Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

KKK-PRECZ!!

73 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 17:34, Galarion napisał:

U nas nie ma KKK, bardziej powinnismy sie bac Giertychjugend z podobnymi pogladami(Polska dla
Polakow, Ziemia dla zieniakow). Ale widzialem program o pewnym czarnoskorym czlowieku(!), ktory
jest przyjacielem wielu KKK organizacji, przyjazni sie nawet z jednym z przywodcow. Chce ich
jakos delikatna persfazja przekonac, ze wszyscy ludzie sa rowni, sami czlonkowie KKK mowia
na niego bialy Murzyn, bo wg. nich jako jedyny jest normalny ;P.

I wystrzegać się powinniśmy Ciemnej Strony czyt. Armii Mocherowych Beretów! Coś mi się nie chce wierzyć, że KKK przyjaźni się z murzynami. Przecież ich celem jest oczyszczenie Ameryki z murzynów(czyt. mordowanie ich!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ci członkowie KKK robią na tym zdjęciu dodanym przez Woko11? Bo to chyba ogień jest ale co oni naprawdę robia??
A ja jestem przeciw rasizmowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 18:16, Woko11 napisał:

I wystrzegać się powinniśmy Ciemnej Strony czyt. Armii Mocherowych Beretów! Coś mi się nie
chce wierzyć, że KKK przyjaźni się z murzynami. Przecież ich celem jest oczyszczenie Ameryki
z murzynów(czyt. mordowanie ich!).

Nie z Murzynami, a jednym konkretnym Murzynem ;) BYl o tym program na Discovery(to byl jeden z watkow). Wiem, ze to bez sensu, ale Hitler tez nazywal Japonczykow chyba "zoltymi Aryjczykami", bo tego wymagala sytuacja polityczna, z drugiej strony z satysfakcja ogladam archiwalne nagranie, gdy musial wreczyc medal czarnoskoremu lekkoatlecie na olimpiadzie w Berlinie ^^.

Sam razism uwazam za idiotyczny i bezpodstawny. O ile kiedys nie bylo zadnych dowodow naukowych na to ze ludzie sa rowni(wcale nie usprawiedliwiam czynow razistowskich w przeszlosci), byl za to jeden widoczny dowod-jezeli on ma inny kolor skory, to jak moze byc takim samym czlowiekiem jak ja? W ten sposob ludzie dochodzili do absurdalnych wnioskow, wiele owczesnych autorytetow nauki i sztuki bylo rasistami ''-.-.

Teraz mamy cala game dowodow, ze wszyscy ludzie sa rowni, w jakims dodatku do Wyborczej przeczytalem, ze Polaka(rasa kaukaska, o ile sie nie myle) i Aborygena rozni mniejsza liczba genow, niz dwa szympansy zyjace w roznych stadach oddalonych o 100km od siebie. Po prostu razism jest i byl bez sensu, a w Ameryce sa ludzie ktorzy nadal wierza, ze Ziemia jest plaska(tez jest ich tysiace), wiec bym sie tak nie przejmowal ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:46, Smugller napisał:

Ale patrząc na to z drugiej strony to ty jesteś nietoleracyjny i rasistowki, bo ich nie tolerujesz
:P

Gdybyś znalazł się w skurze jakiegoś czarnoskurego człowieka ,który został skkrzywdzony przez kkk ot byś nie mówuł o tolerancji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 19:18, rolek85 napisał:

> Ale patrząc na to z drugiej strony to ty jesteś nietoleracyjny i rasistowki, bo ich nie
tolerujesz
> :P
Gdybyś znalazł się w skurze jakiegoś czarnoskurego człowieka ,który został skkrzywdzony przez
kkk ot byś nie mówuł o tolerancji... :P


Ale nie jestem :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:17, Smugller napisał:

ALe podejerzewam o to jednego moderatora i parunastu forumowiczów.
Podejrzenia??!! Jezu to już grzech być Murzynem czy Żydem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 18:18, Robek 009 napisał:

A co ci członkowie KKK robią na tym zdjęciu dodanym przez Woko11? Bo to chyba ogień jest ale
co oni naprawdę robia??
A ja jestem przeciw rasizmowi!

To są ich "obrzędy", "ceremonie". Mówiłem, że to jakieś psychole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 19:28, Woko11 napisał:

> ALe podejerzewam o to jednego moderatora i parunastu forumowiczów.
> Podejrzenia??!! Jezu to już grzech być Murzynem czy Żydem??


Murzyn, Żyd i inne są ustawione pokojowo do innych.
Za to nacje typu KKK są agresywne i powinno się zabijać osoby należące do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:40, Smugller napisał:

> > ALe podejerzewam o to jednego moderatora i parunastu forumowiczów.
> > Podejrzenia??!! Jezu to już grzech być Murzynem czy Żydem??
>

Murzyn, Żyd i inne są ustawione pokojowo do innych.
Za to nacje typu KKK są agresywne i powinno się zabijać osoby należące do nich.

Może niekoniecznie zabijać ale "25 to Life" dla członków byłoby najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 15:49, Woko11 napisał:

Co sądzicie o ku klux klan (specjalnie z małej litery)? Dla mnie są to zboczeńce, psychole,
sataniści, rasiści i naziści! No i powiedżcie mi czy oni są normalni??!!


Ale im dokopałeś, napisałeś nazwę z małej litery, na dodatek specjalnie, gdybym był jednym z nich strasznie bym się przejął i zamknął w sobie ;p Dziecinne. A tak na serio, nie popieram takich organizacji, wręcz przeciwnie, jednak uważam, że zwalczanie ognia ogniem nie jest dobrą metodą, a rzucając takie teksty wcale nie pokazujesz, że jesteś lepszy, po prostu ukierunkowujesz agresję na kogo innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:09, SlimPole napisał:

Ale im dokopałeś, napisałeś nazwę z małej litery, na dodatek specjalnie, gdybym był jednym
z nich strasznie bym się przejął i zamknął w sobie


Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:06, Union Pacific napisał:

Odgrzebywanie wątku sprzed półtora roku nie jest zbyt trzeźwym pomysłem :/


Ups. Byłem w tematach 800... Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sądze, że cżłonkowie KKK są albo chorzy psychicznie, albo walczą dla jakiś idei, nie cąłkiem jasnych dla mnie. Oczywiście sądze, że jest to namiastka faszyzmu, ale jak na razie, nie słyszę o żadnych zbrodniach, ani mrocznych wydarzeniach z udziałem KKK. W kazdym razie, do nikogo ostatnio nie doszła koperta z 5 pestkami pomarańczy, po czym zginął, więc myślę, że to upadnie. Jestem przeciwnikiem takich chorych organizacji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować