Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires Online - obrazki, oficjalna strona, zapisy na betę

19 postów w tym temacie

Ciekawe czy/w jaki sposób będą blokować Linuksa... Z chęcią bym zapłacił za taką grę i pograł normalnie, bez kombinowania z wirtualizacją systemu.

Jeszcze jedno - AoE Online ma być tak online, jak Quake 3 Live czy raczej jak WoW (zainstalowany klient na dysku twardym)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to świetnie i nawet jeśli nie przypomina oprawą poprzednich części, to jestem jak najbardziej za. Czekam z niecierpliwością co z tego wyjdzie, może Małomiękki pokusi się także o pełnoprawną kolejną część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na tej stronie to trzeba mieć jakąś gre z windows Live i miec tam konto czyli ogrinalna jakąs chociaż jedna gre. czyli jak niemam to niezapisze sie na beta testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 11:27, grzegrz napisał:

Ciekawe czy/w jaki sposób będą blokować Linuksa... Z chęcią bym zapłacił za taką grę
i pograł normalnie, bez kombinowania z wirtualizacją systemu.

Jeszcze jedno - AoE Online ma być tak online, jak Quake 3 Live czy raczej jak WoW (zainstalowany
klient na dysku twardym)?


na razie nic o tym nie wiadomo - mam nadzieję jednak, że będzie osobny klient do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze po obejrzeniu tych screenów naszła mnie 1 myśl - profanacja... mam nadzieję, że autorzy nie szykują w rozgrywce tak fikuśnych zmian jak zaproponowali w szacie graficznej...

Bazując na szczątkowych informacjach AoE 4 w s stosunku do AoE3 to krok w tył... wąż Uroboros połyka swój ogon, powtarza się historia taka jak z Herosami 4... no nic trzeba będzie czekać na AoE 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 10:24, Koski napisał:

Lepiej napisalibyście że jest pierwszy trailer i Screeny z Herosów VI :P


Było pisane 1-3 dni temu. Może wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem graficznym, obiektywnie rzecz oceniając, gra wygląda przepięknie... Problem polega na tym, że Microsoft chyba nie do końca rozumie oczekiwania związane z marką. Chyba nie będę jedyny, jeśli stwierdzę, że nie tego oczekiwałem. Oczekiwałem AoE 4, a nie spin-offa.

Podobnie sprawa prezentuje się w przypadku Flight. Człon "Simulator" gdzieś wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 12:52, Principes napisał:

Podobnie sprawa prezentuje się w przypadku Flight. Człon "Simulator" gdzieś wcięło.

Bo to ma być "rewolucja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 11:36, Henrar napisał:

> Ciekawe czy/w jaki sposób będą blokować Linuksa... Z chęcią bym zapłacił za taką
grę
> i pograł normalnie, bez kombinowania z wirtualizacją systemu.
>
> Jeszcze jedno - AoE Online ma być tak online, jak Quake 3 Live czy raczej jak WoW
(zainstalowany
> klient na dysku twardym)?

na razie nic o tym nie wiadomo - mam nadzieję jednak, że będzie osobny klient do ściągnięcia.


W takim razie wypatruję kolejnych informacji. Chociaż na oficjalnej stronie znajduje się notka "Download and play from almost anywhere" jako jeden z ficzerów...

Cóż, czekam na relacje z testów beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować