Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

BioShock: Infinite przeniesie nas na początek XX wieku i opowie historię detektywa, który musi wybrać się do nietypowego miejsca – podniebnego miasta Columbia. Monumentalna metropolia stworzona przez Stany Zjednoczone miała być pokojowym projektem, ale okazała się latającą fortecą zagrażającą całemu światu, nad którą kontrolę przejęła pewna grupa ludzi.

Trailer: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=14806
Galeria: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=192029

A Wy co sądzicie o tej nowej, świetnie zapowiadającej się produkcji? Jak widać BioShock to całą seria najróżniejszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan serii BioShock muszę powiedzieć, że nie jestem ani trochę zawiedziony. Wręcz przeciwnie - jestem zauroczony ^^ Dodatkowo uważam, że zmiana miejsca akcji może wyjść grze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne że nikt nie ma nic do powiedzenia o tej grze. W końcu nikt się nie spodziewał że zapowiedziana zostanie kolejna gra z serii BioShock. Do tego w zupełnie innym świecie niż dotychczasowe części tej serii. Szok, ale może być naprawdę ciekawie. Mnie taka formuła się bardzo podoba, a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda naprawdę okazale. Obiecałem sobie, że w wakacje nadrobię zaległości i zagram w "jedynkę", w końcu muszę to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oba Bioshocki ukończyłem dopiero w tym miesiącu, ale jestem serią zachwycony i szczęśliwy, że ujrzymy kontynuację. Z jednej strony boli trochę, że gra nie dzieje się już w Rapture, ale z drugiej trzecia przygoda w tym miejscu musiała by mieć nieźle naciągniętą fabułę. Strach tylko przed tym, że 2k jedynie go wyda, a nie stworzy, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam z optymistyczną wizją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie ogłoszenie tego BioShocka, choć nie powiem, jestem zadowolony i czekam z niecierpliwością. ;) A zmiana lokacji wyjdzie serii tylko na dobre. Nadmierne eksploatowanie Rapture sprawiłoby prędzej czy później że znudziłoby się do reszty, a już w dwójce nie miało takiej magii jak podczas jedynki. A i nie sądzę by to był spin-off, inna odnoga serii... Bardziej taki daleki prequel. Ktoś gdzieś pisał że przyuważył Ryana na trailerze czy jakoś tak, więc kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 23:14, Hartus napisał:

Strach tylko przed tym, że 2k jedynie go wyda, a nie stworzy, ale zobaczymy co z tego
wyjdzie.

Jaki strach? Przecież Irrational Games go robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 23:32, Dared00 napisał:

> Strach tylko przed tym, że 2k jedynie go wyda, a nie stworzy, ale zobaczymy co z
tego
> wyjdzie.
Jaki strach? Przecież Irrational Games go robi.

Masz rację, miałem złe info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera coś mi mówi, że w grze najpierw trafimy do Rapture, a dopiero potem do Columbii. I coś mi mówi, że będzie tryb kooperacji "Towarzyszyć mu będzie Elizabeth, której unikatowe umiejętności okażą się niezbędne w wielu sytuacjach." ;) Zapowiada się ciekawie.

EDIT:
I mam nadzieję, że będzie coś o nowym BioShocku na Gamescomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 23:45, Bambadil napisał:

Po obejrzeniu trailera coś mi mówi, że w grze najpierw trafimy do Rapture, a dopiero
potem do Columbii. I coś mi mówi, że będzie tryb kooperacji "Towarzyszyć mu będzie Elizabeth,
której unikatowe umiejętności okażą się niezbędne w wielu sytuacjach." ;) Zapowiada się
ciekawie.

Nie trafimy do Rapture, początek trailera był tylko elementem łączącym oba "światy". Poza tym, możemy po tym wnioskować, że zewnętrzny świat w końcu dowiedział się o Rapture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 23:56, Dared00 napisał:

Nie trafimy do Rapture, początek trailera był tylko elementem łączącym oba "światy".
Poza tym, możemy po tym wnioskować, że zewnętrzny świat w końcu dowiedział się o Rapture.


Tyle tylko że Rapture wtedy nie istniało gdyż akcja w Bioshock: Infinite rozpoczyna się w 1912, a Rapture zostało zbudowane w 1946.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 00:05, sylwasss napisał:

Tyle tylko że Rapture wtedy nie istniało gdyż akcja w Bioshock: Infinite rozpoczyna się
w 1912, a Rapture zostało zbudowane w 1946.


Zapomniałem o tym drobnym szczególe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sztuczne rozkręcanie własnego tematu jest nie na miejscu.
"Aż dziwne że nikt nie ma nic do powiedzenia o tej grze.": A co mamy mówić jak nic nie wiadomo? Logika.
PS: Swoją drogą trailer wgniata w ziemię. Miejsce akcji osadzone w podniebnym mieście jest genialnym pomysłem.
Broń Boże Rapture mi się nie znudziło ale jak powiedział kolega Reffanov po jakimś czasie moglibyśmy poczuć znużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 23:12, PJ_MW napisał:

Trailer wygląda naprawdę okazale. Obiecałem sobie, że w wakacje nadrobię zaległości i
zagram w "jedynkę", w końcu muszę to zrobić :)


Cóż, ja dopiero na święta znajdę czas. Ale zagrać po prostu muszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 19:21, kaczek93 napisał:

Czy gra będzie nadal napędzana przez Unreal Engine?


Tak, tyle że na wersji 3.0, podczas gdy poprzednie leciały na UE2.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować