Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista gier, które zostaną zaprezentowane na targach gamescom 2010

69 postów w tym temacie

Ja czekam i czekam na Mirror''s Edge 2....EA powiedziało że jakaś mała grupa osób pracuje nad grą ale nic więcej nie wiadomo...:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 15:08, Ichibanboshi-kun napisał:

NIe będzie :( były na gramie newsy, niestety problemy z kasą :(


No chyba? :(
Ale wał... :(
===
@Kwas1217 -> Na twoim miejscu bym się nie przyznawał do "nieznajomości" Guild Wars. ;)
Innymi słowy - nie bluźnij. (joke) ;) ;P

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman ma fajny tytuł :P


Taki trochę długi.


A co do GTA 5 to pewnie też przez dość długi czas nie będzie w ogóle informacji, chyba tak było z GTA 4 też, było praktycznie wiadomo tyle że "będzie". I że sporo sobie na nie poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta, ale osobiście liczyłem na jakieś materiały z Mass Effect 3, albo chociaż tego DLC mającego łączyć ME2 i ME3... może jszcze BioWare nas zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 17:56, Harpen napisał:

Lista została potężnie zaktualizowana. [..]


CDPR opublikował na oficjalnej stronie Wiedźmina następujące info:

------------------------------------------------------------------------------------- -----------

Firma CD Projekt RED ujawniła szczegóły związane z obecnością gry Wiedźmin 2 na tegorocznych targach GamesCom 2010 odbywających się Kolonii w dniach 18-22 sierpnia. Na Wiedźmina 2 będzie można trafić w kilku miejscach.

W hali biznesowej (hall 4.1, miejsca E 047 oraz F 046), gdzie CD Projekt RED będzie miał swoje stoisko. Tutaj odbędą się zamknięte pokazy dwóch niepublikowanych dotąd fragmentów TW2. Są to pokazy przeznaczone dla przedstawicieli mediów i branży.

W hali rozrywkowej (hall 6, wejścia 6.1-H i 6.1-I), gdzie na olbrzymim ekranie będzie można obejrzeć najnowsze, dotąd niepublikowane materiały filmowe z gry Wiedźmin 2.

W hali rozrywkowej (hall 8, stoisko B 030), gdzie nie tylko obejrzycie nowe materiały filmowe z Wiedźmina 2. Dodatkowo, każdy chętny będzie mógł zabrać ze sobą plakaty z gry, figurki Geralta oraz inne gadżety związane z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Nowe lokacje, nowi przeciwnicy i… nowy Geralt! Wszystko to pokażemy na GamesCom 2010. Zapraszamy wszystkich fanów Wiedźmina 2 na GC2010!

------------------------------------------------------------------------------------- -----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeejjj ale nie wspomnieli nic o możliwości zagrania :( A mnie strasznie ciekawi czy zrobili już system walki, bo podobno ma być dużo lepszy (a trochę wątpię, że pokażą nowy gameplay). Trudno, pożyjemy, pojedziemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 03:31, Bambadil napisał:

Eeeejjj ale nie wspomnieli nic o możliwości zagrania :(


Bo prawdopodobnie nie będzie można grać, ale głowy nie dam.

Dnia 14.08.2010 o 03:31, Bambadil napisał:

A mnie strasznie ciekawi czy zrobili już system walki,
bo podobno ma być dużo lepszy


Jeśli oglądałeś gameplay z E3, to widziałeś pewnie, że zrobili.

Dnia 14.08.2010 o 03:31, Bambadil napisał:

(a trochę wątpię, że pokażą nowy gameplay).


Przecież jest jak byk napisane, że będą nowe materiały. Tak, przez materiały rozumie się nowy gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, żadne targi mnie nie interesowały jak te ;p

Guild Wars 2, Wiedźmin 2, Assassin's Creed: Brotherhood, Dragon Age 2- o tak, na to ja czekam!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 13:21, Vojtas napisał:

Jeśli oglądałeś gameplay z E3, to widziałeś pewnie, że zrobili.


Mówisz o tym http://www.youtube.com/watch?v=ysDR8loN0oU ? Z tego co wiem mają zrobić nowy system walki...chyba, że zmienili plany.

Dnia 14.08.2010 o 13:21, Vojtas napisał:

Przecież jest jak byk napisane, że będą nowe materiały. Tak, przez materiały rozumie się nowy gameplay.


Hehe...3.30 po małej imprezce u kumpla robi swoje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować