Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might & Magic VI - trailer i screeny z rozgrywki

66 postów w tym temacie

Prawdę mówiąc jestem zawiedziony, zdegustowany, poirytrowany...

7 surowców to minimum. Wygląda na to że zamiast gry strategicznej będzie można postawić pudełko z HoMM VI koło przygodówek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 16.08.2010 o 20:27, Ring5 napisał:

Naprawdę szkoda, że czasy, kiedy gry robiono nie tylko dla samej kasy, ale i dla przyjemności z nich czerpanej, dawno minęły.


Wiesz. Mnie również tego brakuje, ale popatrz jak skończyło 3DO...

Jeśli zaś o filmik chodzi, to, ehem, wstrzymam się z oceną, dopóki nie zobaczę czegoś więcej, bo na razie nie jest za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 21:48, rybisiu napisał:

> Nie grałem po multi, trochę się jednak w Heroesach go boję, boję że zjadą mnie pr0sy.

Heroes i multi? Tylko i wyłącznie hot seat. Kumpel obok, pełno "snacków" i heja ;)

Żebym miał z kim :P Brat przyjedzie kiedy to pogramy.

Dnia 16.08.2010 o 21:48, rybisiu napisał:

PS:

Spoiler

Ze Starcraftem też tak mówisz ;/


Ok, oficjalnym powodem jest... duża ilość gier do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnie załamany. Patrzę na tytuł newsa - prawie zawału dostałem, nareszcie coś ciekawego - wchodzę, oglądam screeny, trailer - płacz, bieda z nędzą. Uproszczony cukierkowaty klon Heroes V, trailer całkowicie bez emocji, co on w ogóle sobą reprezentuje np. na tle trailerów z gier Blizzarda to ja nie wiem. Ubi zabija kolejną legendę. Mam wrażenie że do zrobienia tej gry większość kodu zagarnięto z piąteczki, trochę odkurzono i tyle, dodadzą jeszcze te DRMy i kupujcie ludzie. Tragedia dla mnie. Zostaję przy Herosach sprzed części V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble, design mi przypomina nieco Warcrafta 3. :P
Interfejs? Beznadziejny. Minimapa? Nieczytelna. 3 typy surowców + kasa? *puka w głowę* "Haloo, czy ktoś jest w domu??"
Tak się zastanawiam.. co stoi na przeszkodzie twórcom gier, że nie zrobią po prostu dużego dodatku do HoMM''a 3? Stara grafa, stare rozwiązania, tylko dodatkowe miasta, plansze, potwory i artefakty. I każdy byłby szczęśliwy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 23:02, MacJak napisał:

Ble, design mi przypomina nieco Warcrafta 3. :P
Interfejs? Beznadziejny. Minimapa? Nieczytelna. 3 typy surowców + kasa? *puka w głowę*
"Haloo, czy ktoś jest w domu??"
Tak się zastanawiam.. co stoi na przeszkodzie twórcom gier, że nie zrobią po prostu dużego
dodatku do HoMM''a 3? Stara grafa, stare rozwiązania, tylko dodatkowe miasta, plansze,
potwory i artefakty. I każdy byłby szczęśliwy. :P


Powstał taki jeden spory mod do HoMM''a 3, jest teraz niesamowicie popularny. Dodaje np możliwość burzenia miast, nowe potwory itd. Tylko nie pamiętam za cholery nazwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 20:27, Ring5 napisał:

Schemat Hirołsów: [..]


Polecam King''s Bounty i dodatek Wojownicza Księżniczka. We wrześniu dodatek Nowe Światy.

Na razie grałem w podstawkę i mi się podobała - zwłaszcza prześmiewcza konwencja i mieszanie różnych wszechświatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 23:06, R3nO napisał:

Powstał taki jeden spory mod do HoMM''a 3, jest teraz niesamowicie popularny. Dodaje
np możliwość burzenia miast, nowe potwory itd. Tylko nie pamiętam za cholery nazwy...


Nazywa się In The Wake of Gods, w skrócie WOG. Bardzo dobry mod,nie gram bez niego w h3. A co do H6: premiera w przyszłym roku, więc twórcy mają czas na popracowanie nad szczegółami gry. Mam nadzieję, że Ubi nie da DRM-u do HoMM, jeśli R.U.S.E. odniesie sukces(może chcą zrobić eksperyment czy gra bez DRM-u też da zadowalające zyski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, a co to? Screeny z bety piątki?

Trochę szybko, żeby oceniać, ale...
- grafika niemalże jak w 5 (nawet niektóre przyciski interface''u są identyczne)
- 3 surowce (mam nadzieje, że to tylko na razie, a potem będzie już normalnie)
- kwadraty zamiast hexów (a fee!)
- polityka wydawnicza Ubi (formy wydania, DRM)
- przeciętny trailer, szału nie ma, a wręcz przeciwnie obawiam się, że znowu dostaniemy fabułę z 3/5
- Ashan

Ta gra nie ma łatwego startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... goście od Mark of Chaos? Szkoda gadać, tego HOMM nawet nie ma co śledzić w takim razie... Nie wierzę, żeby nagle nauczyli się robić gry. Która normalna firma zrzuca taką odpowiedzialność na gości, którzy ledwo nauczyli się pisać hello world?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 21:54, Smash-PL napisał:

@Bambusek Za cykl settlersów jest odpowiedzialny firma Blue Byte, od samego początku,
to ich dziecko. Ludzie pewnie się tam zmieniają ale to już inna sprawa...


Oczywiście, ale wydawcą jest Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 22:39, Grzech napisał:

Wiesz. Mnie również tego brakuje, ale popatrz jak skończyło 3DO...


Skończyli jak skończyli, bo uwierzyli w magiczną moc konsol i wielką kasę, jaka na tamtym rynku leży. Zrobili kilka drogich bubli, które się nie sprzedały i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie moim zdaniem wszyscy po prostu bez powodu marudzicie. Zamiast się cieszyć że wychodzą całkiem nowe herosy to pierdzielicie bez sensu o jakichś minerałach, graficy i innych głupotach. Przecież to tylko 5 obrazków, które jeszcze o niczym nie świadczą. Mogę się założyć że będziecie mieli te swoje minerałki i inne pierdoły, gra będzie na pewno świetna.Kupie ja w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 13:28, Amadeos napisał:

Ludzie moim zdaniem wszyscy po prostu bez powodu marudzicie. Zamiast się cieszyć że wychodzą
całkiem nowe herosy to pierdzielicie bez sensu o jakichś minerałach, graficy i innych
głupotach.


Grałeś w jakąkolwiek grę z serii HoM&M dłużej niż 15 minut? Mam wrażenie, że nie, bo gdyby było inaczej, nie gadałbyś takich głupot.

Dnia 17.08.2010 o 13:28, Amadeos napisał:

Przecież to tylko 5 obrazków, które jeszcze o niczym nie świadczą.


Na razie świadczą na niekorzyść deweloperów.

Dnia 17.08.2010 o 13:28, Amadeos napisał:

Mogę się założyć że będziecie mieli te swoje minerałki i inne pierdoły,
gra będzie na pewno świetna.Kupie ja w dniu premiery.


A kupuj, nikt Cię nie zatrzymuje. Możesz nawet kupić kopię za mnie, jeśli tak włazisz w tyłek Ubisoftowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi nekromanci pragną rtęci i siarki, a tu jakieś noobowskie, elfickie kryształy tylko? Nie chce skreślać gry po pierwszym trailerze, ale historia wydaje się dziwnie znajoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować