Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Pytanko.
Do zamówień na Muve dodają oczywiście seasson pass i kod na grę Industrial Revolution.
Czy kod na tą drugą to to co dostałem na maila po opłaceniu zamówienia?
Kod na seasson pass będzie w pudełku czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 18:54, Kraju napisał:

Jest w każdej.


Yhy - a czy, jeżeli ja mam zamówiony pre order w Empiku już od połowy ubiegłego roku ( 118 zł ) to czy jeżeli zakupię ten sklepowy pre order, to czy mi się to połączy, czy raczej nie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 18:19, kaczek93 napisał:

Pytanko.
Do zamówień na Muve dodają oczywiście seasson pass i kod na grę Industrial Revolution.
Czy kod na tą drugą to to co dostałem na maila po opłaceniu zamówienia?
Kod na seasson pass będzie w pudełku czy jak?


1. Tak, kod który dostałeś na maila to ten do Industrial Revolution.
2. Tak, Pass będzie w pudełku... raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem. Powiem szczerze, że figurka warta wydanych pieniędzy. Sporo ruchomych elementów, głowa, ręce, dłonie, nogi, buty (można zajrzeć pod spódnicę ;p hshshsh). Szczegółowo wykonana, podoba mi się ten uśmieszek na twarzy, na zdjęciach może go aż tak nie widać, ale wierzcie, że jest. Bardzo fajnie wykonano sukienkę, jest z jakiegoś materiału, przyjemny w dotyku. To pierwsza taka figurka, którą kupiłem osobno (bez dodatku do jakiejś EK). Muszę powiedzieć, że to może być moje nowe hobby :p.

20130306105638

20130306105645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:03, Damianuss1 napisał:

Muszę powiedzieć, że to może być moje nowe hobby :p.


Tylko czemu ona ma zeza rozbieznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 15:21, Jester napisał:

Tylko czemu ona ma zeza rozbieznego?

Hehe, wiesz ja tam nic takiego nie widzę szczerze powiedziawszy. Może to taki efekt na zdjęciach, ale w rl ma takie małe te oczka, nie widzę tam żadnej wady wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 15:19, ransly napisał:

orientuje się ktoś czy 40% ZNIŻKI z kompanii gracza działa na edycje premium bioshocka
? tzn konkretnie na ta http://muve.pl/pc/strzelaniny/bioshock-infinite-pc-premium-edition-steelbook-season-pass/6219#screeny-z-gry


Zniżki z założenia nie działają na jakiekolwiek wersje o zabarwieniu kolekcjonerskim, wiec na 99% i w tym przypadku jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać kiedy dostanę pudełko z grą w ręce :) A każda zapowiedź jeszcze nakręca mnie na ten tytuł :D Fajne jest też to, że w przypadku Irrational nie mam obaw o jakość gry, dlatego już dawno zamówiłem pre-ordera :D
Swoją drogą, bardzo mi się podoba ta reklama :) No i jest Beast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:27, pawbuk napisał:

Już się nie mogę doczekać kiedy dostanę pudełko z grą w ręce :)

Ja tak samo. Zaraz obok najnowszego TR którego ogrywam to must have. Szkoda, że w temacie taka posucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:34, Damianuss1 napisał:

> Już się nie mogę doczekać kiedy dostanę pudełko z grą w ręce :)
Ja tak samo. Zaraz obok najnowszego TR którego ogrywam to must have. Szkoda, że w temacie
taka posucha.


Może po premierze będzie lepiej :) A zamawiałeś pre-order?
Bo trochę pograłem w tą grę przeglądarkową i naprawdę mi się spodobała. Do 40 poziomu z tego co pamiętam doszedłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:42, pawbuk napisał:

Może po premierze będzie lepiej :) A zamawiałeś pre-order?
Bo trochę pograłem w tą grę przeglądarkową i naprawdę mi się spodobała. Do 40 poziomu
z tego co pamiętam doszedłem :)

Czy to jest coś w stylu klasycznego "The Incredible Machines"? Podobny gameplay? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:42, pawbuk napisał:

Może po premierze będzie lepiej :) A zamawiałeś pre-order?

Taa, 50 stron w temacie typu "ejj, na moim radeonie chodzi tak i nie mam AA dlaczego?" :P.

Dnia 16.03.2013 o 00:42, pawbuk napisał:

Bo trochę pograłem w tą grę przeglądarkową i naprawdę mi się spodobała. Do 40 poziomu
z tego co pamiętam doszedłem :)

Nie grałem w nią, ale coś kojarzę, że to jakaś logiczna gierka tak? Układanie, coś jak puzzle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:47, Janek_Izdebski napisał:

Czy to jest coś w stylu klasycznego "The Incredible Machines"? Podobny gameplay?
Dzięki. :)

Ozłocę Cię chyba!!! Lata temu grałem w tą grę na komputerze mojego wujka, gra mi się niesamowicie podobała, ale nie pamiętałem jak się nazywa...i dzięki Tobie wreszcie tą nazwę poznałem :D
A gra trochę podobna w mechanice, ale znacznie prostsza. Musimy tak ułożyć koła zębate różnej wielkośći, żeby połączyć obracające się koło wejściowe z kołem wyjściowym :) Niezbyt trudne, ale można się pobawić i wysilić szare komórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:47, Damianuss1 napisał:

Taa, 50 stron w temacie typu "ejj, na moim radeonie chodzi tak i nie mam AA dlaczego?"
:P.


Może trochę tak...ja liczę, że mi pójdzie dobrze, nie mam ochoty na męczenie się z włączeniem gry :D

Dnia 16.03.2013 o 00:47, Damianuss1 napisał:

Nie grałem w nią, ale coś kojarzę, że to jakaś logiczna gierka tak? Układanie, coś jak
puzzle?


Prosta logiczna gierka w układanie kół zębatych. Dostaje się też jakieś nagrody, ale nie wiem dokładnie jak to się przełoży na Bioshocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować