Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista gier, które zostaną zaprezentowane na targach gamescom 2010

69 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] W przyszłym tygodniu odbędą się targi gamescom 2010 w niemieckiej Kolonii, na których obecna będzie ekipa gram.pl. Czas najwyższy zapoznać się z listą gier, które zostaną zaprezentowane na wspomnianej imprezie.

Przeczytaj cały tekst "Lista gier, które zostaną zaprezentowane na targach gamescom 2010" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, Diablo III. Rok nie było nowych informacji, mam nadzieję że na gamescom coś ciekawego ogłoszą. Nie wspominając o BlizzConie, tam spodziewam się ogłoszenia ostatniej klasy i MOŻE bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo ciekawych tytułów będzie zaprezentowanych. Diablo III, Wiedźmin 2, RAGE, F1 2010, Bulletstorm, Crysis 2, FIFA 11, Need for Speed: Hot Pursuit, ArcaniA: Gothic 4, Guild Wars 2 to najbardziej interesujące mnie tytuły. Będzie ciekawie. Najbardziej liczę na jakieś świeże informacje na temat naszego Wiedźmina. Dawno już nic o nim nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Bethesda zrobi niespodzianke i przynajmniej oficjalnie powie "Tak robimy następne The Elder Scrolls" nawet jeśli mieli by nic nie pokazywać ani nie omawiać konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:33, Ichibanboshi-kun napisał:

Przepraszam, ale czy tu nie jest błąd?
Wydawało mi się, że wydawcą światowym Wiedźmina 2 jest namco tym razem, nie Atari.


O ile dobrze pamiętam, Atari jest wydawcą w USA. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Kapitana Blooda i Emergency 2012. Szkoda, że nie ma jszcze wieści czy Emergency 2012 to będzie kontynuacja słynnej serii strategii Emergency. A Kapitana Blooda to czytałem jako dzieciak. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować