Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock: Infinite - kim będzie tajemnicza Elizabeth?

12 postów w tym temacie

Jestem na tak. Wole Elizabeth z dużymi cyckami niż małe dziecie z strzykawką. Przynajmniej w przerwie miedzy atakami będzie na co skierować kamere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem to nie jest tak, że Elizabeth jest prekursorką znanych z Rapture Little Sisters? Popatrzcie na załączony obrazek, porównajcie np. oczy. Są bardzo podobne, moim zdaniem.

20100814102117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:21, Ring5 napisał:

A czy przypadkiem to nie jest tak, że Elizabeth jest prekursorką znanych z Rapture Little
Sisters? Popatrzcie na załączony obrazek, porównajcie np. oczy. Są bardzo podobne, moim
zdaniem.

Może coś w tym jest, jedna z little sister. Ale nie ma co spekulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:46, Kaucz napisał:

Może coś w tym jest, jedna z little sister. Ale nie ma co spekulować.


Dlaczego? Przecież sam tytuł wątku wskazuje na to, że znajdą się tu spekulacje, przypuszczenia i domysły. Podałem po prostu jedną z teorii. Czemu mamy siedzieć cicho i czekać, aż ktoś raczy wyjawić tajemnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 11:31, Ring5 napisał:

> Może coś w tym jest, jedna z little sister. Ale nie ma co spekulować.

Dlaczego? Przecież sam tytuł wątku wskazuje na to, że znajdą się tu spekulacje, przypuszczenia
i domysły. Podałem po prostu jedną z teorii. Czemu mamy siedzieć cicho i czekać, aż ktoś
raczy wyjawić tajemnicę?

Najczęściej domysły są niesłuszne, po jednym trailerze nie mamy co spekulować, trzeba siedzieć cicho do dalszych informacji, bo jak na razie do mnie kolor oczów nie przemawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 12:06, Kaucz napisał:

Najczęściej domysły są niesłuszne


Może i niesłuszne, ale za to stawianie coraz to nowych hipotez sprawia wielu osobom frajdę.

Dnia 14.08.2010 o 12:06, Kaucz napisał:

trzeba siedzieć cicho do dalszych informacji


TRZEBA?! Niby dlaczego "trzeba"? Wybacz, ale ja nie zamierzam.

Dnia 14.08.2010 o 12:06, Kaucz napisał:

bo jak na razie do mnie kolor oczów nie przemawia


Oczu. Nie chodzi o kolor, tylko o kształt.

Nie rozumiem, szczerze mówiąc, Twojego podejścia. Wchodzisz do wątku o tytule "kim będzie tajemnicza Elizabeth?", gdzie oczywistym jest, że ludzie będą snuli domysły (najdziwniejsze) i co robisz? Stwierdzasz, że nie ma co kombinować, bo trzeba czekać na informacje. A nie sądzisz, że może ta osoba właśnie po to została pokazana w trailerze, żeby wywołać falę spekulacji? Nie wydaje Ci się, że gdyby nie chcieli graczy sprowokować do dyskusji o różnych możliwościach, to zrobiliby tylko krótki gameplay trailer, stwierdzając "tak, robimy nowego BioShocka, tak będzie wyglądał, bawcie się dobrze i czekajcie na grę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować