Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Icarus = BioShock: Infinite

41 postów w tym temacie

Może byś nieźle. Mam jednak obawy związane ze "zjedzeniem własnego ogona" i z tym, że będzie taj jak w lego. Najpierw woda, potem niebo, następnie lawa i ogień. Na koniec anty-utopia kilometr pod ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 20:46, In_The_End napisał:

Genialne. Świetny pomysł.
Zagrałbym jednak w prequel Bioshocka:P


bo to jest prequel. na trailererze widać przez chwilę założyciela Rapture:)

Spoiler

który umarł w jedynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialny trailer :) To pierwsze ukazanie latającego miasta podczas "wypadania przez okno" to po prostu majstersztyk :) Tak właśnie powinno robić się trailery, od razu człowiekowi ślinka cieknie :)
No to chyba będę musiał zakupić sobie Bioshoka 2 i przed Infinite go ukończyć bo w jedynkę grało mi się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale czy będzie podobnie straszny (chociaż mnie w BioShocku nic nie straszyło) jak poprzednik... Mam nadzieję że będzie coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym momentem na umiejscowienie akcji byłby czas, gdy wszystko w Rapture zaczęło się piep***ć. ;)

Nie podoba mi się klimat tego trailera i screenów ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że robili kolejnego jakiegoś Bioshocka było wiadome. Nie wiem skąd, ale obiło mi się to o uszy od znajomego, więc nie podam źródła.... Dali by sobie spokój już tą grą i skupili się jakimś innym tytule, a nie tylko i na okrągło Bioshock, bioshock, bioshock, bioshock.. Zachowują się tak jak by mieli zero pomysłów na inna grę. Marnuje się talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, trailer prezentuje się nieziemsko, choć klimatem IMO jest mu bliżej do Fable niż poprzednich gier z serii. Ale może to i dobrze - przyda się powiew świeżości, a sam projekt zwyczajnie nie może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna zapowiedź nie miałem okazji grać w Bioshocka 2, ale ta część zapowiada się bardzo pozytywnie, ale kurczę ta data premiery (2012 omg!), jak dla mnie trochę za szybko dali informację już o tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze mi się Icarus ze Słońcem kojarzył. Bo co jest bliżej nieba niż Słońce? :)
BioShock wyszedł z podziemi i od razu pogodniej się zrobiło. Ciekawe czy klimat podniebnego miasta będzie mhroczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany :(
Rapture miało swoją magię, klimat itd. Ulokowanie miasta w głębinach oceanu z pewnością było podporą tego wszystkiego. Odizolowana "utopia" tworzyła tajemniczą atmosferę. Liczyłem na kolejną grę w Rapture. :/
Podchodzę do tego sceptycznie, bo na trailerze to miasto faktycznie wygląda na utopijne, jest mega kolorowe, zawieszone w powietrzu na niemal bezchmurnym super niebieskim niebie. Chyba już jasne o co mi chodzi. Utrzymanie tego klimatu będzie trudne. Może autorzy tego nie chcą, tylko że wtedy Bioshock w tytule już nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, tylko po co dodawać etykietkę BioShock? Lepiej byłoby zrobić z tego oddzielną serię. Boję się, że był to zabieg celowy, żeby zwrócić naszą uwagę na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować