Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2013 o 01:03, Lord_Wojny napisał:

Płakać chociażby za tak rozległymi, otwartymi przestrzeniami ;) Ewolucja Elizabeth według
mnie poszła w dobrą stronę.


Rzeczywiście - większe otwarte przestrzenie byłyby fajnym pomysłem :D W sumie to chciałbym zobaczyć takiego sandboxa w Columbii :D Rożne części miasta byłyby połączone takimi szynami i moglibyśmy się dowolnie przemieszczać po calym mieście. Może zrezygnowano z większej wolności, żeby jednak rozgrywka była szybsza? ;)
A co do Elisabeth się całkowicie zgadzam - teraz jest dużo fajniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Gram w tą gre i od czasu do czasu gra wysypuje mi się do pulpitu z komunikatem (wysyłaj ,nie wysyłaj).Jak poradzić sobie z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh, przesyłka z grą prawdopodobnie dojdzie dzisiaj, ale tymczasem zerknąłem na jej egzemplarz w Saturnie i z tyłu wyraźnie widnieje informacja o "aktywacji i grze tylko na terytorium Polski". Srsly? Nie będę już odgrywał szopki z wielce oburzonym konsumentem, bo to gra za 90 zł, a nie sprzęt AGD za parę tysięcy, ale zupełnie nie rozumiem, dlaczego na muve.pl nie ma wyszczególnionego ostrzeżenia. Dla mnie to jest wybrakowany produkt. W pełni rozumiem, że ze względu na specyfikę oferty z Season Passem jakąś blokadę nałożyć trzeba i stąd potrzeba aktywacji u nas jest okay, ale ograniczenie z graniem? Na pocieszenie, zerknąłem przed chwilą na pudełko Skyrima i też rzekomo nie można było grać poza Polską (i resztą krajów RHCP), a przecież w wakacje (nieco ponad) pół roku po premierze z powodzeniem instalowałem i grałem w USA, stąd może to jest na wyrost/zmienią coś. No nic, chyba odezwę się do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszli z założenia, że jeżeli kupujesz grę w polskim sklepie, to mieszkasz w Polsce. Taka informacja powinna widnieć w szczegółach produktu w każdym sklepie, ale to wina Cenegi nie sklepów, że taka informacja nie została podana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 13:50, Kraju napisał:

Czy u Was też zawartość do odblokowania w menu jest na szaro?


Tak. Podejrzewam że zmieni się to jak wyjdzie pierwszy DLC fabularny. Swoją drogą ciekawe czy to będą takie oddzielne moduły czy dodatkowe misje w trakcie singla. Oby moduły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 13:05, Kraju napisał:

Wyszli z założenia, że jeżeli kupujesz grę w polskim sklepie, to mieszkasz w Polsce.
Taka informacja powinna widnieć w szczegółach produktu w każdym sklepie, ale to wina
Cenegi nie sklepów, że taka informacja nie została podana.

Suchy argument rodem z allegro, bez urazy. W dobie kupowania wszystkiego wszędzie myślenie, że klient na pewno będzie pochodził z takiego a takiego rejonu nie jest myśleniem, a kiepską próbą usprawiedliwienia się, kiedy ktoś ma pretensje o niepodanie informacji o blokadzie regionalnej. No sorry, ale jak nie mówią, że nie działa wszędzie, to czemu mam wyjść z założenia, że tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2013 o 14:21, Jave napisał:

Suchy argument rodem z allegro, bez urazy. W dobie kupowania wszystkiego wszędzie myślenie,
że klient na pewno będzie pochodził z takiego a takiego rejonu nie jest myśleniem, a
kiepską próbą usprawiedliwienia się, kiedy ktoś ma pretensje o niepodanie informacji
o blokadzie regionalnej. No sorry, ale jak nie mówią, że nie działa wszędzie, to czemu
mam wyjść z założenia, że tak jest?


Popatrz sobie chociażby na filmy na BD / DVD - one też mają zabezpieczenia regionalne i filmu zakupionego w USA nie odtworzysz na sprzęcie zakupionym w Europie - chyba, że obejdziesz blokadę lub kupisz film z regionem free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nie zgodzić. Informacja być powinna. Mnie to tam obojętnie, ale rozumiem osoby, którym się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 07:43, Aress_The_Great napisał:

Proszę POWIEDZ że masz co stakiego na sprzedaż ?!

Mam, mam, ale miałem go komuś przyobiecanego, więc muszę z tamtą osobą załatwić sprawę. Chyba, że zorganizuję licytację. :) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila od muve z jakimś kodem dlc który mogę aktywować na stonie
www.finkmanufacturing.com
Aktywowałem go wchodząc w My Account, następnie w Redeem Additional Codes i wybierając obraz z PC, wpisałem go, potem przeprowadziło mnie na strone z kodami do steama. Jeden to do dlc Industrial Revolution Rewards Pack, który już mam aktywowany na tym koncie na stronie i na steamie i steam wyświetla mi że chcę aktywować duplikat, a drugi to Comstock''s China Broom Shotgun, ale tutaj kiedy chce ten aktywować na steamie to wyświetla mi że już został aktywowany na innym koncie :(
Mieliście podobną sytuacje z tymi kodami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, mam problem z Season Passem na edycję PS3.

Dostałem kod, wklepałem w PSN, wszystko elegancko, załapało, prawdopodobnie ściągnęło.. i zaczął się problem.

W menu gry, po wejściu w zakładkę Season Pass Store wciąż widzę komunikat"No offers found. Failed to enumerate Season Pass offers. No offers currentlu exist. Please check back later!" , zakładka Downloadable content jest nieaktywna, żadnych bonusów startowych w grzie nie uświadczyłem. Co ważne, nie mam Season Passa na liście obiektów do ściągnięcia, gdzie znajdują się wszelkie bonisiki. Nie mam też możliwości jego ponownego kupienia , jest możliwość pobrania z poziomu karty season Passa w PSN, ale po naciśnięciu "pobierz".... nie dzieje się nic.

Pomóżcie, powiedzcie jak Wy mieliście, bo nie wiem czy z pomocą mam kierować się do Cenegi, czy do panów z PSStore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zarejestrować grę w Kompani Graczy?
kod rejestracyjny / Season Pass / jest zbyt krótki i obojętnie jak go wpiszę, jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:21, lis_23 napisał:

Jak zarejestrować grę w Kompani Graczy?
kod rejestracyjny / Season Pass / jest zbyt krótki i obojętnie jak go wpiszę, jest źle.

Pierwszy człon wpisujesz w pierwsze puste miejsce do wpisu. Następne same będa przechodzic przez kolejne pola do wpisu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:28, Janek_Izdebski napisał:

> Jak zarejestrować grę w Kompani Graczy?
> kod rejestracyjny / Season Pass / jest zbyt krótki i obojętnie jak go wpiszę, jest
źle.
Pierwszy człon wpisujesz w pierwsze puste miejsce do wpisu. Następne same będa przechodzic
przez kolejne pola do wpisu. :)

Próbowałem, nic z tego
kod jest zwyczajnie zbyt krótki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:33, lis_23 napisał:

Próbowałem, nic z tego
kod jest zwyczajnie zbyt krótki ...

Zadzwoń do Muve i poroś Pana Karola Rożnieckiego na przykład. Takie rzeczy Muve/KG załatwia raczej od ręki. Dziś chyba nie da rady, ale spróbuj. Po świętach na pewno Ci pomogą z tym kodem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:37, Janek_Izdebski napisał:

> Próbowałem, nic z tego
> kod jest zwyczajnie zbyt krótki ...
Zadzwoń do Muve i poroś Pana Karola Rożnieckiego na przykład. Takie rzeczy Muve/KG załatwia
raczej od ręki. Dziś chyba nie da rady, ale spróbuj. Po świętach na pewno Ci pomogą z
tym kodem. :)

Kod składa się z 15 znaków w trzech kolumnach, a na Nuve jest aż pięć kolumn do wpisania kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:40, lis_23 napisał:

Kod składa się z 15 znaków w trzech kolumnach, a na Nuve jest aż pięć kolumn
do wpisania kodu.

Zeskanuj go, wyślij Panu Karolowi do Muve (i do KG na kompania_graczy@cenega.com) i zadzwoń po świętach do Muve. Powinni Ci dać od ręki drugi kod. :) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować