Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2013 o 19:11, lis_23 napisał:

Dzięki
hmmm ... instalacja z dysku, przybliżony czas - półtorej godziny ...


To mi się szybciej ściągnęła gra z neta :D Stwierdziłem, że nie chce mi się przekładać płytek :D

Swoją drogą, gra naprawdę dobrze się zapowiada :) Pierwsze wejście do Columbii jest małym szokiem i u mnie wywołało opad szczeny :D Ostatnio takie coś mi się zdarzyło przy zapowiedzi Watch Dogs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:09, pawbuk napisał:

Pierwsze wejście do Columbii jest małym
szokiem i u mnie wywołało opad szczeny :D

Dokładnie. Na mnie Columbia wywarła dużo większe wrażenie niż Rapture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:09, pawbuk napisał:

> Dzięki
> hmmm ... instalacja z dysku, przybliżony czas - półtorej godziny ...

To mi się szybciej ściągnęła gra z neta :D Stwierdziłem, że nie chce mi się przekładać
płytek :D

Swoją drogą, gra naprawdę dobrze się zapowiada :) Pierwsze wejście do Columbii jest małym
szokiem i u mnie wywołało opad szczeny :D Ostatnio takie coś mi się zdarzyło przy zapowiedzi
Watch Dogs :D


Tylko na początku było tak długo, gdy instalacja ruszyła z miejsca to czas nań potrzebny zaczął spadać i zamknęła się ona w ok. 30 minutach
ja pogram dopiero później, zaraz mecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:10, mati285 napisał:

Dokładnie. Na mnie Columbia wywarła dużo większe wrażenie niż Rapture.


Bo Rapture było ciemne, mokre i wyjątkowo klaustrofobiczne :D Choć oczywiście projekty poziomów były fantastyczne ;)
Columbia jest za to rozległa, jasna i wyjątkowo monumentalna :D Jesli ktoś jeszcze zastanawia się nad kupnem gry, to na pewno polecam - choćby po to, żeby zobaczyć samo miasto w chmurach (aczkolwiek nie przypomina zbytnio konstrukcji zawieszonej w atmosferze Bespinu, którą Lando Calrissian wygrał w sabaka :D ).
Od razu też uprzedzam (albo zachęcam, jak kto woli), że jest to po prostu Bioshock i to widać od pierwszych chwil gry :) Osoby, które grały w poprzednie części poczują się jak w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2013 o 20:23, pawbuk napisał:

Od razu też uprzedzam (albo zachęcam, jak kto woli), że jest to po prostu Bioshock i
to widać od pierwszych chwil gry :) Osoby, które grały w poprzednie części poczują się
jak w domu :)


Czyli, min. ja ;)
choć dwójki nie ukończyłem gdyż padł mi dysk twardy - czy ukazało się jakieś oficjalne lub fanowskie tłumaczenie do dwójki?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:18, lis_23 napisał:

ja pogram dopiero później, zaraz mecz ;)

Tylko mi o tym nie wspominajcie. :D

A wracając do gry, jak widzę i słyszę pierwsze wrażenia są iście entuzjastyczne. :) Jak tylko uporam się z robotą i aktualizacją drugiego kompa, natychmiast ruszę do gry. A i tak backlog powiększa się niemiłosiernie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2013 o 20:30, lis_23 napisał:

choć dwójki nie ukończyłem gdyż padł mi dysk twardy - czy ukazało się jakieś oficjalne
lub fanowskie tłumaczenie do dwójki?.


Ukazało się, ukazało. Oficjalne. Czy to w wydaniu Premium Games, czy Pomarańczowa Kolekcja Klasyki, dołączona jest płytka ze spolszczeniem od Cenegi.

A a''propos gry - również jestem po 3-4h grania, i moja opinia: jestem wniebowzięty. Kto jeszcze się niezdecydował, niech kupuje. Na pewno nie pożałuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 20:46, Jazz5 napisał:


> choć dwójki nie ukończyłem gdyż padł mi dysk twardy - czy ukazało się jakieś oficjalne

> lub fanowskie tłumaczenie do dwójki?.

Ukazało się, ukazało. Oficjalne. Czy to w wydaniu Premium Games, czy Pomarańczowa Kolekcja
Klasyki, dołączona jest płytka ze spolszczeniem od Cenegi.

Dnia 26.03.2013 o 20:46, Jazz5 napisał:

A ściągnąć się da?

ja, posiadam EK dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:10, Jazz5 napisał:

Co prawda napisałem już do naszego sklepu gram.pl, ale: Czy wszyscy zamawiający tutaj
BioShocka Infi, dostali kod do pierwszej części na Steam? Bo ja albo jestem ślepy, albo
go zwyczajnie nie ma. A miał być.

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że dodatkowe gry były dodawane wyłącznie do elektronicznych edycji B:I. Osoby, które zakupiły wersję pudełkową dostają za to SP w standardzie, co moim zdaniem jest lepsze, ponieważ gry dodawane w większości serwisów nie raz były przecenione i można komplet dostać za mniej niż sugerowane 80-90 zł za SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Sęk w tym, iż tutaj, w gram.pl, była specjalna żólta ramka informująca o gratisach dla pre-orderów. Wyglądało to jakoś tak: 1) Kod do Industrial Revolution, pojawiający się od razu po złożeniu zamówienia 2) Kod do BioShock 1, pojawiający się w szczegółach zamówienia po jego opłaceniu 3) Steelbook.

Kod do Industrial - jest, Steelbook - jest, ale tego kodziku do BioShocka nie ma. :c Więc nie, to raczej nie chodzi o to że tutaj klucze były to elektronicznych edycji, tylko... w sumie to nie wiem, chyba po prostu jakiś błąd. Spytałem się, bo myślałem że ktoś miał podobnie, ale jedyne co mi pozostaje, to czekać na odpowiedź supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaciłeś z góry czy przy odbiorze?

Bo jak przy odbiorze, to musisz poczekać, aż płatność zostanie zaksięgowana. W innym wypadku pozostaje akne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem do nich, czekam i zobaczymy co odpowiedzą bo status zamówienia to zrealizowane(odebrane), a kodu do Bioshocka jak nie było tak nie ma. A gra jest mega.

20130326224137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdzałem w szczegółach zamówienia - jedyne co tam jest, to kod do IR. A zamówienie, owszem, płatne przy odbiorze, tyle że jest już oznaczone jako zrealizowane/odebrane/sfinalizowane. Nie znam się na sprawach z płatnościami dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę już pograłem i widzę problem: gra wygląda ładnie ale za to potrafi się nieźle przycinać, ponoć przeważnie na sprzęcie Nvidii ...
" Crysis 3 " nie przycina a tutaj mam po raz pierwszy ścinki na tym kompie - ponoć już ktoś zauważył ów feler - fragment recenzji Gram.pl:

" Tutaj jeszcze jedna kwestia techniczna, która być może dotyczy tylko mojego sprzętu. Wspomnieć jednak o niej muszę, bo dość mocno uprzykrzała mi rozgrywkę. Nie wiem, czy to wina posiadania kompa opartego na technologiach "nie-AMD", której to firmy logo wita nas przy starcie, ale po około kilku, może kilkunastu minutach działania, regularnie doświadczałem w grze wyjątkowo uciążliwego stutteringu. Problemu o tyle irytującego, że poza tymi chwilowymi spadkami wydajności gra na ustawieniach wysokich wyświetlała średnio około 60 klatek na sekundę, przy maksymalnych zabierając natomiast z tej puli 15-20 fps. "

oj, czyżby AMD stosowało dawne zagrywki Nvidii?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 00:32, Kraju napisał:

Najnowsze sterowniki (dzisiaj wyszły) podobno nieźle poprawiają wydajność.

Dzięki, właśnie pobrałem - ciekawe, czy w " Tomb Raiderze " też będzie poprawa?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować