Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Treyarch potwierdza - Zombie w Call of Duty: Black Ops

28 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2010 o 11:41, AjKnowJu napisał:

> > blaz11 dobrze mówi... PCtowcy dostaną prawdopodobnie za free. Tylko w późniejszym

> terminie.
> > Marka Lamia nie ukrywał na jednym z video, że gra otrzyma identyczne wsparcie
jak
> WaW
> > dla każdej z platform. Czyli będzie to raczej w patch''ach.
> A ja obstawiam, że pecetwocy tych mapek za darmo nie dostaną - Acti od MW2 nauczyło
się,
> żeby nic za darmo nie rozdawać, jeżeli można to opchnąć za 50zł.
Nie tylko Acti chciało kasę. "Wielkie" IW też... Ale wielkie "T" wie co robić :)


Nie mam jak prze edytować. Ale warto zaznaczyć, że powyższa informacja dotyczy czterech map z CoD:WaW, a nie trybu NaziZombie. Więc ci co obawiają się jego braku na piecach powinni spać spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się roześmiałem... Jak zombiaki wydadzą jako DLC w cenie map do MW2 to chyba rozstanę się z tą serią...

@Ring5: Masz rację... Gry które zaczynały na PC mają o wiele lepiej teraz na konsolach niż na swoich rodzimych platformach. Ale cóż poradzisz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie chyba do większości graczy bardzo polubiłem cod 5.Odnośnie trybu zombi denerwuje mnie to że konsolowcy są ostatnio jakoś bardziej uprzywilejowani.Jeżeli zombi wyjdzie na pc w formie DLC , to podziękuję Treyarchowi tak jak podziękowałem za 2 ostatnie DLC do mw2 IW.Natomiast jeżeli zombie będą od początku w grze albo wyjdą za darmo z map patchami (tak jak to było w cod:waw) to Treyarch uratuje u mnie swoją reputację.W przeciwnym razie niech pocałują się w d...Obejdę się smakiem i powrócę do cod 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co teraz będziecie się wyginąć dla 4 map z zombie ? Przepraszam, w co ja gram w Residenta czy w FPS`a Call of Duty ? : ) lol chłopcy przestańcie natychmiast ! :) Mi to powiewa, wystarczy mi powrót do normalnośći : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy kiedy na konsole się płaciło,a na PC było za darmo minęły z MW2, nie łudźcie się co poniektórzy.

Lipa, że to stare mapy, nie były złe, ale ile można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapy na pewno będą płatne, ale to nie wina Treyarch a Activision które chce wyciągnąć jak najwięcej kasy od graczy, konsolowcy są bardziej uprzywilejowani ponieważ w USA i krajach zachodniej Europy na nich więcej się gra i co za tym idzie dają więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować