Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Diablo III i beta WoW: Cataclysm jeszcze w tym miesiącu, ale... nie dla wszystkich

47 postów w tym temacie

Martwię się trochę o to, co będzie z tym Diablo III - cykl życia TAKIEGO produktu zaczyna się w zasadzie od momentu ogłoszenia prac nad nim... Życzę Blizzardowi jak najlepiej i pierwszy polecę do sklepu po EK Diablo III, ale boję się, aby gra się nie zestarzała, zanim wyjdzie. To, co robi Runic Games ze swoim Torchlight, to moim zdaniem ostrzeżenie dla Blizzarda - trudno uwierzyć, aby między Torchlight a Diablo III była aż TAKA przepaść, żeby - od momentu ogłoszenia Diablo III - Runic zdążył wyprodukować i wydać dwie części swojej gry...

Ale w to, co robi Blizzard, generalnie trudno uwierzyć, więc mimo wszystko liczmy na to, że Diablo III nas zmiażdży i nie pozwoli odejść od komputerów in saecula saeculorum, czego sobie i wszystkim fanom życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grało się dość wygodnie ponieważ gra nie miała sytemu targetowania, jeśli mam być szczery, w D1 lepiej mi się grało na PS1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 10:41, Mariusz178 napisał:

Dzibrill jak myslisz dalo by sie na padzie grac na konsolach w diablo? Hmmm trudno mi
to sobie wyobrazic gdyz jesli cie otocza dziesiatki szkieletow to szybko by sie nie dalo
rozwalic wsyzstkich zawsze ktorys bedzie dzgal cie w plecy:) A myszka to co innego. Mozliwe
by bylo gdyby zmniejszli predkosc gry na konsolach.

No i tu się mylisz. Na PSX obłożenie pada było w miarę dobre, ale spokojnie mogliby zrobić coś na modłę "Death Spank" gdzie obłożenie pada jest wporzo i gra się naprawdę świetnie.

Lordpilot -> Wart każdej złotówki. Jak lubisz humor z Małpiej Wyspy, to w połączeniu z luźnym H&S (oj, bardzo luźnym i fajnym) dostaniesz bombową mieszankę. No i gra nie jest na godzinkę czy dwie, ale chyba coś koło 8 godzin rozmawiając z każdym i wkręcając się w dialogi. Bo to jest absolutny miazgon. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli faktycznie premiera Diablo 3 miała by się odbyć gdzieś na granicach marca to na demo dla wszystkich przyjdzie na zdrowo poczekać... Ale jeśli trzecia część miała by się okazać bublem to chyba korzystniej poczekać aż gra zostanie dopracowana co do najmniejszych szczegółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 10:54, Oleksander napisał:

Niech no szybciej robią to Diablo, bo chcę je kupić! Chyba, że wyskoczą z ceną podobną
do SC2. Wtedy będę musiał sobie poczekać żeby zacząć wymiatać na battle.net. :-(


SC2 nie kupiłem, "bo cena". ale jeżeli chodzi o Diablo III - już przestałem palić, przestanę jeszcze pić i odżywiać się w fast foodach, byle w odpowiednim czasie o odpowiedniej godzinie mieć pieniądze na ten tytuł.
gdzie jest przycisk Pre-Order?! *obłęd w oczach..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 11:25, Selv napisał:

Grało się dość wygodnie ponieważ gra nie miała sytemu targetowania, jeśli mam być szczery,
w D1 lepiej mi się grało na PS1 :P


No to dziwnie, bo grałem na PSX, grałem na PC i wersja konsolowa nie umywała się pod względem wygody do pecetowej. :) A grałem w wersję konsolową przed pecetową (bo PSX miałem przed pierwszym kompem), więc odpadają wszelkie zarzuty o przyzwyczajenie do myszki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje jak zwykle sporo opóźnione. O tym że na tej imprezie będzie można grac w WoW czy Diablo wiadomo juz od jakiegoś czasu. "Sytuacja jest o tyle ciekawa, że grywalne wersje tych dwóch tytułów faktycznie istnieją. Być może tylko kwestią czasu jest to, kiedy Blizzard zdecyduje pokazać się je szerszej publiczności. Pokaz dema Diablo III i bety Cataclysm dobrze rokuje na przyszłość[...]". Grywalne wersje obu tytułów istnieją już od roku, więc nie wiem skąd to zdziwienie. W Austin zostanie pokazane to samo demo Diablo co w zeszłym roku na BlizzConie, a w bete Cataclysm ludzie graja już od dawna, i też była pokazana już rok temu. Pokazy tych gier nie rokują zupełnie nic. Możemy mieć jedynie nadzieje że zobaczymy nowe demo w październiku na BC. Otwórzcie czasem google to nie będzie takich obsów z newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele hałasu o nic...

Beta nowego dodatku do WoWa trwa od 2 miesiecy (jak nie wiecej) a demo Diablo3 to bedzie to samo co na ostatnim Blizzconie... wiec ja sie pytam o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 10:24, Mariusz178 napisał:

Pomyslcie gra z fabula typu "mroczne
zlo czai sie w podziemi i zagraza calemu swiatu i trzeba je zniszczyc" Czekalibyscie?

Z tego co kojarzę to ten sam schemat powiela ME i DA. Skoro wykorzystują go wielkie "RPGi" to H&S już nie wolno?
Zresztą w tej grze i tak najistotniejszy jest klimat i gameplay. Niektóre gry nie potrzebują mega fabuły i ultra grafy, wystarczy klimat i dobra zabawa (tu można podać Q2, wszelkie fify, ale też WiiFit).

Dnia 16.08.2010 o 10:24, Mariusz178 napisał:

To jest tak jak
z tymi co sadza ze kiedys robiono lepsze gry a tak naprawde to ludzie nie tesknia za
grami tylko za mlodoscia a mlodosc kojarzy im sie z grami wiec wyolbrzymiaja mozliwosci
starych gier przez co maja zdanie jakie maja.

CZy lepsze to nie wiem, ale na pewno inne. I mnie ta inność bardziej odpowiadała, bo nie polegała na poprawianiu grafy i tworzeniu coraz krótszych gier. Jeśli chodzi o samo diablo to ja raczej nie kupię bo mnie H&S nie interesują, ale na Cataclysm czekam z niecierpliwością ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba należę do tych nienormalnych, bo gram dalej w Diablo II :).I w SC, czasem nawet zaloguję się do staruśkiego Diablo, które pomimo archaicznej grafiki dalej miażdży klimatem i świetną muzyką. Gry Blizza mają to do siebie, że trzymają przy sobie gracza całymi latami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matuesz111

kto to kupi????
co to za pytanie?! aż mi ciśnienie podskoczyło
miliony ludzi zapewne to kupi, większość ludzi to kupi posiadających PC, edycja kolekcjonerksa(jeśli taka będzie rozejdzie się jak świeże bułeczki)
widziałeś ile ludzi gra jeszcze do tej poy w II czesc? ta gra jest wiecznie zywa a dodac do tego fakt ze robi to BLIZZARD to juz w ogole, nic tylko czekac i obserwowac wyniki sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 11:43, johnyy90 napisał:

> Niech no szybciej robią to Diablo, bo chcę je kupić! Chyba, że wyskoczą z ceną podobną

> do SC2. Wtedy będę musiał sobie poczekać żeby zacząć wymiatać na battle.net. :-(


SC2 nie kupiłem, "bo cena". ale jeżeli chodzi o Diablo III - już przestałem palić, przestanę
jeszcze pić i odżywiać się w fast foodach, byle w odpowiednim czasie o odpowiedniej godzinie
mieć pieniądze na ten tytuł.
gdzie jest przycisk Pre-Order?! *obłęd w oczach..*


A myślałem, że tylko ja się tak jaram Diablo 3 ;). Też czekam na preorder, oddam nerkę, jak nie będę miał kasy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 10:24, Mariusz178 napisał:

A teraz pomyslcie gdyby nie bylo czegos takiego jak diablo i dzisiaj mialoby wyjsc diablo1
to kupilibyscie?


Pewnie!

Dnia 16.08.2010 o 10:24, Mariusz178 napisał:

Jakas siekanina bez glebszej fabuly? Pomyslcie gra z fabula typu "mroczne
zlo czai sie w podziemi i zagraza calemu swiatu i trzeba je zniszczyc" Czekalibyscie?


Jak wspomniał Namaru, ten sam schemat powielają "największe" i "najlepsze" RPG rodem z Bioware.

Dnia 16.08.2010 o 10:24, Mariusz178 napisał:

Ale nie to nie jest diablo 1 tylko 333 to musi byc zajebiste i wogole.


Oczywiście, ja narazie się na Blizzardzie nie zawiodłem.

>To jest tak jak

Dnia 16.08.2010 o 10:24, Mariusz178 napisał:

z tymi co sadza ze kiedys robiono lepsze gry a tak naprawde to ludzie nie tesknia za
grami tylko za mlodoscia a mlodosc kojarzy im sie z grami wiec wyolbrzymiaja mozliwosci
starych gier przez co maja zdanie jakie maja.


Przy większości starych gier, duża częśc przehypowanego syfu może się schować.

Dnia 16.08.2010 o 10:24, Mariusz178 napisał:

A tak nawiasem mowiac to sam czekam na diablo3 ale poczekam tak czysiak jak stanieje
200zl za gre bulil nie bede.


Trudno, poczekasz te 8 lat, ąz stanieje do tych 50zł, nikt nikogo nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo Blizzard zawsze mowil, ze StarCraft II wyda jak gra bedzie gotowa. Czyli nie bylo mowy o zadnym 2008 roku. To samo tyczy sie zreszta wszystkich innych gier Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować