Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Treyarch potwierdza - Zombie w Call of Duty: Black Ops

28 postów w tym temacie

blaz11, żart? Dostaną? Będzie w formie DLC za 50zł :). Zaraz, zaraz.. czyżbym musiał kupić kolekcjonerkę do mojego PS3?! Ja chce do mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy polityka Treyarch w kwestii DLC = polityka IW? ;> Mnie się wydaje, że jeśli to zależy od Treyarch to na PC tryb zombie będzie w formie patcha, tak jak to było z WaW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe ile będzie mapek zombie od razu w grze, obstawiam jedną jak w WaW, cóż dojenie kasy się zaczyna, no i jest problem, bo ja to kupie, tylko dla trybu zombie kupuje nowego CODa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blaz11 dobrze mówi... PCtowcy dostaną prawdopodobnie za free. Tylko w późniejszym terminie. Marka Lamia nie ukrywał na jednym z video, że gra otrzyma identyczne wsparcie jak WaW dla każdej z platform. Czyli będzie to raczej w patch''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już denerwuje, że PC dostają po dupie, a w końcu żeby na konsole wyszedł tytuł najpierw go trzeba zrobić na KOMPUTERZE. Dla mnie bezsens, bo gracze wydają po tysiące złotych na sprzęt pierwszej klasy (ja się do nich nie zaliczam), a dostają jakieś porty z konsol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamień spada z serca, czekam na 1 wrzesień ( tzn nie czekam ) aż zdementują abonament za online i kupie pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to chyba rzeczywiście będzie tak, że w następnym CoD gra będzie bez broni które trzeba będzie dokupić w DLC, bo jak nie, to będziemy biegać z nożem albo w samych majtkach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:39, tofikowski napisał:

blaz11 dobrze mówi... PCtowcy dostaną prawdopodobnie za free. Tylko w późniejszym terminie.
Marka Lamia nie ukrywał na jednym z video, że gra otrzyma identyczne wsparcie jak WaW
dla każdej z platform. Czyli będzie to raczej w patch''ach.

A ja obstawiam, że pecetwocy tych mapek za darmo nie dostaną - Acti od MW2 nauczyło się, żeby nic za darmo nie rozdawać, jeżeli można to opchnąć za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:39, Kaucz napisał:

No to ciekawe ile będzie mapek zombie od razu w grze, obstawiam jedną jak w WaW, cóż
dojenie kasy się zaczyna, no i jest problem, bo ja to kupie, tylko dla trybu zombie kupuje
nowego CODa.


Witam w klubie :) Ale singla też się myknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A ja obstawiam, że pecetwocy tych mapek za darmo nie dostaną - Acti od MW2 nauczyło się, żeby nic za darmo nie rozdawać, jeżeli można to opchnąć za 50zł."
A ja właśnie myślę, że za free będą.. Skoro w wideo podał na końcu, że otrzymamy wsparcie identyko jak w CoD 5 i jeszcze dodał iż nie pozwoli odebrać Activision swojej gry "Niech o tym zapomną". Jak chcesz napisz na Gadu 10283412 a ci dam link do wideo.
A 2 sprawa taka. W przypadku MW2 Acti miało 51% a IW 49% więc stąd taki wsparcie i dodatki.
Teraz jest na odwrót Treyarch 51% Acti 49 %. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standard... Zarówno seria Call of Duty, jak i Battlefield, rozpoczynały swą "karierę" i przeżywały czasy świetności na pecetach. Tymczasem co widzimy? Konsole dostają DLC, o którym pececiarze mogą jedynie pomarzyć. W nowym CoD będą to wspomniane mapki, w BC2 tryb Onslaught i nowe wersje broni (SPECACT), do tego jeszcze na konsole wyjdzie BC2 Ultimate Edition, zawierająca dodatkowo BF1943.

Nie ukrywam, że taki trend jest, jak dla mnie, niepokojący. Z solidnych, drużynowych strzelanin taktycznych robi się pierwszoosobowe zręcznościówki, żeby i na padzie (a może "przede wszystkim na padzie") poszły. Oj niedobrze... Niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 11:02, Henrar napisał:

> blaz11 dobrze mówi... PCtowcy dostaną prawdopodobnie za free. Tylko w późniejszym
terminie.
> Marka Lamia nie ukrywał na jednym z video, że gra otrzyma identyczne wsparcie jak
WaW
> dla każdej z platform. Czyli będzie to raczej w patch''ach.
A ja obstawiam, że pecetwocy tych mapek za darmo nie dostaną - Acti od MW2 nauczyło się,
żeby nic za darmo nie rozdawać, jeżeli można to opchnąć za 50zł.

Nie tylko Acti chciało kasę. "Wielkie" IW też... Ale wielkie "T" wie co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować