Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

W telefonicznym supporcie Cenegi powiedzieli mi przed chiwlą, że na 99% grę aktywować można tylko z terenu Polski, natomiast potem można już grać na całym świecie. Proszą, by zadzwonić jutro - bedą mieć potwierdzenie na 100%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, zamówienie złożyłem w październiku, a steelbooka brak. Świetnie.

W ogóle edycja specjalna zapakowana koszmarnie. Za duży karton przez co pudełko właściwe latało w środku, zgnitło, poobijało się. Zero wypełnienia. Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 15:17, Janek_Izdebski napisał:

W telefonicznym supporcie Cenegi powiedzieli mi przed chiwlą, że na 99% grę aktywować
można tylko z terenu Polski, natomiast potem można już grać na całym świecie. Proszą,
by zadzwonić jutro - bedą mieć potwierdzenie na 100%. :)


Pudełko twierdzi tak:

20130326154211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... :/

Czyli jest blokada regionalna - to teraz nawet gry 2K ją mają :/ ? Ręce opadają... - XXI wiek... Całe szczęscie, że gra chociaż nie ma multi, więc AŻ TAK duży problem to nie jest...

@HanSolo,

W takim układzie sam musisz podjąc decyzję, czy kalkuluje Ci się taka wersja. U pepików i bratanków pograsz, ale w dojczlandii już bez kombinowania się nie obejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekaw jestem, kto był taki inteligentny i uznał, że blokada ZAKUPIONEJ wcześniej gry jest zakazana poza terenem kraju, w którym się ją kupiło. Żyjemy w XXI wieku ffs i ludzie podróżują nieco dalej niż poza swoje miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kod do rejestracji gry na Steam i kod na SP to jeden i ten sam kod?
instrukcja do SP każe mi szukać kodu aktywującego gry na Steam z tyłu instrukcji do gry ale go tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest zarąbiście,ale mam parę uwag co do opakowania:

1.Nienawidzę,gdy pudełko jest biało. Dla mnie to po prostu wygląda ohydnie i jak mam możliwość,to zamieniam na czarne pudełko,lecz w tym wypadku niestety tego zrobić nie mogę.

2. Może ten problem na górze nie byłby taki ważny,gdyby steelbook miał głębsze miejsce na wsadzanie płyt (coś w tym stylu). Chodzi o to,że tylko jedna płyta tam wejdzie,a nie wszystkie 3,przez co ten steelbook jest (moim zdaniem) bezużyteczny.

3. Na kartce od Season Passa jest błąd,gdyż jest tam napisane,że wpierw trzeba wklepać kod z instrukcji,gdzie tego kodu po prostu nie ma i trzeba od razu wpisać kod z tej karteczki od SP.

4. Szkoda,że po świetnej 40 stronicowej,kolorowej instrukcji dostajemy malutką książeczkę w kilku językach :/

Ogólnie dobrze,ale mogło być lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem do supportu Cenegi stosownego maila. Czekam na oficjalną informację od nich. Przez telefon nie potrafili odpowiedzieć na pytanie o możliwość gry z zagranicy. Poprosili o telefon jutro, ponoć mają już mieć potwierdzoną na 100% odpowiedź.

P.S. Kurier (a raczej pani kurierka) nadjechał. Przesyłka już jest. Steel Book śliczny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:12, Janek_Izdebski napisał:

Ktoś obeznany może mi to wyjaśnić?

http://cdr.thebronasium.com/sub/search/Search.name:Bioshock%20Infinite

http://steamdb.info/sub/25817/

To w końcu jest ta blokada, czy jej nie ma?


Wg mnie z pierwszego linka wynika, ze naszego wydania nie wprowdzili do bazy a z drugiego, ze blokada jest jedynie na aktywacje a nie na uruchamianie bio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie na szczęście kurier już dotarł :D Idealny moment, bo właśnie zacząlem Święta (a właściwie mam już wolne) :D Bardzo ładnie się steelbook prezentuje, ale mógłby mieć więcej miejsca na płyty, bo te 3 się z trudem mieszczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:19, Garett napisał:

Wg mnie z pierwszego linka wynika, ze naszego wydania nie wprowdzili do bazy
a z drugiego, ze blokada jest jedynie na aktywacje a nie na uruchamianie bio.

Też tak myślę, ale chciałem się upewnić na forum u kogoś kompetentniejszego w tej kwestii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod do rejestracji gry na steam a kod na SP TO NIE JEST JEDNO! Właśnie dostałem email od muve :

"Witam,
kody season pass będziemy rozsyłać w tym tygodniu mailowo. Kod który an otrzymał to kod na grę przeglądarkową Industry Revolution.


Z poważaniem,

Michał Godlewski

Dział Obsługi Klienta".

Tak więc aby otrzymać bonusy za posiadanie SP z "Day One" będę musiał zagrać jeszcze raz (bonusy odbiera się w restauracji na początku gry).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod wysłany mailowo, który jest również dostępny w "Moich zamówieniach", to był wlaśnie kod na tę przeglądarkową grę "Industrial Revolution." Wczoraj nawet chwilę w to pograłem i odblokowałem coś do użycia we właściwym "Bioshocku." Co to za nowy szum informacyjny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:36, KrzysztofT napisał:

Kod do rejestracji gry na steam a kod na SP TO NIE JEST JEDNO!


No właśnie nie, to jest jeden kod.
Pograłem 1,5h na jednym posiedzeniu, nie spotkałem jeszcze nawet Elżbiety ale jest zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować