysłali.
Mam do was takie pytanie, Ci którzy zamówili przed 3 marca Bioshocka też macie w potwierdzeniu
tylko "Bioshock: Infinite (PC) + DLC + Season Pass", bez steelbook ? Jak zamawiałem na
początku miesiąca był dołączony steelbook, w maila z potwierdzeniem też został wymieniany,
a teraz w mailach go nie ma.

Ja też mam Bioshock: Infinite (PC) + DLC + Season Pass: 1 szt.
Kumpel atomiast zamówił w piątek i ma takie coś: Bioshock: Infinite (PC) + Season Pass: 1 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować