Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2013 o 00:00, Bithda napisał:

Może jutro ochłonę, dziś na pewno nie :D


Nie no, mnie też zakończenie trzasnęło i się gapiłem w czarny ekran potem. ^^ Co nie zmienia faktu, że końcówka we fragmentach mało fabularnych (idź przed siebie i lpm we wszystko co się rusza, a rusza się sporo) zaczynała mnie wkurzać, jak dla mnie jest parę takich miejsc, które możnaby na spokojnie wyciąć z gry i nikt by na tym nie stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 23:52, Bithda napisał:

Serio ktoś się nudził śmigając po Columbii? Albo Rapture z części pierwszej? W takim
razie ma strasznie szlacheckie kubki smakowe (albo przeciwnie).
Czy tylko mi się wydaje, że Infinite ma najlepiej poprowadzoną fabułe w historii gier
? Mówi się, że Metro LL wymiata jeszcze bardziej.. Ale wątpię. Można stworzyć coś lepszego,
lepszą mieszankę totalnej sieki i wspaniałej fabuły? Po B1 myślałem, że nie. To co się
stało w BI zostanie mi w głowie bardzo długo, i będzie wzorem dla innych. Szkoda, że
niedoścignionym..


Co z tego, że fabuła jest świetna, skoro przez 70 % czasu gry musisz walczyć, bo to przecież fps, a system walki jest BEZNADZIEJNY. W BI świetna jest fabuła i artystyczna grafika, więc mogli napisać książkę z obrazkami zwaną komiksem. Jako gra to średniak. Mnie zwiedzanie Columbii strasznie męczyło i nudziło. Dla samej fabuły to czytam książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh odniosłem zupełne inne wrażenie, ale żeby tak pisać, to gra naprawdę musi się nie podobać.. Mi strzelanie podobało się bardzo, Tylko wraz z końcem coraz bardziej chciałem poznać prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie dostępnej w Polsce edycji na PC:
-czy ma dopisek (PL) na liście gier Steama w Account Details? (albo jakikolwiek inny, jeśli tak - jaki?)
-czy obsługuje wszystkie wymienione na karcie Steama języki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 15:38, Kadaj napisał:

Tak odnośnie dostępnej w Polsce edycji na PC:
-czy ma dopisek (PL) na liście gier Steama w Account Details? (albo jakikolwiek inny,
jeśli tak - jaki?)
-czy obsługuje wszystkie wymienione na karcie Steama języki?

Wersja kupiona na muve digital nie ma żadnego dopiska, obsługuje wszystkie języki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 15:38, Kadaj napisał:

Tak odnośnie dostępnej w Polsce edycji na PC:
-czy ma dopisek (PL) na liście gier Steama w Account Details? (albo jakikolwiek inny,
jeśli tak - jaki?)
-czy obsługuje wszystkie wymienione na karcie Steama języki?


Tak i tak. Jeżeli marzy ci się bioshock po japońsku to jest dostępny, ale nie wiem czy jest w nim dubing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 15:58, Inferno0009 napisał:

Tak i tak. Jeżeli marzy ci się bioshock po japońsku to jest dostępny, ale nie wiem czy
jest w nim dubing

Marzy mi się, by gra nie była w żaden sposób okrojona względem zachodniego wydania. ;p

Erm... Czyli z 2 powyższych postów mam wywnioskować, ze cyfrówka nie ma dopiska, a pudełkowa ma? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 16:06, Kadaj napisał:

Erm... Czyli z 2 powyższych postów mam wywnioskować, ze cyfrówka nie ma dopiska, a pudełkowa
ma? ;p



No ja mam pudełeczko, a napis widnieje taki :

Bioshock Infinite with Season Pass Retail (PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wątek DLC wchodzących w skład zawartości Season Passa rozczaruje wiele osób.

Pierwsze DLC zatytułowane Clash in the Clouds zadebiutuje dzisiaj i zaoferuje mariaż trybu areny z pakietem wyzwań. Wg oficjalnego Twittera devów faktycznie jest to część Przepustki. Dodajmy do tego fakt, że (zapowiedziany równocześnie) fabularny Burial At Sea będzie w dwóch epizodach i już znamy wszystkie rozszerzenia. Ekhm? Byłem jakoś dziwnie przekonany, że obiecano nam trzy fabularne przygody, które miały w sumie dać nam drugie tyle rozgrywki co podstawka. Widać, pomyliłem się.

Niemniej, nie powiem, że wygląda to poślednio.

EDIT: Chociaż z drugiej strony... Czytam, że Clash ma kosztować 5 USD, a cały Burial At Sea 20, więc pewnie będzie coś jeszcze, gdyż mówiono o tym, że koszt DLC wyniesie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na premierę wszystkich DLC. Może fabularne będzie miało jeszcze lepszą historię niż Infinite, a arena dostarczy nam wiele godzin fajnej rozrywki. Nie oceniajmy przed zagraniem. Spodziewałem się też czegoś innego, ale to może być całkiem przyjemna niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabularne DLC zapowiada się bardzo fajnie. Jeżeli ktoś marzył o oryginalnym Bioshock''u z odświeżoną grafiką pozostaje mu się tylko martwić o fabułę.

Ciekawe tylko, czy dostaniemy jeszcze DLC z wątkiem o Columbii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile już w DLC no i w sumie nie jest to takie złe. Coś jak survival czy jak to się tam zwało w CoD MW3. Elizabeth nam pomaga tak jak w podstawce. Z racji mojego PC długo nie pograłem, bo miałem okropne ściny. Czekam na DLC fabularne, bo to zapowiada się genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pobrać ten dodatek? W sensie jak wchodze w grze "zawartość dodatkowa" to pokazuje mi się tylko ten pierwszy dlc (wyzwania) a nie ma burial at sea. A na steamie też tego nie ma. Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mając Season Passa z pierwszej partii mam automatycznie dostęp do wszystkich wydanych DLC, tego świeżego Buriala i każdego w przyszłości wydanego dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować