Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad 10 minut z PlayStation Move

11 postów w tym temacie

Trochę mnie lag przeraża, ale nic dziwnego - najpierw kamera musi złapać ruch, potem przetworzyć go w grze i wysłać obraz do TV. Jak tak wygląda lag na Move to boję się jak może wyglądać na Kinect. Albo nie boję się, bo nie mam X-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kupa. Tak zachwalali, tak się produkowali i okazuje się, że obie nowe technologie są gorsze od kontrolerów Wii. Oczywiście może w praniu lagi nie będą tak się dawać w skórę ale jak widać obróbka video jest dla obecnych maszynek trochę zbyt trudna by obyło się bez problemów.

Tytuły pokazane na PS3 w porównaniu z Natalaką: hmmm - porównywalne. Oba pomysły prezentują sobą coś, czego nie ma konkurencja, coś czego jeszcze nie widzieliśmy. Osobiście siepanie arbuzów mieczem bardziej mi się podoba niż bieganie po bieżni i odbijanie piłek, ale jednego i drugiego chciałbym spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem, o jakich lagach mowa :P. Ok, jest widoczny wtedy, kiedy na slow motion widzimy czas reakcji kontrolera, ale przy zabawie real time jest całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 08:32, palpatine napisał:

Ja też nie wiem, o jakich lagach mowa :P. Ok, jest widoczny wtedy, kiedy na slow motion
widzimy czas reakcji kontrolera, ale przy zabawie real time jest całkiem nieźle.


Jest nieźle, ale to raczej przez moje zboczenie grania w FPSy a''la UT na PC, kiedy reakcję z myszki dostaję natychmiastowo. Mam nadzieję, że w Saturnie dadzą możliwość wypróbowania Move w akcji. Swoją drogą jest bodajże też leciutki lag nawet jak się na padzie gra jak przypomnę sobie granie w RE5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 09:43, R3nO napisał:

> Ja też nie wiem, o jakich lagach mowa :P. Ok, jest widoczny wtedy, kiedy na slow
motion
> widzimy czas reakcji kontrolera, ale przy zabawie real time jest całkiem nieźle.


Jest nieźle, ale to raczej przez moje zboczenie grania w FPSy a''la UT na PC, kiedy reakcję
z myszki dostaję natychmiastowo. Mam nadzieję, że w Saturnie dadzą możliwość wypróbowania
Move w akcji. Swoją drogą jest bodajże też leciutki lag nawet jak się na padzie gra jak
przypomnę sobie granie w RE5.


Jasne, że do myszki kablowej się nie umywa :). Ale można już porównywać do bezprzewodowych, gdzie nawet w najlepszych modelach minimalny lag jest zawsze wyczuwalny, a kursor wiecznie goni nasz ruch. Co zresztą nie przeszkadzało mi grać w kwaki i ceesy z dużą skutecznością ;).

Jak na razie wydaje się, że odczuwalny lag w Move będzie taki, jak w DualShock ( o czym zapewnia Sony). I też liczę na to, że będzie możliwość pobawienia się tym w Medii albo Saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego drugiego filmiku mam wrażenie, że Azjatki lepiej grały w tą "jazde na krześle". Ci kolesie wogóle nie umieli w to grać. Monglki rlz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować