Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Icarus = BioShock: Infinite

41 postów w tym temacie

Jestem za- nie jestem zwolennikiem zajezdzania wykwintnych marek poprzez bezustanne walcowanie jednego tematu (W tym przypadku Rapture). IG pokazali klase i stworzyli -imo- legende. Ale ile razy mozna wchodzic do tej samej rzeki (oceanu)? Zmiana srodowiska gry uwalnia nowe mozliwosci i odswieza spojrzenie na tytul- nie moge sie juz doczekac :D (PS: Nie sugerujcie sie trailerem ;) - to jednak wciaz Biochock i to wszystko moze zostac zalane fala ciemnej psychozy ;)) Co by to nie bylo- bedzie z pewnoscia niezle;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na takie coś czekałem!!! :) Po Bioshock 2 co tu dużo mówić byłem troche rozczarowany, tą grą. Praktycznie wszystko już było w B1. Dzięki Irrational Games, seria Bioshock może odżyć na nowo. W końcu jest to nowa ekipa, która zajmie się tym tematem i może się to okazać strzałem w 10 :) W końcu na niebie nie zawsze świeci jasne Słońe i na 100% będzie nieźle nami bujać w przestworzach! Mam taką nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawód. Spodziewałem się jakiegoś nowego tytułu, ewentualnie nierealnej kontynuacji któregoś z ich starych, genialnych tytułów, a tutaj odcinanie kuponów od Bioshocka, do tego w klimacie zupełnie do niego nie pasującym, co dobitnie pokazują groteskowo wyglądające screeny i trailer.:x Chociaż kto wie, Irrational to Irrational, może coś z tego wyjdzie. Niemniej moje zainteresowanie tytułem oklapło, dziękuję i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:45, Thebisre napisał:

W końcu jest to nowa ekipa, która zajmie się tym tematem i może się to
okazać strzałem w 10 :)

Irrational Games stworzył pierwszego BioShocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie martwi tylko jedno: fabuła,czyli w głównej mierze uzasadnienie przemieszczenia akcji z boskiego(wręcz ocierającego się o legendę)podmorskiego Rapture do jakiejś powietrznej Columbi... Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że miasto które było całym życiem Andrewa Ryana było poprzedzone jakimś lataidłem... no i jeszcze skąd te plazmidy? >-<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 00:41, menelica napisał:

A mnie martwi tylko jedno: fabuła,czyli w głównej mierze uzasadnienie przemieszczenia akcji z boskiego(wręcz ocierającego się o legendę)podmorskiego Rapture do jakiejś powietrznej Columbi... Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że miasto które było całym życiem Andrewa Ryana było poprzedzone jakimś lataidłem... no i jeszcze skąd te plazmidy? >-<

Infinite to spin-off, a takie rzeczy rządzą się innymi prawami. Tutaj Rapture może w ogóle nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dupa... Liczylem na nastepce SS2. I Shodan, ktora w ciele ocalonej kobiety pociagnie nastepna czesc histori. A tu kolejne art-deco scierwo. Nie ruszylem nawet 2 czesci, tak wiec watpie zebym Infinite łyknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer - 5+. Fani znajomi z tematem Bioshocka wychwycą drobne smaczki jakie tam wpleciono ;-)
Oby tylko to "odświeżanie serii" nie skończyło się jak w przypadku Splinter Cell Double Agent i Conviction :-/
Ja osobiście czekam na grę w której będzie można się wcielić w Little Sister i niczym Xenomorf, przemieszczać się tunelami po Rapture ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawe. Trailer wygląda obiecująco, lokacja dość klimatycznie. Ale nie czekam na tę grę, za to czekam na Mafię 2! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zostać przy nazwie Project Icarus. Podpinanie tego pod markę BioShocka jest po prostu nielogiczne fabularnie - dopiero badania w Rapture w latach 50-60 pozwoliły uzyskać Tatuśków i zmodyfikować kod genetyczny człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 12:45, Mercuror napisał:

Powinni zostać przy nazwie Project Icarus. Podpinanie tego pod markę BioShocka jest po prostu nielogiczne fabularnie - dopiero badania w Rapture w latach 50-60 pozwoliły uzyskać Tatuśków i zmodyfikować kod genetyczny człowieka...

Project Icarus brzmi nawet lepiej w odniesieniu do całości. Gra jest podpięta pod Bioshocka pewnie ze względów czysto finansowych, znana marka robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować