Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria G Logitech - testujemy najnowszy sprzęt dla graczy

27 postów w tym temacie

crasch807 jakie 800 g 19 kosztuje około 700 zł.
800 zł na klawiaturę? To jest nic popatrz ile kosztują klawiatury firmy Deck - przeszło 1000 zł :> Tylko to są klawiatury nie do zdarcia....dosłownie. Dzieci po dzieciach będą jej używać.

G 510 w pre orderze kosztuje ~100 Euro. Trochę drożej niż G15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:35, Awersn napisał:

Myszasty są słuchawki z pełnym 5.1 ;). Tylko niestety nie dostępne w naszym kraju a szkoda.

Psyko 5.1 Gaming Headset


Wiem, nawet newsa o nich robiłem. Jednak - no właśnie - niedostępne u nas. Więc użyłem skrótu myślowego. :)

http://www.gram.pl/news_8Q3iGOu2_Sluchawki_Psyko_5_1_nowe_oblicze_dzwieku_przestrzennego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 00:15, D_1 napisał:

irytuje mnie to że w każdej lepszej myszce do grania logitecha ostatnio ciągle dodaje
się te badziewne regulacje dpi


Że Ty nie używasz, to nie oznacza, że inni również.
Osobiście używam 3 rodzajów DPI w grach FPS. Środkowy 2000DPI to ogólne użytkowanie (assault, support), niska rozdzielczość 800DPI (sniper), wysoka rozdzielczość 3200/5000DPI (pojazdy - zależnie od gry).

Dnia 22.08.2010 o 00:15, D_1 napisał:

Strasznie mnie to irytuje bo chciałbym myszkę najwyższej jakości ale po co zaśmiecać
powierzchnie guzikami do regulacji dpi? po co mi guzik jak nie mogę go zbindować?


W G700 możesz dowolnie skonfigurować przyciski, więc, jak nie chcesz żeby którykolwiek odpowiadał za zmianę DPI, to po prostu zbinduj go pod coś innego. Jest 13 klawiszy, które możesz dowolnie ustawiać.

G700 posiada jeden z najlepszych obecnie dostępnie sensorów. Przesiadka z A4Tech''a i gra na podobnych DPI potwierdziły wyższość Logitecha. Czasami denerwuje krótki czas pracy na akumulatorku, ale podpięcia kabla problem rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kapitalna mysz nie narzekam klawitura też jest super chociaż tą co mam to illumunated ale jest kapitalna w nocy wszystko podświetlone trzy stopniowo w dzień wyłączam i tyle ale te słuchawki nie sąwarte tych pieniędzy i uwaga mogą się złamać w pewnym miejscu nie z winy użytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przedmioty Logitecha zawsze kojarzyły się z dużymi nie poręcznymi klawiaturami czy myszkami z futurystycznym wyglądem. Stawiam na prostotę, ale za to i na szybkość myszki jak i poziom skoku klawisza na klawiaturze.

Myszka i klawiatura tej serii są po prostu tak odjechane, że nie widziałbym ich u siebie na biurku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wyłączyć regulacje DPI w myszce Logitech G300? Nie jest mi to potrzebne i chciałbym mieć po prostu zamiast tego dodatkowy klawisz pod makra. W oprogramowaniu ustawiłem sobie kombinacje klawiszy (shift+0), przypisałem do przycisku a i profilu gry (wow), ale mimo tego dalej naciśnięcie klawisza G8 powoduje zmiane DPI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować