Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy wypełniony akcją trailer Lord of the Rings: War in the North

18 postów w tym temacie

Zrzut z orłów? Skoki jak w anime czy innych Power Rangers? Czary zamrażające i magiczne osłony, niewidzialne elfy? Niech mi ktoś powie, po co im ten kawałek "Lord of the Rings" w tytule, skoro z uniwersum Tolkiena ma to tak niewiele wspólnego. Choć zarzut można przenieść pewnie i na inne ostatnie produkcje.

A nie, zaraz, już widzę. Krasnolud się przewrócił przy spadaniu, tak dla efektu komicznego, zupełnie jak u Jacksona. Czyli jednak, Władca Pierścieni pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie za młody ten Gandalf? Myślałem na początku, że to Aragorn przeniósł się do Desantu, ale jak się dobrze przyjrzeć, to ta jego "laska" wysyła błyskawice, potem tworzy pole siłowe, czyli wygląda na to, że albo Aragorn zaiwanił sprzęt Gandalfowi, albo Gandalf przeżywa kryzys wieku średniego i zrobił sobie operację plastyczną.

Do tego dodajmy wspomniany przez Lorda_Ya element pseudokomiczny (Gimli wpadający w śnieg) i trudno oprzeć się pytaniu "o co kaman?" Wojska powietrzno- (orlo?) desantowe, czary, kilkunastometrowe skoki w powietrze... Niech mi ktoś powie, że to jest jeszcze Tolkien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać autorzy uznali że skoro u Tolkiena elfy biegają po śniegu nie zapadając się w niego to pewnie i wybijają sie zeń do skoku na 9 metrów wzwyż. Trailer to koszmarna qupa, przypomina bardziej sesje w D&d rozgrywana przez 12 latków niż cokolwiek związanego ze sródziemiem... jeżeli gar będzie nosicielem takiego samego ładunku "klimatu" to niech mnie Elbereth chroni po nią sięgnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, skok z 5m na głowę orka to coś na co czekałem. :D
Ale nie zgodzę się, że ataki są dynamiczne. Cała walka tak, ale ataki wyglądają raczej na bardziej przemyślane i same w sobie nie są bardzo dynamiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrał bym w jakiegoś Action RPG w świecie Tolkiena, a najlepiej dokładnie w realiach wojny o pierścień, jednak chciałbym, aby był to tytuł z otwartym światem, jak Two Worlds, Gothic czy Oblivion. Było by pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się trailer podoba. Może nie jest to jakieś super-dokładne odzwierciedlenie książki czy filmu, ale i tak może być ciekawie. Mam nadzieje, że wyjdzie z tego kawał porządnego action RPGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chała. Gdzie tutaj Władca Pierścieni ? Tolkien sie przewraca w grobie :/

Tak dla zrozumienia Istari ( Czarodziej ) było pięciu tylko :

These five are named below;

* Curumo, the white wizard, was more commonly known as Saruman. He later claimed the title "Saruman of the Many Colours", after he was seduced by the evil power of Sauron.

* Olórin, the grey wizard, was more commonly known as Gandalf. However, after dying at the hands of a Balrog, Gandalf was reborn as a white wizard.


* Aiwendil, the brown wizard, was more commonly known as Radagast.

* Alatar and Pallando, blue wizards, were not known by any other names. (Note: Later in his life, Tolkien wrote a note, suggesting that the names of the Blue Wizards were Morinehtar and Rómestámo. It is not clear whether these names were intended to replace the names Alatar and Pallando, or whether Morinehtar and Rómestámo were alternate names for the Blue Wizards, possibly those given to them by the peoples of Middle-earth.)


Wiec jesli do wyboru beidzemy mieli "specjalność" maga to chyba to jakies nieporozumienie.

Do tego całą reszta to chyba z filmu Stallone sie urwała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo. Ocieka klimatem. Nie, żebym marudził - w Śródziemiu magia była trochę popularniejsza niż sugerują poprzednicy, jednak takie cyrki jakie zaprezentowano raczej nie wchodzą w grę. O reszcie nie ma co wspominać... gdyby nie setting z filmu i napisy to nic by nie wskazywało na Śródziemie.

Hmm. Szjoda, że nie będzie klimatycznej produkcji, która choć trochę nawiązuje do Śródziemia. Po raz kolejny zapowiada się młócka. Jak w filmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poprzednika: zauważ że to jest gra akcji i gdyby trzymali się dzieła Tolkiena to było by ... nudno ;)
wszak Tolkien nie opisywał szczegółowo walk i wielu rzeczy trzeba się było domyślać / jeśli chodzi o akcję / a same bitwy były opisywane raczej z punktu widzenia obserwatora,trzeciej osoby.

Myślę że gra bazuje raczej na świecie stworzonym przez Jacksona który nie trzymał się wiernie książki / niestety / i stąd mieliśmy popisującego się Legolasa,Gimlego bekającego na tronie Namiestnika Gondoru / sic! / i Merrego i Pippina walczących pod Czarną Bramą.

A tak odnośnie filmiku to nigdzie nie jest napisane że to jest Aragorn,gimli i Gandalf - myślę że gra będzie przedstawiać zupełnie inne wydarzenia / toczące się równolegle do fabuły książki,filmów / i inne postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Wiedzmnie walka jest nudna ? Nie, a nie lata wcale jakby mu jajka sie paliły. Bohaterzy Tolkiena to zawsze byli zwykli ludzie(krasnoludy/elfy :P ) Nie potrafili latac jak ci z anime :P . Za to mili wiele innych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować