Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 2 oficjalnie zapowiedziany

60 postów w tym temacie

A ja znowu / już po raz czwarty / będę musiał zaczynać przygodę z Cieniem Czarnobyla od nowa ... tym razem w maju padł mi dysk twardy a byłem już bardzo daleko ale sejwów nie dało się znaleźć.

Co do kontynuacji - martwi mnie ta " multiplatformowość "...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem!5min. przed przeczytaniem tego newsa sobie myślę:hmm...a co ze STALKERem.Nic o nim nie słychać.Pewnie już robią następną część,ale tym razem na 100% na konsole.
I co?Takie lekkie zdziwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak można robić STLAKERa na konsole. Przecież to mijanie się z celem. STALKER - gra ze świetnym klimatem, genialną fabułą. Gry na konsole - to gry bez klimatu, z liniową, przewidywalną fabułą.

A szkoda, bo STALKER to gra, którą bardzo sobie cenie i wciąż we mnie jest nadzieja, że panowie z GSC nie zmarnują potencjału jaki ma ten tytuł i nie zrobią kolejnego Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy na co czekać ;-)
SoC był całkiem niezły. Udało im się nawet kilka razy mnie wystraszyć przy zwiedzaniu podziemi.
CS to największa porażka pomimo wprowadzenia do rozgrywki całkiem niezłych pomysłów.
CoP to połączenie wszystkiego co najlepsze z poprzednich części. Jedyną jego wadą jest długość całej rozgrywki.
I co dalej? Kontynuacja fabuły z SoC czy też z CoP? Rozgrywka będzie zbliżona do poprzednich części, czy ponownie spróbują zrobić przełom wprowadzając nowe pomysły?
No cóż - za jakieś 2 lata wszystkiego się dowiemy, a do tego czasu można ponownie wejść i pozwiedzać to co ZONA jak i przywódcy frakcji MONOLIT, zaoferowali nam przez ostatnie kilka lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 01:05, yaccozi napisał:

Nie rozumiem, jak można robić STLAKERa na konsole. Przecież to mijanie się z celem. STALKER
- gra ze świetnym klimatem, genialną fabułą. Gry na konsole - to gry bez klimatu, z liniową,
przewidywalną fabułą.

A szkoda, bo STALKER to gra, którą bardzo sobie cenie i wciąż we mnie jest nadzieja,
że panowie z GSC nie zmarnują potencjału jaki ma ten tytuł i nie zrobią kolejnego Call
of Duty.


Pograj sobie w Heavy Rain. Zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 01:05, yaccozi napisał:

Gry na konsole - to gry bez klimatu, z liniową,
przewidywalną fabułą.


Przykłady, tylko z tego roku: Red Dead Redemption, Heavy Rain, Alan Wake (no dobra, ten jest liniowy, ale klimatu i genialnego, nieprzewidywalnego scenariusza nie sposób mu odmówić). Że o całej rzeszy produkcji multiplatformowych, gdzie PC bynajmniej nie był priorytetem, nie wspomnę.

Czyli krótko: Tak, jesteś ślepym fanbojem PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czuję tę frustrację graczy "Ku*wa, ten pieprzony syf nie chce się włączyć! Dlaczego na moim super uber kompie za czynźcie tyźiendzy działa na najniższych detalach!!11one" Czyli tak.. bugów będzie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze że multiplatformowość. zdarza sie to już teraz niemal cały czas, a zaletą jest to, że producenci przestali mieć hopla na punkcie jak najwyższych wymagań sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 08:01, castlerock napisał:

no i dobrze że multiplatformowość. zdarza sie to już teraz niemal cały czas, a zaletą
jest to, że producenci przestali mieć hopla na punkcie jak najwyższych wymagań sprzętowych.


czyli zatrzymali sie w rozwoju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem dostaniemy coś więcej, niż tylko większy dodatek do podstawki... Ani Czyste Niebo, ani Zew Prypeci nie zasługują na miano pełnoprawnych tytułów. Nie mówię, że były złe, bo całkiem nieźle się przy CN bawiłem, ale były zbyt krótkie i zbyt mało nowatorskie, by być osobnymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 08:05, catra napisał:

> no i dobrze że multiplatformowość. zdarza sie to już teraz niemal cały czas, a zaletą

> jest to, że producenci przestali mieć hopla na punkcie jak najwyższych wymagań sprzętowych.

>

czyli zatrzymali sie w rozwoju ...


no i dobrze. po co mi jakieś kosmiczne ultra detale,skoro prawie każda gra na wysokich a nawet średnich wyglada u mnie b. przyzwoicie i smiga aż miło
a komp z maja ubiegłego roku: 2x 2,5 Ghz procesor, Gf 9600 GT i 3 GB ramu.i jak widzę jeszcze długo nie bede musiał nic mu dokładać

edit: a stalker i gothic to tytuły w które z małymi przerwami gram od 2003 r.dla mnie to kultowe gry
a wdrodze już jest quest pack do g3, arcania no i teraz stalker. jestem zatem cały happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś coś kiedyś czytałem że nowy stalker ma powstać na cryengine. Nie mam pojęcia ile w tym prawdy ale lepsze to chyba niż x-ray. No ale zobaczymy. Chyba że przygotowują x-ray''a 2.0. Kto wie.

Ale cieszy mnie oficjalne info ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować